كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> اينترنت -> ياهو و مسائل مربوط به آن
پاسخ دادن به این موضوع رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 45, 46, 47, 48  بعدی
:: كتابخانه زيباترين "آف‌"هاي اينترنتي [ Best Offlines ]
پست تاریخ: سه‌شنبه 19 تیر 1386 - 10:53    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

عضو شده در: 24 اردیبهشت 1385
iran.gif

امتياز: 5993

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

hamidbn,ممنون که نظرت رو دادی من به خاطر تو هم شده ادامه میدم

من خوشحال میشم اگه شما هم جمله های قشنگ بذارین

من راز نگاهت را از آينه پرسيدم چشمان نجيبت را از دور پرستيدم مثل گل نيلوفر چشمان
تو بهاري شد از پيش دلم رفتي و نفهميدم مرز دل و چشم تو از شهر افق پيداست من سرخي گل را در خنده ي تو ديدم در شهر اقاقي ها تو پاک ترين عشقي من راز شگفتي را از باغ دلت چيدم لبخند زدي آرام بر گونه ي غمناکم من با گل لبخندت به حادثه خنديدم اي کاش
=-=-=-=-=-=
عشق ، خطاي فاحش فرد در تمايز يک آدم معمولي از بقيه ي آدم هاي معمولي است
=-=-=-=-=-=-
صفحه شطرنج زندگي همه ي مهره هاي من مات مهرباني تو شدند و من قلبم را به تو باختم
=-=-=-=-=-=-
تا حالا فكر كردي كه چرا بعضي وقتها زمين ميخوريم؟ از بد شانسيمون نيست، طبيعت ميخواد به ما ياد بده كه چطور دوباره بلند بشيم
=-=-=-=-=-=-
آنكه مست آمد و دستي به دل ما زد و رفت در اين خانه ندانم به چه سودا زد و رفت خواست تنهايي ما را به رخ ما بكشد تنه اي بر در اين خانه تنها زد و رفت
=-=-=-=-=-=-
ای که دور از من و در قلب منی ، باخبر باش که دنیای منی ، شادیت شادی من ، غصه ات غصه من ،قلب ت خانه من ، خانه ات قبله من
=-=-=-=-=-==
لحظه اي� كه به دنيا اومدي گريه مي كردي و هر كسي كه اطرافت بود مي خنديد. يه جوري زندگي كن كه بعد از رفتنت تو �كسي باشي كه مي خندي و هر كسي �كه اطرافته به خاطر از دست دادنت گريه كنه
=-=-=-=-=
تو از طريق قلبت با قلب ديگري ارتباط مي گيري... اين رابطه كلامي نيست به حرف در نمي آيد و با هيچ معيار ذهني قياس نمي شود. از قلب عشق و اعتماد زاده مي شود. ذهن هميشه ترديد دارد در حالي كه عشق كاملاً اعتماد مي كند. عشق از بدن چهارم مي آيد بنابراين با معيارهاي بدن هاي پايين تر قابل سنجش نيست و فقط به وسيلة‌ آنها به نحوي محدود حس مي شود
=-=-=-=--=
مي خواستم زيباترين كلام را به ياري بگيرم ، تا صميمانه ترين عشق ها را تقديمت كنم ، ذهنم ياري نكرد . پنداشتم كه ساده نوشتن چون ساده زيستن زيباست ، پس ساده و بي تكلف مي گويم : دوستت دارم
=-=-=-=-=-=
يه دوست معمولي هرگز گريه تو رو نديده............ يه دوست واقعي شونه هاش از اشکاي تو خيسه......
8) 8) 8)

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 29 تیر 1386 - 17:43    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

iran.gif

ارتباط برخي ترانه ها با مباحث شرعي: خوشگلا بايد برقصن...(امر به معروف)/// اي قشنگتر از پريا – تنها تو کوچه نريا...(نهي از منکر)///اي خانوم کجا کجا؟ (صيغه فضولي)/// دلم فقط تو رو مي خواد(تارک الدنيا)/// بابا تو ديگه کي هستي دسته شيطونو بستي...(ذنوب الشياطين)///يه ماچ دادو دمش گرم ...(اکرام ايتام)///نمره بيست کلاسو نميخوام (ايثار)///منو تهديد ميکني که يه روز از پيشم ميري (کظم غيض)///تو محشري از همه سري (ذکر)
التماس دعا

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 30 تیر 1386 - 06:04    
Nasim
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 25 خرداد 1386
blank.gif

امتياز: 63

سلام اسم شما چيه Embarassed niyosha488, من نسيم هستم Razz
اول صبحي فقط منو شما اينجاييم Surprised

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 30 تیر 1386 - 08:42    
sistemprof
عضو گروه مديريت آفتابگردان
عضو گروه مديريت آفتابگردان

عضو شده در: 3 بهمن 1384
blank.gif

امتياز: 8562

Nasim, خوش اومدين !‌ لطفا توي انجمن معرفي كاربران جديد خودتون رو معرفي كنيد .

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 1 مرداد 1386 - 10:13    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

iran.gif

ارزش تو به اندازه آن چيزي است که به آن دل مي بندي پس مواظب باش که به کمتر از بي نهايت عشق ، دلبسته نشوي.
=-=-=--
اگه دوتابودي جاي دوتا چشام ميذاشتمت. اماحالاکه يکي هستي!!! جاي قلبم ميزارمت
=-=-=-=
زندگی فرصت بس کوتاهیست...تا بدانیم که مرگ... آخرین نقطه پرواز پرستو ها نیست...مرگ هم حادثه است...مثل افتادن برگ که بدانیم پس از خواب زمستانی خاک... نفس سبزبهاری جاریست
=-=-=-

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 2 مرداد 1386 - 10:44    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

iran.gif

يه روز گرگه ميره دم خونه شنگول و منگول ميگه باز كنيد منم مادرتون! خرسه مياد بيرون مياد بيرون ميگه جون مادرت بي خيال شو!! اونا 10 ساله از اينجا رفتن
=-=--=-
وقتي خدا تو رو سمت يه پرتگاه هدايت مي کنه ? هدف داره : يا مي خواد از پشت بگيرتت يا پرواز يادت بده .....

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 2 مرداد 1386 - 10:53    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

iran.gif

گريه كردم اشك بر دلم مرهم نشد
ناله كردم ذره اي از دردهايم كم نشد
در گلستان بوي گل بسيار بوييدم ولي
از هزاران گل گلي همچون تو پيدا نشد

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 3 مرداد 1386 - 09:58    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

iran.gif

شيمي نخوندم , ولي مي دونم اگه عشق نباشه ملکول هاي هيدروژن و اکسيژن نمي تونن اينقدر محکم همديگه رو فشار بدن که اشک جفتشون در بياد
=-=-=-=-
پروانه صفت چشم به در دوخته بودم وقتي كه خبر دار شدم سوخته بودم خاكستر جسم به سر شمع فرو ريخت اين بود وفايي كه من اموخته بودم
=-=-=-=-
حقيقت همچون ستارگان پديدار نگردد جز از پس تيرگي شب حقيقت همچون زيبايي آشكار نگردد جز بر آنان كه زشتي دروغ را در يافته باشند
=-=-=-=-
ارزو دارم که قشنگترين گل سرخ دنيا را بچينم و بر برگهاي آن قطره ايي از خون خود را بچکانم و انرا به تو هديه کنم تا زماني که گل را ميبويي نفسش خون مرا گرم کند
=-=-=-=-
مي دوني چرا خدا از هر چيزي 2 تا به ما آدما داده به جز بيني و دهان و قلب؟تا بگردي و واسه خودت يه هم نفس و يه هم زبون و يه هم دل پيدا کني.
=-=-=-=-=-
چيه فکر کردی يه اف جديده؟ يا فکر کردی کارت دارم؟نه بابا فقط ميخواستم بگم دوست دارم.
=-=-=-=-=-
در مرام ما رفيقان نيست رسم ترك دوست ... عهد با هر كس ببنديم جانمان در دست اوست ...

تشکرها از این پست: chaser (چهار‌شنبه 3 مرداد 1386 - 10:11)

پست تاریخ: یکشنبه 15 مهر 1386 - 13:24    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

iran.gif

همه واسه دوستاشون گل مي فرسند من موندم واسه گلم چي بفرسم
\=\=\=\=\=\=\=
شبي پرسيدم از خود هستيم چيست به جز اشک و نياز و آه و تقدير و حالا با صداقت مي نويسم همين هايي که من دارم فدايت دعايت مي کنم خوشبخت باشي تو هم تنها براي خود دعا کن الهي گل کند در آسمان ها خلوص غنچه سرخ دعايت
پ=پ=پ=پ=پ
اشك گونه هايم را پاك كن و بر پيشانيم بوسه بزن مي خواهم با تو گريه كنم ... خسته شدم بس كه... تنها گريه كردم... مي خواهم دستهايم را به گردنت بياويزم و شانه هايت را ببوسم...خسته شدم بس كه تنها ايستادم
پ=پ=پ=پ=پ
زندگي قصه يک تنهايي است زندگي قصه بر غصه يک زنداني است که به حبس ابدي محکوم است زندگي واژه بي معني يک خوشبختي است زندگي بازي شطرنجي است که درآن انسانها لحظه اي کيش وبه آخر نرسيده ماتند
.پ=پ=پ=پ=
نه آنچنان عاشق باش که هیچ چیز را نبینی، نه آنقدر ببین که هرگز عاشق نشوی!
پ=پ=پ=پ=پ
شکسپير: هميشه به کسي فکر کن که تو رو دوست داره، نه کسي که تو دوسش داري
پ=پ=پ=پ=پ

نونت نبود آبت نبود؟ اين دل سپردنت چي بود؟ واسه چي عاشقش شدي؟ مگه چي بود؟مگه كي بود؟ نونت نبود آبت نبود كسي كه تو خوابت نبود رفتي و دل بستي بهش ديدي كه بي تابت نبود ديدي كه از تو دل بريد رحمي به حال تو نكرد خودش بهت گفت كه ميره پس نرو دنبالش نگرد
پپ=پ=پ=پ=پ=
دنیا این جوریه دیگه: اگه گریه كنی میگن كم آوردی ، اگه بخندی میگن دیوونست ، اگه دل ببندی تنهات میزارن ، اگه عاشق بشی دلتو میشكنن ، با این حال باید لحظه ای را گریست ، دمی را خندید ، ساعتی را دل بست و عمری عاشقانه زیست
=پ=پ=پ=پ=پ=
در داد گاه عشق قسمم قلبم بود وكيلم دل من وحضار جمعي از عاشقان و دل سوختگان ... قاضي اسم من را بلند خواند وگناهم را دوست داشتن اعلام كرد پس محكوم به تنهايي و مرگ شدم . كنار چوبه دار از من خواستند تا آخرين خواسته ام را بگويم و من گفتم به او بگو يند : هنوز دوستش دارم.......
پ=پ=پ=پ=پ=

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 22 مهر 1386 - 13:47    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

iran.gif

زندگي چون گل سرخيست . پر از خار . پر از برگ. پر از عطر لطيف.. يادمان باشد اگر گل چيديم , عطر و برگ و گل و خار همه همسايه ديوار به ديوار همند
=======
خدا ابرو به گريه مي ندازه تا گل بخنده پس هر وقت خنديدي بدون يكي واسه خوشحاليت گريه مي كنه
--------------
الان مدتيه گير كردم بين اين دو ضرب المثل، دارم هنگ ميكنم: بالاخره «جواب ابلهان خاموشي است» يا «سكوت علامت رضاست»؟؟؟؟

ماهاتما گاندي ميگويد: هفت چيز انسان را از پاي در مي آورد و هلاك ميسازد:1-سياست بدون شرف 2- لذت بدون وجدان 3- پول بدون كار 4-شناخت بدون ارزشها 5- تجارت بدون اخلاق 6- دانش بدون انسانيت 7- عبادت بدون فداكاري

------------

تركه توي يه مانور از هواپيما با چتر ميپره پايين چترش باز نميشه ميگه خب خدا رو شكر كه اين فقط يه مانوره
-------------
ضرب المثل چيني: «برنج سرد را مي‌توان خورد، چاي سرد را مي‌توان نوشيد، اما نگاه سرد را نمي‌توان تحمل كرد
-----------

ye top daram ghelgheliye .... mohaye u ferferiye ........ offe jadid nadashtam .......... sare karet gozashtam

----------

يه روز وقتي به گل نيلوفر نگاه مي كردم ترس تموم وجودمو برداشت كه شايد منم يه روزمثل گل نيلوفر تنها بشم. سريع از كنار مرداب دور شدم. حالا وقتي كه ميبينم خودم مرداب شدم دنبال يه گل نيلوفر مي گردم كه از تنهايي نميرم و حالا مي فهمم گل نيلوفر مغرور نيست اون خودشو وقف مرداب كرده

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 45, 46, 47, 48  بعدی
صفحه 46 از 48

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند