كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> انجمن پشتيباني پروژه سيستم برگزاري آزمون آنلاين «تستا»
پاسخ دادن به این موضوع
»»»دادن آزمون با هزینه، امتیاز دادن به پاسخ ها
پست تاریخ: یکشنبه 14 آذر 1389 - 19:11    
mohsengamer
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 13 آذر 1389

امتياز: 65

عنوان: »»»دادن آزمون با هزینه، امتیاز دادن به پاسخ ها خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام خدمت آقا حمید برنامه نویس سیستم تستا

خیلی خیلی خسته نباشید.

خواستم خدمتتون عرض کنم که این امکان هست که ما دادن آزمون در سیستم تستا رو پولی کنیم؟ یعنی اول پول واریز بشه بعد آزمون داده بشه؟؟

سوال بعدی درمورد امتیاز دادن به پاسخ سوال هاست. من تو یک مرکز روانشناسی کار میکنم و هدفم از استفاده از این سیستم آزمون گرفتن به معنی نمره دادن و رتبه دادن و ... نیست. من میخوام مشتری هامون وارد سیستم بشوند به سوالات من جواب بدهند ، من یک سری داده از قبل وارد سیستم کرده باشم. با توجه به اون داده هایی که من به تستا دادم جواب های مشتری رو تفسیر کنه. مثلا : آزمون 20 سوال داره. هر سوال 4 گزینه داره. این 4گزینه هرکدوم یه امتیازی داره و وقتی مشتری همه سوالات رو جواب داد امتیازات جمع بندی بشه و بنا به داده هایی که وارد کردم سیستم جواب مشتری رو تفسیر کنه.
این طرح من اگر عملی نیست که هیچ. ولی اگه عملی هست کلینیک ما حاضر به پرداخت هرنوع مبلغ جهت سفارشی کردن این سیستم میباشد.

آقا حمید از شما خواهشمندم جواب منو زود بدهید. بازهم تکرار میکنم ما آماده ی هرنوع پرداختی هستیم. باتشکر

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 14 آذر 1389 - 22:02    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47819

عنوان: پاسخ به «»»»دادن آزمون با هزینه، امتیاز دادن به پاسخ ها» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام؛
در مورد هزینه گرفتن خوب شما معرف کاربران رو در آزمون‌ها "مدیر سیستم" در نظر بگیرید. اینطوری هر کس هزینه داد براش یه نام کاربری می‌سازید و بهش می‌دید که بتونه شرکت کنه ...
اگر منظورتون پشتیبانی از پرداخت آنلاین هست، دردسر و هزینه هاش زیاده.

در مورد بحث امتیاز، کار نشد نداره باید یک ماژول اختصاصی نوشته بشه.

اینکه بنده انجام می‌دم یا نه، بگم نه راحت‌ترم. چون معمولاً هزینه سفارشی‌سازی توی ذهن مشتری پایینه اما توی ذهن ما و عمل، بالاست و افراد از عهده پرداخت برنمیان.

تشکرها از این پست: mohsengamer (دوشنبه 15 آذر 1389 - 00:02)

پست تاریخ: دوشنبه 15 آذر 1389 - 00:05    
mohsengamer
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 13 آذر 1389

امتياز: 65

عنوان: Re: پاسخ به «»»»دادن آزمون با هزینه، امتیاز دادن به پاسخ ها» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

Hamid نوشته است:
سلام؛
در مورد هزینه گرفتن خوب شما معرف کاربران رو در آزمون‌ها "مدیر سیستم" در نظر بگیرید. اینطوری هر کس هزینه داد براش یه نام کاربری می‌سازید و بهش می‌دید که بتونه شرکت کنه ...
اگر منظورتون پشتیبانی از پرداخت آنلاین هست، دردسر و هزینه هاش زیاده.

در مورد بحث امتیاز، کار نشد نداره باید یک ماژول اختصاصی نوشته بشه.

اینکه بنده انجام می‌دم یا نه، بگم نه راحت‌ترم. چون معمولاً هزینه سفارشی‌سازی توی ذهن مشتری پایینه اما توی ذهن ما و عمل، بالاست و افراد از عهده پرداخت برنمیان.

شما مبلغ رو بفرماييد ما در خدمتيم. راستي امكانش نيست الان اينكارو خودم انجام بدم؟ يعني با همين امكانات فعلي؟ بايد حتما مااژول باشه؟ ممنون

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 15 آذر 1389 - 02:03    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47819

عنوان: پاسخ به «»»»دادن آزمون با هزینه، امتیاز دادن به پاسخ ها» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

اول من یه توضیح بدم:
کلمه «ماژول» یعنی باید یه بخش به سیستم اضافه بشه که با همکاری بخش‌های فعلی کار مورد نظر رو انجام بده. به این می‌گیم ماژول.
در مورد اینکه هر سؤال امتیاز خاصی داشته باشه و نسبت به هر امتیاز، تصمیمی گرفته بشه. در بیان ساده‌ست، اما خیر، تستای فعلی این قابلیت رو نداره و کلاً باید تغییراتی در دیتابیس و برنامه نویسی تستا داده بشه که این امکان فراهم بشه.

اینکه می‌گیم در بیان ساده‌ست و در عمل، وقت‌گیر و سخت رو بذارید با مثال توضیح بدم:
مثلاً ممکنه شما بگید که: فقط می‌خواهید امکان «پرداخت آنلاین» رو اضافه کنید دیگه!؟
همین کلمه «پرداخت آنلاین» یعنی تغییر در کل سیستم ثبت نام، ارتباط با بانک، چک کردن صحت پرداخت، ثبت در پروفایل کاربر.
در بخش مدیریت: شما باید بتونید ببینید که چه کسانی پرداخت کردن. پس یعنی تغییر در صفات کاربر و بخش کاربران.
اگر پرداخت اشتباه بوده حذف یا ویرایش کنید... حذف یا ویرایش یعنی طراحی چند صفحه مختلف. (مثل حذف با ویرایش یک کاربر که خودش صفحات خاص خودش رو داره)
و خلاصه هر یک کلمه یعنی کلی تغییرات و اضافات.

به هر حال، در مورد هزینه انجام این کارها، پیغام خصوصی‌تون رو چک کنید...

تشکرها از این پست: mohsengamer (دوشنبه 15 آذر 1389 - 14:35) amirhosein (سه‌شنبه 16 فروردین 1390 - 07:05) smartman (پنج‌شنبه 21 دی 1391 - 14:47)

پست تاریخ: دوشنبه 15 فروردین 1390 - 15:54    
shafiee2009
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 10 اسفند 1389
iran.gif

امتياز: 73

عنوان: Re: پاسخ به «»»»دادن آزمون با هزینه، امتیاز دادن به پاسخ ها» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

Hamid نوشته است:
اول من یه توضیح بدم:
کلمه «ماژول» یعنی باید یه بخش به سیستم اضافه بشه که با همکاری بخش‌های فعلی کار مورد نظر رو انجام بده. به این می‌گیم ماژول.
در مورد اینکه هر سؤال امتیاز خاصی داشته باشه و نسبت به هر امتیاز، تصمیمی گرفته بشه. در بیان ساده‌ست، اما خیر، تستای فعلی این قابلیت رو نداره و کلاً باید تغییراتی در دیتابیس و برنامه نویسی تستا داده بشه که این امکان فراهم بشه.

اینکه می‌گیم در بیان ساده‌ست و در عمل، وقت‌گیر و سخت رو بذارید با مثال توضیح بدم:
مثلاً ممکنه شما بگید که: فقط می‌خواهید امکان «پرداخت آنلاین» رو اضافه کنید دیگه!؟
همین کلمه «پرداخت آنلاین» یعنی تغییر در کل سیستم ثبت نام، ارتباط با بانک، چک کردن صحت پرداخت، ثبت در پروفایل کاربر.
در بخش مدیریت: شما باید بتونید ببینید که چه کسانی پرداخت کردن. پس یعنی تغییر در صفات کاربر و بخش کاربران.
اگر پرداخت اشتباه بوده حذف یا ویرایش کنید... حذف یا ویرایش یعنی طراحی چند صفحه مختلف. (مثل حذف با ویرایش یک کاربر که خودش صفحات خاص خودش رو داره)
و خلاصه هر یک کلمه یعنی کلی تغییرات و اضافات.

به هر حال، در مورد هزینه انجام این کارها، پیغام خصوصی‌تون رو چک کنید...

سلام !میشه هزینه ها رو برای من هم ارسال کنید ؟ممنون

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 9 آبان 1391 - 04:36    
mahdiazarnia
تازه به جمع ما پيوسته
تازه به جمع ما پيوسته

عضو شده در: 8 آبان 1391

امتياز: 9

لطفا هزینه پرداخت آنلاین رو برای من هم ارسال کنید
البته فوری ، ممنون

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند