كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> انجمن پشتيباني پروژه سيستم برگزاري آزمون آنلاين «تستا»
پاسخ دادن به این موضوع رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 24, 25, 26  بعدی
آموزش نصب و اجراي «تستا» بر روي وب‌سايت
پست تاریخ: دوشنبه 31 خرداد 1389 - 21:00    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47801

عنوان: پاسخ به «آموزش نصب و اجراي «تستا» بر روي وب‌سايت» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

komeil81, جان،
من دو روزه دارم دنبال راهی ساده برای این کار می‌گردم، اما به نظر می‌رسه راهی به جز نوشتن برنامه برای این کار نیست Embarassed
در کل، شما می‌تونید توی یک تستا سؤالات رو وارد کنید و خروجی بگیرید و به تستای دیگه import کنید، اما اینکه بخواهید مثلاً توی یک فایل csv سؤالات رو به صورت خطی به فارسی وارد کنید و بعد import کنید، خیر.
به صورت علامت سؤال ( ؟؟؟؟؟ ) ایمپورت می‌شه.
باید برنامه‌ای نوشته بشه که اون فایل رو بگیره، خط به خط بخونه، فارسی‌ها رو تبدیل به utf-8 کنه و به دیتابیس ایمپورت کنه... که این کار وقت‌گیره و Embarassed

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 31 خرداد 1389 - 22:03    
Gytyonline
مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 14 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 8184

عنوان: پاسخ به «آموزش نصب و اجراي «تستا» بر روي وب‌سايت» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

komeil81, جان
راستیتش بد زمانی رو برای سوال پرسیدن انتخاب کردی همون طوری که قبلا هم گفته بودم این چدن روزه مشغول امتحانات پایان ترم دانشگاه هستم و زیاد وقت نمی نم بیام و بهس ایت سر بزنم یا جواب بدم شرمنده حتی بعضی از تاپیک ها رو هم فعلا تعلیق کردم مثل " سری کلیپ های فارسی آموزش فارسی asp[dot]net "
Embarassed
ولی خوشبختانه حمید جان جواب سوالتون رو دادن .

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 5 تیر 1389 - 20:22    
h.shafiee
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 5 تیر 1389
iran.gif

امتياز: 2474

عنوان: اشکال درنصب روی GIGFA خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

بعداز نصب روی gigfa این پیام در مرحله آخر ظاهرمیشود :

Couldn not connect:Access denied for user 'gigfa_5870343_ur'@'209.190.85.170' (using password: YES

اگر کسی جواب بدهد متشکر میشوم.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 5 تیر 1389 - 21:23    
h.shafiee
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

iran.gif

عنوان: پاسخ به «آموزش نصب و اجراي «تستا» بر روي وب‌سايت» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

با سلام : برای نصب تستا برروی php.nuke مشکلی ندارم برای نصب در gigfa نمی دانم چکارکنم : درکنترل پانل gigfa - اول یک دیتا بیس ساختم وسپس یک ساب دومین : اینجا جایی نبود که بخواد یوزر را به دیتابیس اتصال بده : وسپس رفتم به پوشه htdocs درمدیریت فایل وتستا راانجا- در این پوشه اپلود ونصب کردم در config.php هم نام local host را به همان نام سروری که درسمت چپ کنترل پانل gigfa نوشته بود تغییر دادم نام دیتا بیس من با پیشوند gigfa_5870343 درهمه جا این هاست است.نام دیتابیس: gigfa_5870343_uro که یوزر ودیتابیس را در config.php به این نام تغییر دادم و پاس ورد راهم نوشتم.بعداز نصب - در رفتن به سایت پنجره نرمال تستا که در php.nuke باز میشود بدون خطا باز شد ونام وپاس ورد و زبان تستا را تنظیم کردم ولی درمرحله آخر منوی مدیریتی تستا باز نشد و خطای زیر ظاهرشد:
Couldn not connect:Access denied for user 'gigfa_5870343_ur'@'209.190.85.170' (using password: YES
اگر کسی کمک کند متشکر میشوم .. با تشکر از مدیریت سایت .

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 5 تیر 1389 - 22:44    
Gytyonline
مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

iran.gif

عنوان: پاسخ به «آموزش نصب و اجراي «تستا» بر روي وب‌سايت» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

سلام azmoon,
مشکل شما مربوط به دیتابیس هستش ، و به احتمال زیاد در وارد کردن اطلاعات در فایل config.php اطلاعات این فایل رو که وارد کردید رو دوباره چک کنید مشکلتون باید حل بشه.
اگر حل نشد و بازم مشکل داشتید ادرس سایتتون و مشخصات اون رو بدید تا یه نگاهی بندازم .

تشکرها از این پست: h.shafiee (یکشنبه 6 تیر 1389 - 13:23)

پست تاریخ: یکشنبه 6 تیر 1389 - 00:34    
h.shafiee
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

iran.gif

عنوان: Re: پاسخ به «آموزش نصب و اجراي «تستا» بر روي وب‌سايت» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

Gytyonline نوشته است:
سلام azmoon,
مشکل شما مربوط به دیتابیس هستش ، و به احتمال زیاد در وارد کردن اطلاعات در فایل config.php اطلاعات این فایل رو که وارد کردید رو دوباره چک کنید مشکلتون باید حل بشه.
اگر حل نشد و بازم مشکل داشتید ادرس سایتتون و مشخصات اون رو بدید تا یه نگاهی بندازم .

با سلام gytyonline
آدرس سایت و یوزر وپاس ورد رابه شما پیام خصوصی کردم .
باتشکر

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 6 تیر 1389 - 07:20    
Gytyonline
مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

iran.gif

سلام azmoon,
مشکل شما حل شد و براتون به صورت پیغام خصوصی ارسال شد .
همون طوری که گفته بودم مشکل کار از درست وارد نکردن اطلاعات در فایل confi.php بود .
موفق باشید.

تشکرها از این پست: h.shafiee (یکشنبه 6 تیر 1389 - 13:21)

پست تاریخ: یکشنبه 13 تیر 1389 - 03:07    
marivan
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 11 تیر 1389
iran.gif

امتياز: 45

با سلام خدمت شما و تشکر به خاطر نرم افزار خوبتون .
راستش من از مدتها پیش با تستا اشنا شدم و حتی دانشگاه که بودم به کمک دوستان به صورت شبکه از اون استفاده کردیم و خیلی مفید بود . ولی حالا می خوام که از اون روی سایت استفاده کنم ، ولی از طرفی سایت ندارم و همچنین اشنایی زیادی با این موضوعات ندارم . و از طریق همین انجمن با هاستاشنا شدم و سعی کردم که خودم تستا رو نصب کنم ولی هرچه سعی می کنم نمیشه . من اطلاعات دیتا باس را به صورت زیردر config.php وارد کردم:

<?php
$dbhost="sql205.byethost12.com"; //It is usually "localhost"
$dbuname="b12_5907309"; //Database Username
$dbpass="********"; //Database Password
$dbname="b12_5907309_agritest"; //Database Name
?>

و سپس پوشه WWW را ا پلود کردم . ولی از اینجا به بعد نمی دانم که باید چگونه تستا را فراخواند ، البته به صورت زیر چند بار ادرس دادم ولی نشد :
http://www.agriextension.byethost12.com/www/main.php
http://www.agriextension.byethost12.com/www/install.php

و ....
واصلا هیچ صفحه ای باز نمیشه تا ببینم مشکل چیست ، ولی گاهی همون پیام 404 رو میده .
خلاصه چون مزه کار با این نرم افزار رو چشیدم خیلی دوست دارم که روی اینترنت هم از اون استفاده کنم . به همین خاطر عاجزانه از شما می خواهم کمک کنید . و اگر هم بخواهید پاسورد رو هم براتون می فرستم تا خودتون هم یه نگاهی بکنید .
Sad

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 13 تیر 1389 - 09:28    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47801

marivan, جان،
سلام و ممنون از لطف شما.

شما کلاً آدرس سایتت رو اشتباه می‌زنی خوب Embarassed
یه بار دیگه ایمیلی که از طرف byethost آمده رو چک کنید، احتمالاً آدرس سایتتون یه چیز دیگه‌ست...
اگر آدرس رو گیر آوردید، فقط تا پوشه www آدرس رو وارد کنید، لازم نیست اسم فایلی رو بنویسید، تستا خودش راهنمایی‌تون می‌کنه.

(سعی کنید از gigfa.com هاست رایگان بگیرید، هم آدرسش جالب‌تره و هم اینکه فارسی هست)

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 14 تیر 1389 - 02:01    
marivan
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 11 تیر 1389
iran.gif

امتياز: 45

سلام خدمت شما
از راهنماییهاتون خیلی خیلی متشکرم ، مشکل برطرف شد . امیدوارم که همیشه موفق باشید .
آفرين

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 24, 25, 26  بعدی
صفحه 10 از 26

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند