كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> مسائل عمومي مربوط به ميكس و مونتاژ
پاسخ دادن به این موضوع رفتن به صفحه 1, 2  بعدی
طرح سوال در زمینه ی میکس و مونتاژ
پست تاریخ: دوشنبه 8 خرداد 1385 - 17:57    
ehsan2
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 5 خرداد 1385
blank.gif

امتياز: 39

عنوان: طرح سوال در زمینه ی میکس و مونتاژ خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

افراد زیادی از علاقه مندان به حرفه ی میکس و مونتاژ کامپیوتری هستند ، که دائما به دنبال محلی می گردند که سوالاتشان را مطرح کنند و پاسخ مناسب دریافت کنند . لذا بنده این تاپیک را احداث کردم تا شما عزیزان بتوانید اشکالاتتان را در ان مطرح کنید ، و در اسرع وقت به پاسخ خود برسید .
مدت زیادی است که من در این زمینه مشغول فعالیت می باشم ؛ و پروژه های زیادی نیز کار کردم . تخصص من در زمینه ی دو نرم افزارPremiere Pro و Edius Pro می باشد . بله درست شنیدید ، Edius . فکر نمی کنم بتونید جایی رو در اینترنت پیدا کنید که در مورد این برنامه به شما اطلاعات بده .
بنده با اینکه برروی برنامه Premiere pro تسلط کامل دارم ، ولی از زمانی که با این برنامه آشنا شدم ، کار کردن با آن را بر هر نرم افزار دیگری ترجیح میدم . و به شما هم اون رو توصیه می کنم . البته گیر آوردن این نرم افزار کار آسونی نیست .
در هر حال شما از این پس می تونید سوالاتتون رو در زمینه ی این دو برنامه ( Edius و Premiere ) و هر آنچه که مربوط به میکس ومونتاژ کامپیوتری می باشد ، در این تاپیک و یا از ز طریق ایمیل و وبلاگ مطرح کنید . تا من یا دیگر دوستان به پاسخی مناسب بدهند .
امیدوارم بتونم قسمتی از اطلاعاتم رو در مورد این حرفه به دیگران منتقل کنم
با تشکر
جواد کاظمی
mixer.pro.j@gmail.coml
www.promixer.persianblog.com

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 13 مرداد 1385 - 10:46    
PRRAYANEH
تازه به جمع ما پيوسته
تازه به جمع ما پيوسته

عضو شده در: 11 مرداد 1385

امتياز: 9

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

ehsan2 نوشته است:
افراد زیادی از علاقه مندان به حرفه ی میکس و مونتاژ کامپیوتری هستند ، که دائما به دنبال محلی می گردند که سوالاتشان را مطرح کنند و پاسخ مناسب دریافت کنند . لذا بنده این تاپیک را احداث کردم تا شما عزیزان بتوانید اشکالاتتان را در ان مطرح کنید ، و در اسرع وقت به پاسخ خود برسید .
مدت زیادی است که من در این زمینه مشغول فعالیت می باشم ؛ و پروژه های زیادی نیز کار کردم . تخصص من در زمینه ی دو نرم افزارPremiere Pro و Edius Pro می باشد . بله درست شنیدید ، Edius . فکر نمی کنم بتونید جایی رو در اینترنت پیدا کنید که در مورد این برنامه به شما اطلاعات بده .
بنده با اینکه برروی برنامه Premiere pro تسلط کامل دارم ، ولی از زمانی که با این برنامه آشنا شدم ، کار کردن با آن را بر هر نرم افزار دیگری ترجیح میدم . و به شما هم اون رو توصیه می کنم . البته گیر آوردن این نرم افزار کار آسونی نیست .
در هر حال شما از این پس می تونید سوالاتتون رو در زمینه ی این دو برنامه ( Edius و Premiere ) و هر آنچه که مربوط به میکس ومونتاژ کامپیوتری می باشد ، در این تاپیک و یا از ز طریق ایمیل و وبلاگ مطرح کنید . تا من یا دیگر دوستان به پاسخی مناسب بدهند .
امیدوارم بتونم قسمتی از اطلاعاتم رو در مورد این حرفه به دیگران منتقل کنم
با تشکر
جواد کاظمی
mixer.pro.j@gmail.coml
www.promixer.persianblog.com
سلام
آيا ميتوان در تايم الاين اديوس فريم را مثل پريمير ديد

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 12 شهریور 1385 - 05:15    
siadate
تازه به جمع ما پيوسته
تازه به جمع ما پيوسته

عضو شده در: 13 خرداد 1385

blank.gif

امتياز: 18

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

با سلام من بی صبرانه منتظر پستها یبهد یشما هستم مرسی!

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 8 اسفند 1385 - 16:40    
nima3000
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 31 مرداد 1384
iran.gif

امتياز: 192

با سلام و خسته نباشيد
يك مشكل در primiere pro دارم
در بعضي از افكتها مثلاً ترانزيشن curtain بعد از اجرا لبه هاي آن بريده بريده ديده ميشود كه درprimiere 6.5 با استفاده از گزينه Noise لبه هاي آن صاف ميشود اما در primiere pro 2 چنين گزينه اي نديدم و نميدانم چطور اين مشكل را حل كنم ممنون ميشم اگر راهنمايي كنيد(ظاهراً edus 4 هم اين عمل را انجام مي دهد )
Export Movie –settings-Modify-special processing-special-Noise Reduction
Surprised
Hosein_fn@yahoo.com
09126141404

این مطلب آخرین بار توسط nima3000 در شنبه 12 اسفند 1385 - 12:25 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 8 اسفند 1385 - 16:47    
nima3000
شروع فعاليت
شروع فعاليت

iran.gif

چاكره همه حرفه اي ها
آيا در Premiere امكان ساخت ترانزيشن است ؟ يا با استفاده از فايلهاي تصويري يا انيميشن ورودي ترانزيشن ساخت؟
اگر ممكن است در مورد استفاده از ترانزيشن Gradient wipe د ر Premiereو ترانزيشن هاي شبيه آن كه ورودي تصوير دارند توضيح دهيد!

Question
با تشكر
Hosein_fn@yahoo.com

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 8 اسفند 1385 - 17:02    
nima3000
شروع فعاليت
شروع فعاليت

iran.gif

سلام
آيا در primiere pro مي توان مثل Edius Pro روي فيلم زيرنويس گذاشت
تشكر
Hosein_fn@yahoo.com
آفرين

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 9 اسفند 1385 - 19:26    
nima3000
شروع فعاليت
شروع فعاليت

iran.gif

سلام
چرا بعضي از كارتهاي كپچر با Premiere كار نمي كنند يا بعضي ها با ورژن هاي پايين تر Premiere كار مي كنند .
آيا مي توان از نظر نرم افزاري يا بروز كردن درايور كارت كپچر اين گونه مشكلات را حل كرد .
اگر ممكن است بهترين كارت كپچري كه كاملاً با 2.0 primiere pro مچ باشد ترجيحاً با قيمت مناسب را معرفي كنيد.(كلاً براي خريد كارت كپچر مناسب براي ميكس راهنمايي كنيد)

Hosein_fn@yahoo.com
۰۹۱۲۶۱۴۱۴۰۴

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 10 اسفند 1385 - 13:19    
nima3000
شروع فعاليت
شروع فعاليت

iran.gif

ترنزيشن morh براي primiere pro 2 موجود است Exclamation
من از ترنزيشن winmorph استفاده كردم جواب نداد Question
با تشكر آفرين

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 10 اسفند 1385 - 13:23    
nima3000
شروع فعاليت
شروع فعاليت

iran.gif

Rolling Eyes

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 15 اسفند 1385 - 21:31    
animeditor
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 15 آذر 1385
iran.gif

امتياز: 3845

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام جمیعاً

ببخشید که یه کم دیر جواب دادم.

نقل قول:
در بعضي از افكتها مثلاً ترانزيشن curtain بعد از اجرا لبه هاي آن بريده بريده ديده ميشود كه درprimiere 6.5 با استفاده از گزينه Noise لبه هاي آن صاف ميشود اما در primiere pro 2 چنين گزينه اي نديدم و نميدانم چطور اين مشكل را حل كنم ممنون ميشم اگر راهنمايي كنيد(ظاهراً edus 4 هم اين عمل را انجام مي دهد )

اجازه بده بررسی کنم و جوابش رو بگم.

نقل قول:
آيا در Premiere امكان ساخت ترانزيشن است ؟ يا با استفاده از فايلهاي تصويري يا انيميشن ورودي ترانزيشن ساخت؟
اگر ممكن است در مورد استفاده از ترانزيشن Gradient wipe در Premiereو ترانزيشن هاي شبيه آن كه ورودي تصوير دارند توضيح دهيد

البته ساخت تروکاژ (Transition) به برنامه نویسی نیازمنده.
ولی می شه با استفاده از عکس و انیمیشن و فیلم های کوتاه، بین دو تیکه از فیلم، یه جلوه ایجاد کرد.
مسابقات جام جهانی یادتونه؟
وقتی که صحنه آهسته تموم می شد و می خواستن ادامه بازی رو نشون بدن، یه انیمیشن 3D از آرم جام جهانی ساخته بودن و روی تصویر می انداختن.
جوری تنظیمش کرده بودن که وقتی اون انیمیشن، تمام صفحه رو پر می کنه، تصویر زیر اون عوض می شه.
Wipe هم تروکاژیه که با استفاده از تفاوت رنگ سیاه و سفید، مسیر حذف تصویر رو مشخص می کنه.
یعنی وقتی یه عکس سیاه و سفید بهش می دی، طبق تنظیمات از سفید به سیاه (و یا برعکس) شروع می کنه به حذف فیلم اول، که فیلم دوم نمایش داده بشه.
مسیر حرکت رو هم الگوها و رنگ بندی اون عکس سیاه و سفید تعیین می کنه.

نقل قول:
آيا در primiere pro مي توان مثل Edius Pro روي فيلم زيرنويس گذاشت

توی محیط پریمیر، کلید F9 رو بزن و با برنامه ای که باز می شه (Adobe Titler) تایتل رو بنویس و از منوی File پریمیر، Save as کن و بتداز روی تایم لاین.

نقل قول:
چرا بعضي از كارتهاي كپچر با Premiere كار نمي كنند يا بعضي ها با ورژن هاي پايين تر Premiere كار مي كنند.

خب کارت کپچر هم یه سخت افزاره. موقعی کار می کنه که واسه برنامه، شناخته شده باشه.
همه کارت ها که واسه پریمیر شناخته شده نیستن.

نقل قول:
آيا مي توان از نظر نرم افزاري يا بروز كردن درايور كارت كپچر اين گونه مشكلات را حل كرد .

اگه درایورش باشه می شه. مثلاً کارت Matrox RTX100 در زمان Premiere 6.5 ساخته شده، و الان درایور جدیدش هم واسه Premiere Pro اومده.

نقل قول:
اگر ممكن است بهترين كارت كپچري كه كاملاً با 2.0 primiere pro مچ باشد ترجيحاً با قيمت مناسب را معرفي كنيد.(كلاً براي خريد كارت كپچر مناسب براي ميكس راهنمايي كنيد)

راستش خیلی وقته که از بازار خبر ندارم.
ولی مثل این که شرکت Canopus دو تا کارت جدید زده که هم با پریمیر کار می کنن و هم با Edius. منتها قیمتشون بالاست 750000 و یک میلیون تومن.

نقل قول:
ترنزيشن morh براي primiere pro 2 موجود است
من از ترنزيشن winmorph استفاده كردم جواب نداد

تکنیک Morph یکی از سنگین ترین تکنیک های مونتاژه. این برنامه هایی که دست ما هست، چیز جالبی ازشون در نمیاد.
یکی از دوستان گفت که قراره یه برنامه عالی بهش برسه؛ اگه به دستم رسید حتماً خبروتن می کنم.

باز هم ببخشید که دیر شد.

التماس دعا
یا علی

تشکرها از این پست: nima3000 (چهار‌شنبه 8 فروردین 1386 - 16:40)

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

رفتن به صفحه 1, 2  بعدی
صفحه 1 از 2

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند