كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> مباحث متفرقه
پاسخ دادن به این موضوع
کارت ملی هوشمند
پست تاریخ: یکشنبه 3 اسفند 1393 - 20:41    
SaeidF
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 26 مهر 1390
iran.gif

امتياز: 642

عنوان: کارت ملی هوشمند خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

با سلام خدمت همه آفتابگردانی‌های عزیز..
امروز تقریبا تمام روز را مشغول انجام مراحل اخذ کارت ملی هوشمند بودم. گفتم توضیحاتی را بدهم تا شما مثل من معطل نشوید.
اول اینکه در سال ۹۴ تعویض کارت ملی و اخذ کارت ملی هوشمند الزامیست. البته انصافا کارت کوچک و شکیل شده و هم‌اندازه کارت‌های پایان خدمت، گواهی‌نامه و...
برای نام نویسی جهت اخذ این کارت باید از این سایت اقدام نمایید: www.ncr.ir
اگر مجرد هستید اطلاعات خودتان و پدر و مادرتان را به صورت کامل از شما می‌گیرد و اگر متاهل هستید؛ اطلاعات خودتان، پدر و مادر، همسر و فرزندان را از شما می‌خواهد. پس بهتر است شناسنامه و یا کارت ملی همه افراد خانواده را کنارتان بگذارید و نام‌نویسی را انجام دهید.
پس از نام‌نویسی باید نوبت بگیرید. من دقیقا دو ماه پیش برای امروز نوبت گرفتم. خیلی شلوغ بود و نوبت خالی پیدا نمی‌شد. نوبت‌گیری از طریق همین سایت انجام می‌شود. توجه داشته باشید که اگر در سایت نوبت بگیرید و به آن محل رجوع نکنید جریمه خواهید شد. هنگام رجوع برای اخذ کارت ملی، ارائه کد پیگیری سایت، کدملی و کد پستی الزامیست.
شناسنامه و کارت ملی خودتان را همراه داشته باشید.
حتما صبح زود به محل اخذ کارت ملی بروید. مثلا محلی که من انتخاب کردم چهارراه لشگر بود که ساعت ۷:۳۰ آغاز بکار ‌می‌کند ولی من ساعت ۹ به آنجا رفتم و دقیقا ۱۸۰ نفر جلوتر از من نوبت گرفته بودند. Crying or Very sad
هم‌آنجا از شما عکس‌برداری می‌کنند. پس آراسته و بدون آرایش حاضر شوید.
در مرحله بعدی اثر همه انگشتان شما را خواهند گرفت.
۲۸,۲۰۰ تومان بابت عکاسی و اثر انگشت از شما می‌گیرند.
پس از انجام مراحل قبل به شما می‌گویند که تحویل هر کارت دو تا سه ماه طول می‌کشد. پس از طی این مدت دوباره باید جهت دریافت کارت به آن محل رجوع کنید.
توجه داشته باشید که حضور شخص برای دریافت کارت الزامیست. حتی به همسر و فرزند هم کارت تحویل داده نمی‌شود و هنگام اخذ کارت اثر انگشت شما گرفته می‌شود و یک رمز برای کارت شما انتخاب می‌شود.

امیدوارم خوب توضیح داده باشم. البته می‌توانید از سایت www.ncr.ir اطلاعات تکمیلی را دریافت کنید.

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست: bidak (یکشنبه 3 اسفند 1393 - 21:34) rosva (یکشنبه 3 اسفند 1393 - 22:12) amirhosein (یکشنبه 3 اسفند 1393 - 23:04) Hamid (یکشنبه 3 اسفند 1393 - 23:10) amo_satar (دوشنبه 4 اسفند 1393 - 16:12) imanmoodi (دوشنبه 4 اسفند 1393 - 16:16)

پست تاریخ: چهار‌شنبه 6 اسفند 1393 - 18:28    
mrsmhn
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 23 تیر 1392
iran.gif

امتياز: 2285

عنوان: پاسخ به «کارت ملی هوشمند» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام
خداخیرت بده که گفتی
فقط یه سوال.من الان کارت ملی عادی دارم. میتونم برای کارت ملی هوشمند اقدام کنم یا نه؟

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 7 اسفند 1393 - 00:13    
SaeidF
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

iran.gif

عنوان: Re: پاسخ به «کارت ملی هوشمند» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

mrsmhn نوشته است:
سلام
خداخیرت بده که گفتی
فقط یه سوال.من الان کارت ملی عادی دارم. میتونم برای کارت ملی هوشمند اقدام کنم یا نه؟
سلام؛
بله شما می تونید این کارت رو دریافت کنید.
منم شرایطم مثل شما بود.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 7 اسفند 1393 - 00:21    
mrsmhn
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 23 تیر 1392
iran.gif

امتياز: 2285

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 24 بهمن 1394 - 11:32    
SaeidF
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

iran.gif

محمدابراهیم طریقت معاون برنامه‌ریزی، مدیریت و توسعه منابع انسانی سازمان ثبت احوال کشور در گفتگویی اظهارداشت: اعتبار برخی از کارت های شناسایی ملی که هم اکنون در دسترس مردم است به اتمام رسیده و طبق مصوبه هیئت وزیران تمامی این کارت ها تا پایان سال ۹۴ دارای اعتبار هستند.

سخنگوی سازمان ثبت احوال کشورتأکید کرد: در سال ۹۵ با اعلام جامعه هدف کسانی که مهلت کارت های اعتباری آنها به اتمام رسیده حتماً باید برای تعویض اقدام کنند و مابقی براساس اعلامی که خواهند شد به تدریج برای تعویض کارت های شناسایی ملی اقدام کنند.

طریقت افزود: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته مقرر شده تا پایان سال جاری ۷ میلیون کارت هوشمندملی برای افراد ۱۵ سال و جامعه هدف صادر شود.

وی با اشاره به صدور پنج میلیون و ۵۰۰ هزارکارت هوشمند ملی درکل کشور، تصریح کرد: امیدواریم در یک برنامه سه ساله سراسر کشور را پوشش دهیم.

منبع: http://goo.gl/684nVV

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند