كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> علمي-آموزشي، اجتماعي، فرهنگي -> انجمن مذهبي
پاسخ دادن به این موضوع
فراماسونری ، دجال ،پیشگوویی های داموس و جفری و احادیث در مورد ظهور
پست تاریخ: سه‌شنبه 17 اسفند 1389 - 11:09    
sooraty
مدير انجمن ادبي
مدير انجمن ادبي

عضو شده در: 2 مرداد 1384
iran.gif

امتياز: 4538

عنوان: فراماسونری ، دجال ،پیشگوویی های داموس و جفری و احادیث در مورد ظهور خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

سلام
من خیلی اتفاقی 2-3 سالی هست که با فراماسونری به طور خیلی جدی درگیر شدم و در موردش تحقیق کردم و هنوزم از طریق دوستانی که دارم با هم تعامل داریم و داشته هامونو با هم شیر می کنیم .
همه پیش بینی های خودشونو تو این چند سال خوندم در مورد طرز تفکر و آینده ای که می خوان تو دنیا حاکم باشه یا سیاست هایی که دارن و ...
بعد این جریانات خواه نا خواه با دجال و ظهور آشنا شدم زمینه های ظهور علائم و خلاصه همه این چیزی یک سالی هست که این مسائل رو خیلی جدی پیگیری می کنم تا اینکه با این سایت آشنا شدم همه مطالبش رو مو به مو خوندم یه سی دی هم آماده کردند و من اونو دارم با این اسم ظهور نزدیک است از بچه های ساوه هر کی خواست می تونم در اختیارش بزارم .
دیگه دارم دیوونه میشم از حرفی که می خوام بزنم می ترسم ولی بچه ها چقدر آماده ایم ؟اگه بخواین می تونم همه فایل های پی دی افی که تو این مدت جمع کردم و خوندم رو در اختیارتون می زارم
دوست دارم بیشتر با هم بحث کنیم

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست: meysam1150 (سه‌شنبه 17 اسفند 1389 - 11:47)

پست تاریخ: سه‌شنبه 17 اسفند 1389 - 11:42    
meysam1150
تازه به جمع ما پيوسته
تازه به جمع ما پيوسته

عضو شده در: 17 اسفند 1389

امتياز: 68

عنوان: پاسخ به «فراماسونری ، دجال ،پیشگوویی های داموس و جفری و احادیث در مورد ظهور» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

سلام
منم با صورتي كاملا موافقم اين قضيه ها خيلي بو دار شده
الان شرايط طوري برگشته كه تمام پيشگويي ها و احاديث اسلامي و غير اسلامي حول يك موضوع ميچرخه و همه به اتفاق نشانه هاي حضور يك قدرت شيطاني رو در كل دنيا نشان ميده
قدرتي كه با الهام مستقيم از اجنه هاي شر در صدد غلبه بر كل دنيا هستن
و جالب اينكه احاديث اسلامي هر چند كدوار اما خيلي تابلو نشانه هاي اين قدرت كاذب رو افشا كرده تامردم بتونن شر و خير از هم بشناسند
و شايد جالب باشه اگه بدونين اين نشانه ها به صورت تابلويي در سر تاسر دنيا وجود داره و حتي تابلو تر از اون علماي اسلامي و غير اسلامي اين كد هارو جار ميزنن اما فقط افرادي ميبينن كه
قدمي برداشتن و اطلاعاتي در رايطه با بحث هاي ماسونيك و ارتبا با اجنه و شياطين دارند
و مهم تر از همه اينكه حداقل بياين اين اين كداي تابلو رو كه حتي تلويزيون جمهوري اسلامي هم داره هشدار ميده بشناسيم تا قضاياي بزركتر....
به اميد ياري شعيب بن صالح كه زحمات زيادي كشيده و ..

تشکرها از این پست: sooraty (سه‌شنبه 17 اسفند 1389 - 12:12)

پست تاریخ: سه‌شنبه 17 اسفند 1389 - 14:01    
sooraty
مدير انجمن ادبي
مدير انجمن ادبي

عضو شده در: 2 مرداد 1384
iran.gif

امتياز: 4538

عنوان: پاسخ به «فراماسونری ، دجال ،پیشگوویی های داموس و جفری و احادیث در مورد ظهور» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

چند تا از پیشگویی های میشل نوستراداموس در مورد ایران...(نیک اخرالزمان)(2)
در این سانتوری از دو انقلاب بزرگ در جهان سخن آورده که یکی از آن دو انقلاب ایران است

دو انقلاب بزرگ

از برج زحل

انقلاب اسلامی ایران .........

در جهان رخ خواهد داد

که حکومت های جهان را

دگرگون خواهد کرد

اما

آن سواران تیزرو که به هر سوی عالم

راه خواهند یافت

سرانجام به خانه باز خواهند گشت.

جنگ ایران و عراق...........

این سانتوری به وضوح، حمله صدام حسین به ایران و حامیان عربی و غربی او را توضیح می دهد، قانون کلیسا همان آمریکا است که بر اثر حملات مکرر ایران به کشتی های نفتی و جنگی آمریکا و کشور های عربی تسلیم شد.

فرمانده عرب، مریخ، خورشید، ناهید و برج اسد

قانون کلیسا از راه دریا تسلیم می شود

به سوی ایران، نزدیک به یک میلیون سرباز

بیزانس و مصر، یک اژدهای راستین حمله می برد.

دو رهبر بزرگ در ایران قیام خواهد کرد که یکی خراسانی تبار است و رهبری سیاسی را بر عهده خواهد گرفت و دیگری فردی به نام شعیب بن صالح است که رهبری نظامی لشکریان را بر عهده خواهد داشت، این دو ایرانی که علاوه بر روایات تشیع و تسنن مورد تایید هستند بوسیله ی نستراداموس نیز پیشگویی شده اند.

حمله ایران به اسرائیل
در میدان های نبرد در ماد(ایران) و عربستان و ارمنستان

دو سپاه بزرگ سه بار گرد هم می آیند

و در نزدیکی سواحل روز ارس

خانواده سلیمان بزرگ از هم پاشیده می شود.

تا به حال بالغ بر 90 درصد پيش بيني هاي

نستراداموس درست بوده مانند....

انقلاب اسلامي ايران يكي از پيشگويهاي

نستر داموس بوده است

د جنگ جهاني دوم توسط نستر داموس پيش بيني شده بود

نستر داموس نزديك به 500 سال پيش

جنگ بين ايران و عراق را پيش بيني كرده بود

حادثه 11 سپتامبر نيز از پيشگوييهاي داموس است

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 17 اسفند 1389 - 18:25    
meysam1150
تازه به جمع ما پيوسته
تازه به جمع ما پيوسته

عضو شده در: 17 اسفند 1389

امتياز: 68

البته صورتي جان در جرياني كه ؟
خود نسراداموس هم شيطان پرست و ماسون بوده و تمام اطلاعاتش رو از روابتش با اجنه كسب نموده
اينم در نظر داشته باشين كه شيطان پرست ها در تمام دوره هاي زماني نسبت به ايران كينه داشته و بدترين كارهو بلاهارو كه اسمش رو سياست گذاشته بودن سر مردم بيچاره ي ايران اوردند
اينا نشات گرفته از يك ترس يا پيشگويي هولناك كه در اينده ممكنه اتفاق بيفته نيست؟
همون پيشگويي كه خود نسراداموس تو كتابش ياد كرده از دولت وشخصي كه تمام دين و رفتار شيطان پرست هارو از بين ميبره
ايا اين بدو بيراه هاي همراه با هشدار به هم كيشان شيطان پرست يا جن پرست خودش ناشي از همون ترس نيست كه امروز فراماسون ها از ايران و اسلام ايراني متنفرن و بدترين سياست هارو نسبت به اي كشور جاري ميكنند

اين فراماسون ها از شياطين و اجنه چي شنيدن كه اينقدر ميترسن؟
البته لابد ميدونين و داستانهاشو شنيدين كه:
تو دوره هاي قبل از اسلام اجنه و شياطين از اسمانها و از فرشته ها اخبار قيب رو جيم ميزدن
تا زمان حضرت عيسي اين دروازه ها بسته شد و اجنه فقط تا اسمان چهارم بالا ميرفتن
و پس لز تولد حضرت محمد(ص) راهاي اسمان كلا بسته شد و ديگه شياطين نميتونستن خبري بگيرن
اما
شايد واستون جالب باشه كه شياطين از قبل يه سري اخبار داشتن كه بعد ها رو ميكردند طوريكه امروزه هم فراماسون ها بر اين باورند كه
شياطين از عالم غيب خبر دارند بنا براين شيطان رو يك مرحله بالا تر از خدا ميدونن
و به همين خاطر داستان مرگ حضرت سليمان اونطور اتفاق افتاد كه شياطين ميديدن حضرت يك ساله كه از جاش تكون نخورده و همه ميدونستن كه حضرت سليمان از دنيا رفته اما اونقدر ميترسيدن كه اين ريسك نميكردن ندست از كار بكشن و يك سال جلوي چشم همه ي مردم براي حرت حمالي و كارگري ميكردند
تا عصا به فرمان خدا توسط موريانه ها شكسته شد
و همه ديدن و ايمان اوردن كه اجنه و شياطين از اينده خبر ندارند و براي بنده ي خدا حمالي ميكردند چه رسد به اينكه از خدا يك مرتبه بالا تر باشند
و... داستانهاي طولاني از اين قبيل

بچه ها چطوره يه سري به كتاب خود نسراداموس بزنين بخونين تا ببينين اين حرفاي من اونجا درج شده.
اصلامن خودم سعي ميكنم ازاين به بعد يه زمينه واسه تبادل اطلاعات جور كنم يا ادرس كتابها و فيلمهارو تو نت بهتون بدم تا استفاده كنين نشد ويلاگ ميزنيم با كمك هم و اونجا اطلاعاتمونو شير ميكنيم تا قدمي براي معرفت اخرالزماني دوستان و همشهريامون برداشته باشيم

تشکرها از این پست: sooraty (سه‌شنبه 17 اسفند 1389 - 22:00) anari (شنبه 21 اسفند 1389 - 08:04)

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند