كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> موبایل و مسائل مربوط به آن -> Pocket PC & PDA
پاسخ دادن به این موضوع
حذف برنامه های روی گوشی وماندن فایل ها روی حافظه.چه کنم حافظه ودیسک سخت موبای بدون فلش گوشی خالی بشه
پست تاریخ: چهار‌شنبه 5 آذر 1393 - 09:09    
fakh66
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 18 دی 1392
iran.gif

امتياز: 177

عنوان: حذف برنامه های روی گوشی وماندن فایل ها روی حافظه.چه کنم حافظه ودیسک سخت موبای بدون فلش گوشی خالی بشه خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام به همگی.یه سری برنامه روی گوشی موبایلم نصب بود که من نیازی نداشتم وپاکشون کردم .موقع حذف توی تنظیمات وحذف برنامه ها میرفتم واصلا حواسم نبود ازحافظه و کش هم حذفشون کنم الان چندبرنامه خواستم نصب کنم که مدام اروره پربودن دیسک وحافظه رو میده بهم.گوشی منhtc516 هستش.نمیخوام گوشیم روفلش کنن چطوری داده های اضافی مونده تو حافظه ودیسک گوشیمو حذف کنم تا نرمافزارهامو نصب کنم???ممنون میشم جواب بدین مرسی

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 6 آذر 1393 - 15:19    
amo_satar
مدير انجمن
مدير انجمن

عضو شده در: 9 اسفند 1389
iran.gif

امتياز: 2532

عنوان: پاسخ به «حذف برنامه های روی گوشی وماندن فایل ها روی حافظه.چه کنم حافظه ودیسک سخت موبای بدون فلش گوشی خالی بشه» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

سلام
اگه گوشی شما رم خوره اونو با کابل یا رم ریدر به کامپیوتر وصل کنید و به جز پوشه های شخصی هر چی پوشه هست رو پاک کنید.
اگه رم خور نیس با ریست کردن گوشی تمامی فایل ها و برنامه هاتون پاک میشه و بعد با یه برنامه فایل منیجر تمامی پوشه های اضافی رو پاک کنید.

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند