كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> مباحث متفرقه -> جوك و لطيفه و سرگرمي
پاسخ دادن به این موضوع
قوانین مردونه !
پست تاریخ: چهار‌شنبه 13 دی 1385 - 11:57    
sistemprof
عضو گروه مديريت آفتابگردان

عضو شده در: 3 بهمن 1384
blank.gif

امتياز: 8562

عنوان: قوانین مردونه ! خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

لطفا" پس از خواندن اين قوانين اگر مرد هستيد براي كليه خانمهاي اطراف ارسال نماييد و اگر خانم هستيد به دقت بخوانيد و براي كليه دوستان و آشنايان خانمتان! جهت اشاعه فرهنگ و قوانين مردان ارسال نماييد. با تشكر
----------------------------------------

قوانین مردونه

ما همیشه کلمه ی قاعده یا قانون رو از طرف زنها میشنویم، اما خوشبختانه یک مرد بعد از مدتها وقت گذاشته و قوانین مردونه رو به رشته ی تحریر دراورده پس لطفا بخونید. لطفا دقت کنید که تمام این قوانین با عدد یک شماره گذاری شدن یعنی هیچ کدومشون برتری نسبی به دیگری ندارن:

1- مردها نمیتونن فکر کسی رو بخونن.
1- دیدن مسابقه فوتبال مثل تماشای ماه شب چهارده توی آسمون جذاب و قشنگه. اجازه بدید همینطور بمونه.
1- خرید کردن، مسابقه فوتبال نیست. و امکان نداره که ما به خرید به این شکل نگاه کنیم.
1- گریه کردن یک جور تهدید به حساب میاد.
1- لطفا چیزی رو که می خواهید، واضح بگید. اجازه بدید کمی روشن تر بگم، اشارات زیرکانه، اشارات قوی و اشارات مبرهن ولی غیر مستقیم به یک موضوع اصلا به کار نمی آد. لطفا اصل درخواستتون رو واضح بگید.
1- "بله" یا "خیر" بهترین جواب ممکن به خیلی از سوالات هستند.
1- لطفا در صورت نیاز به حل یک مشکل، پیش ما بیایید و درد دل کنید، این کاریه که ما مردا انجام میدیم. همدردی کردن وظیفه دوستان مونث شماست نه ما مردها.
1- سردردی که هفده ماهه داره شما رو آزار میده یک مشکل واقعیه لطفا یک پزشک رو ببینید.
1- هر مطلبی که شیش ماه پیش از طرف ما مردها گفته شده الان به عنوان استدلال غیر قابل قبوله. در واقع تمام نظرات ما فقط برای هفت روز معتبرند نه بیشتر.
1- اگر فکر می کنید چاقید، خوب احتمالا هستید. لطفا از ما نپرسید.
1- اگر مطلبی که ما گفتیم رو میشه دو جور ازش برداشت کرد و یکی از این برداشتها شما رو عصبانی و ناراحت میکنه منظور ما اوون یکی برداشت بوده.
1- شما میتونید یا از ما بخواهید که کاری رو انجام بدیم یا بهمون بگید که چطوری انجامش بدیم. نه هر دوش. اگر شما از قبل میدونید که چطوری میشه اوون کارو بهتر انجام داد خوب خودتون دست بکار شید.
1- کریستوف کلمب احتیاجی نداشت که مسیر رو بهش یاد بدن. ما هم همینطور
1- تمام مردها فقط در 16 رنگ اشیا رو میبینند. دقیقا مثل default ویندوز. برای ما هلو یک میوه است نه یک رنگ. پرتقال هم یک میوه است نه یک رنگ. ما واقعا نمی فهمیم رنگ پوست پیازی یعنی چی.
1- اگر ما از شما بپرسیم چی شده و شما بگید "هیچی" ما هم طوری رفتار میکنیم که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده. ما میدونیم که شما دروغ میگید اما فقط ارزششو نداره که آدم سرشو بخاطرش درد بیاره
1- وقتی ما دوتایی قراره بریم جایی، چیزی که شما پوشیدید کاملا مناسب و قشنگه … اینو واقعا میگم
1- شما به اندازه ی کافی لباس دارید
1- شما کفش، زیادی هم دارید
1- من کاملا خوش فرمم. گرد هم یک جور فرمه خوب.
1- ممنونم که اینو خوندید. آره میدونم امشب باید تو آشپزخونه بخوابم. ولی اینو میدونستید برای ما مردا اصلا مهم نیست. فکر میکنیم رفتیم کمپینگ.

این مطلب رو از اینجا گرفتم: http://www.hichkas.com/?p=190

کار هم یک ترجمه است که مترجم منبعش رو ذکر نکرده.

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 13 دی 1385 - 12:26    
libero

عضو شده در: 16 آبان 1384
iran.gif

امتياز: 11304

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

sistemprof, جان خيلي ممنون . مطلب خوب و جالبي بود . {فكر ميكنم اگر جناب نويسنده يك كلمه (بعضي ها ) به كار مي بردن بهتر ميشد}

و اما! از اونجايي كه من دارم با يكي از همين مردها زندگي ميكنم ،خوب بعضي از موارد بالا رو تا حدودي قبول دارم . ولي مواردي مثل:
نقل قول:

1- لطفا در صورت نیاز به حل یک مشکل، پیش ما بیایید و درد دل کنید، این کاریه که ما مردا انجام میدیم. همدردی کردن وظیفه دوستان مونث شماست نه ما مردها

و
نقل قول:

1- لطفا چیزی رو که می خواهید، واضح بگید. اجازه بدید کمی روشن تر بگم، اشارات زیرکانه، اشارات قوی و اشارات مبرهن ولی غیر مستقیم به یک موضوع اصلا به کار نمی آد. لطفا اصل درخواستتون رو واضح بگید

رو من زياد قبول ندارم ،اگر اين موارد درمورد شريك زندگي يك زن باشه فكر ميكنم غير از اينها باشه.مخصوصاً بحث همدردي Exclamation

با اين جمله هم كاملاً موافقم Mr. Green
نقل قول:

1- وقتی ما دوتایی قراره بریم جایی، چیزی که شما پوشیدید کاملا مناسب و قشنگه … اینو واقعا میگم

اميدوارم اون دسته از آقايوني كه اين شرايط رو تاحالا نديدن ..حتماً اين مطلب رو بخونند Wink

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 13 دی 1385 - 14:07    
sistemprof

عضو شده در: 3 بهمن 1384
blank.gif

امتياز: 8562

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام libero عزيز
ممنون از توجهي كه فرموديد و مطلب را خوندين .

من نميخواهم از مطالب بالا دفاع كنم فقط دارم نظرم را ميگم .

اگر كتاب مردان مريخي و زنان ونوسي را خونده باشيد به ين مطلب صحه گذاشته
كه خانمها بيشتر با صحبت كردن به آرامش مي رسند و مردها با كار يا عملي كه مشكل حل بشه احساس خوبي به دست مي آورند.

به همين خاطر وقتي مشكلي از طرف خانمي به مرد گفته ميشه ذهن مرد سريع درگير حل مشكل بر مي آيد و همه اش سعي ميكنه پيشنهاد هايي براي رفع مشكل ارائه كنه درصورتيكه شايد خانمه خودش بتونه مشكلش رو حل كنه و فقط مي خواد مسئه رو طرح كنه تا از طريق صحبت به آرامش برسه .

با دومي هم من به شخصه خيلي موافقم چون واقعا از كنايه و اشاره بدم مياد و دوست دارم رك باهام صحبت بشه . ولي ممكنه كساني باشند كه مخالف نظر من را داشته باشند!

پاينده باشيد

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 13 دی 1385 - 14:16    
libero

عضو شده در: 16 آبان 1384
iran.gif

امتياز: 11304

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

sistemprof, عزيز خواهش ميكنم . به نظرم مطلب جالبي اومد .

راستش اگر منظور نويسنده از "اشارات زيركانه "و يا " اشارات قوي" ، نيش و كنايه باشه ،من هم با نظر شما موافقم.

چون من از ترجمه اي كه راجع به اون مطلب شده، چيز ديگه اي برداشت كردم و نظرم رو گفتم.

به هرحال خيلي خوبه كه زن و مرد به خيلي از نكات ريز رفتاري و گفتاري تو زندگيشون دقت داشته باشن . Wink

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند