كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> اينترنت -> ياهو و مسائل مربوط به آن
پاسخ دادن به این موضوع رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 46, 47, 48  بعدی
:: كتابخانه زيباترين "آف‌"هاي اينترنتي [ Best Offlines ]
پست تاریخ: پنج‌شنبه 24 اسفند 1385 - 21:55    
parizad
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 15 اسفند 1385
iran.gif

امتياز: 506

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

می خواهم پرنده نگاه تو را از پشت پنجره ای بنگرم که بر اطرافش پیچکهای ابدیت فروپیچیده است ؛
می خواهم تو را در سپیده دمی شبنم گیر در خم سجاده ای ملاقات کنم و گلهای زندگانیم را در عطر میخک بار گیسوانت پرپر سازم ؛
می خواهم با قطره اشکی از معراج چشمت نزول کنم و سایه وار در حاشیه مژگانت ناپدید شوم.
«احمد عزیزی»

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 29 اسفند 1385 - 05:33    
naval
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 31 خرداد 1385
iran.gif

امتياز: 189

گاو و الاغ و اردك

كبريت و گازو فندك

عيد همه مبارك

ميگن خدا ابر رو به گريه ميندازه که گل بخنده پس هر وقت گريه کردي ناراحت نشو چون يکي ديگه داره ميخنده

نميگم که برام قدر يه دنيا عزيزي چون دنيا يه جايي تموم ميشه...
نميگم که مثل گلي چون گل هم يه روز پژمرده ميشه...
نميگم که سياهي چشامت مثل شب پر ستاره است چون شب هم پاياني داره...
نميگم مثل آب پاک و زلالي چون آب هميشه پاک نمي مونه...
نميگم دوست دارم چون که........ من اصلا دوست ندارم

قلبي داري به وسعت 7 دريا
و بي نهايتي آسمان ها
بايد منطقي باشم
حق داري اگه دلت برام تنگ نمي شه ...

نمي دونم خواب ديدم که به تو اس ام اس دادم .
خواب بودم به تو اس ام اس دادم .
از خواب پاشدم به تو اس ام اس دادم .
تو خواب بودي بهت اس ام اس دادم .
کرم داشتم تو خواب به تو اس ام اس دادم .
تو کرم داشتي نصفه شب اس ام اس رو خوندي .
الان خوابم دارم مي نويسم .
يا تو داري خواب مي بيني من بهت اس ام اس دادم .
بي خيال .. بخواب !!

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 1 فروردین 1386 - 20:17    
bahar
سَرور ماست!
سَرور ماست!

عضو شده در: 16 مرداد 1385

blank.gif

امتياز: 8091

بوي باران، بوي سبزه، بوي خاك شاخه هاي شسته، باران خورده، پاك آسمان آبي و ابر سپيد برگهاي سبز بيد عطر نرگس، رقص باد نغمة شوق پرستوهاي شاد خلوت گرم كبوترهاي مست نرم نرمك مي رسد اينك بهار..."

قلبي داشته باش که هرگز سختي سنگ را به خود نگيرد و احساسي داشته باش که هرگز آزار دهنده نباشد . (چارلز ديکنز)

نيکلاس کيج . جنيفر لوپز . آنجلينا جولي . تام کروز . رابرت دنيرو. خود من و بقيه ستارگان جهان سال جديد را به شما تبريک مي گوييم Mr. Green

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 9 فروردین 1386 - 17:56    
parizad
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 15 اسفند 1385
iran.gif

امتياز: 506

یک نفر دلش شکسته بود،توی ایستگاه اجابت دعا منتظر نشسته بود؛
منتظر ولی دعای او دیر کرده بود.
او خبر نداشت که دعای کوچکش توی چهارراه آسمان،پشت یک چراغ قرمز شلوغ گیر کرده بود.
و نشست و باز هم نشست.
روزها یکی یکی از کنار او گذشت ،روی هیچ چیز و هیچ جا از دعای او اثر نبود. هیچ کس از مسیر رفت و آمد دعای او با خبر نبود.
با خودش فکر کرد: :« پس دعای من کجاست؟او چرا نمیرسد؟شاید این دعا راه را اشتباه رفته است.»
پس بلند شد، رفت تا به آن دعا راه را نشان دهد؛رفت تا که پیش از آمدن برای او دست دوستی تکان دهد، رفت.
پس چراغ چهارراه آسمان سبز شد . رفت و با صدای رفتنش کوچه های خاکی زمین ، جاده های سبز آسمان شدند.
او از این طرف ، دعا از آن طرف ؛در میان راه با هم آن دو روبرو شدند ، از صمیم قلب گرم گفتگو شدند.
برفها کم کم آب می شوند ، شب ذره ذره آفتاب می شود و دعای هرکسی رفته رفته توی راه مستجاب می شود.
روی خط جوانی ******** 5/4/85 Razz

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 13 فروردین 1386 - 12:30    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

عضو شده در: 24 اردیبهشت 1385
iran.gif

امتياز: 5993

عاشقي يك شب است و پشيماني هزار شب حالا هزار شب پشيمانم كه چرا يك شب عاشق نبوده ام
دخترک هميشه ميگفت: من براي نجابت وفا و زيباييت عاشق تو شدم. پسرک براي روز تولدش سه حيوان خانگي به او هديه داد... اسب سگ و يک پرنده زيبا! تا دخترک خواست دليل اينکار را بپرسد... پسرک رفته بود. براي هميشه
عشق نمي پرسه عشق نمي پرسه تو کي هستي؟ عشق فقط ميگه: تو ماله مني . عشق نمي پرسه اهل کجايي؟ فقط ميگه: توي قلب من زندگي مي کني . عشق نمي پرسه چه کار مي کني؟ فقط ميگه: باعث مي شي قلب من به ضربان بيفته . عشق نمي پرسه چرا دور هستي؟ فقط ميگه: هميشه با مني . عشق نمي پرسه دوستم داري؟ فقط ميگه: دوستت دارم
اگر كليد قلبي را نداري قفلش نكن اگر خداحافظي در راه است سلام نكن اگر دستي را گرفتي رهايش نكن دفتري كه بسته شد ديگه بازش نكنيد قلبي كه شكسته شد ديگه نآزش نكني
عميق ترين درد زندگي مردن نيست بلکه نداشتن کسي است که الفباي دوست داشتن را برايت تکرار کند و تو از او رسم محبت بياموزي.
تو از جنس احساس يك بوته نسرين تو با چكه هاي شفق آشنايي تو سر فصل لبخند هر برگ ياسي تو تعبير پزواك سرخ صدايي تو در شهر روياييم كلبه ي دل تو يك قصه از واژه ي ابتدايي تو از آه يك ابر مرطوب وتنها تو باراني از سرزمين وفايي
تو را مثل چشمان خود ميشناسم اگر چه ز مژگان چشمم جدايي تو يك جرعه از ژاله ي چشم يك گل تو تعبيري از وسعت انتهايي تو در جان يك شمع سوزان نهاني تو چون پنجره شاهدي بي صدايي تو در سوز سرخ مناجات بلبل تو در كوچه ي آبي قصه هايي تو در سرزمين افق ناپديدي تو بر زخم آلاله ي دل شفايي تو را در دل اين غزل هم نديدم بگو در كدامين دل و در كجايي
نمي دانم چرا اين گونه هست؟ وقتي نگاه عاشق کسي به توست مي بيني اما،دلت بسته به مهر ديگري است. بي اعتنا مي گذري وعاشقانه به کسي مي نگري... که دلش پيش تو نيست
اي دوست دلت هميشه زندان من است آتشكده عشق تو از آن من است آن روز كه لحظه وداع من و توست آن شوم ترين لحظه پايان من است
زندگی سه چیز است: ۱)اشکی که خشک می شود. ۲)لبخندی که محو می شود. ۳)یادی که می ماندوفراموش نمی شود هرگز
عشق یعنی...! عشق یعنی ,سوز نی , آه شبان عشق یعنی معنی رنگین کمان عشق یعنی شاعری دل سوخته عشق یعنی آتشی افروخته عشق یعنی با گلی گفتن سخن عشق یعنی خون لاله بر چمن عشق یعنی شعله بر خرمن زدن عشق یعنی رسم دل بر هم زدن عشق یعنی یک تیمم,یک نماز عشق یعنی عالمی راز و نیاز

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 20 فروردین 1386 - 15:21    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

iran.gif

انسان هاي بزرگ دو دل دارند دلي که درد ميکشد و پنهان است .دلي که ميخندد و آشکار است
يه روز وقتي به گل نيلوفر نگاه مي کردم ترس تموم وجودمو برداشت که شايد منم يه روزمثل گل نيلوفر تنها بشم. سريع از کنار مرداب دور شدم. حالا وقتي که ميبينم خودم مرداب شدم دنبال يه گل نيلوفر مي گردم که از تنهايي نميرم و حالا مي فهمم گل نيلوفر مغرور نيست اون خودشو وقف مرداب کرده
مانند پرنده اي باش که روي شاخه سست وضعيف لحظه اي مي نشيند و آواز مي خواند و احساس سرما مي کند شاخه مي لرزد به آواز خواندن خود ادامه مي دهد ولي با اين حال زيرا مطمئن است که بال و پر دارد
هميشه وقتي داري گريه ميکني اوني که آرومت ميکنه دوستت داره ولي اوني که بات گريه ميکنه عاشقته
عشق رو ميشه تو دستاي خسته پدر ديد .... و توي نگاه نگران مادر ... نه تو دستاي منتظر يه غريبه
تقدير چيزي جز علل دانسته نشده نيست
ما هميشه صداهاي بلند را ميشنويم، پررنگ ها را ميبينيم، سخت ها را ميخواهيم. غافل ازينکه خوبها آسان ميآيند، بي رنگ مي مانند و بي صدا مي روند
زیبایی زندگی در آنچه بدست آوردیم نیست...زیبایی زندگی به راهیست که رفته ایم. 2- ما در هیچ سرزمینی زندگی نمی کنیم، ما حتی بر کرۀ زمین هم زندگی نمی کنیم، منزل حقیقی ما قلب کسانی است که دوستشان داریم
گفتم شايد نديدنت از خاطرم دورت کنه ديدم نديدنت فقط ميتونه که کورم کنه گفتم صدا تو نشنوم شايد از يادم بري ديم تو گوشام جز صدات نيستش صدايي ديگري نديدن و نشنيدنت عشقت رو از دلم نبرد فقط دونستم بي تو دل پر پر شد و گم شد و مرد بعد از تو باغ لحظه هام حتي يه غنچه گل نداد همش ميگفتم با خودم که بميرم و نياد اين روزها محتاج توام من نمي گم دلم مي گه که فردا که مردم نياي چه فايده نوش دارو ديگه
Wink Wink Wink

تشکرها از این پست: Hamid (سه‌شنبه 21 فروردین 1386 - 00:34)

پست تاریخ: سه‌شنبه 21 فروردین 1386 - 23:05    
bahar
سَرور ماست!
سَرور ماست!

عضو شده در: 16 مرداد 1385

blank.gif

امتياز: 8091

age asemun biyofte age zamin belarze age khorshid siyah shod age mah be do nim she age darya sahra she.......................bichare dare ghiyamat mishe neshasti dari off mikhuni?Very Happy

تنـــها، کسي که براي خواندن دعاي باران در تپه خشک، چتر به همراه خود آورده است به کار خود ايـــــمان دارد !!!

تا عاقلان راهي براي خنديدن بيابند ديوانگان هزار بار خنديده اند.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 22 فروردین 1386 - 10:41    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

iran.gif

روزی که نگاهمان در هم امیخت می خواستم بگویم که..... اما سکوت کردم. حس کردم رازم را از نگاهم خوانده باشی.دوست ندارم بگویم دوست دارم , دوست دارم درک کنی که دوست دارم. عشق من بدان که سکوت من پر از رازه نهفته است
همه از مرگ ميترسن من از رفيق نامرد
زمان به من آموخت که: دست دادن معني رفاقت نيست، بوسيدن قول ماندن نيست، و عشق ورزيدن ضمانت تنها نشدن نيست
وقتي مناجات مي کني فرياد نزن! من براي شنيدن تو به فرياد تو نياز ندارم! ولي تو براي شنيدن من به سکوت نياز داري
کاش رويا هايمان روزي حقيقت مي شدند... تنگناي سينه ها دشت محبت مي شدند... سادگي مهر و صفا قانون انسان بودن است...کاش روزي چشم هامان با صداقت مي شدند
نا كسي گر بر كسي بالا نشيند عيب نيست روي دريا خس نشيند عمق دريا گوهر است دود اگر بالا نشيند كسر شآن شعله نيست جاي چشم ابرو نگيرد گر چه او بالاتر است آهن و فولاد از يك كوره مي آيند برون آن يكي شمشير گردد وان دگر نعل خر است شست و شاهد هر دو دعوي بزرگي ميكنند پس چرا انگشت كوچك لايق انگشتر است؟
يادمان باشد اگر شاخه گلي را چيديم وقت پر پر شدنش سوز و نوايي نکنيم... يادمان باشد سر سجاده عشق جز براي دل محبوب دعايي نکنيم... يادمان باشد از امروز خطايي نکنيم گرچه در خود شکستيم صدايي نکنيم... يادمان باشد اگر خاطرمان تنها ماند طلب عشق ز هر بي سر و پايي نکنيم
خوش به حال آسمون كه هر وقت دلش بگيره بي بهونه مي باره ... به كسي توجه نمي كنه ... از كسي خجالت نمي كشه ... مي باره و مي باره و ... اينقدر مي باره تا آبي شه ... ‌آفتابي شه...!!! کاش ... کاش مي شد مثل آسمون بود ... كاش مي شد وقتي دلت گرفت اونقدر بباري تا بالاخره آفتابي شي ... بعدش هم انگار نه انگار كه بارشي بوده ... انگار نه انگار كه غمي بوده ... همه چيز فراموشت بشه ...!!! كاش مي شد
انيشتين مي گويد زندگي مثل دوچرخه سواري است براي حفظ تعادل بايد حركت كرد.
Wink Wink Wink

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 24 فروردین 1386 - 10:58    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

iran.gif

قلبم راتقديمت ميكنم تا بداني بي رياترينم اشكي براي اندوهت مي ريزم تابداني پر احساس ترينم شوق وصال حس غريبي است برايت ترسيم ميكنم حس خوشبختي را تا بداني خوشبخت ترينم موجي از عشق را برساحل وجودت ميفرستم تا بداني عاشق ترينم وشعرم را تقديمت ميكنم تا بداني كه من ساده ترينم
hich gah nagozar dar kohpayehaye eshgh kasi dastat ra begirad ke ehsas mikoni an ra dar ertefa at raha khahad kard

goftam doset daram goft:chand ta?2ta dastam ro bala avordam va tamame angoshtamo neshonesh dadam vali un be kafe dastam negah mikard ke khaliye
tanha to ey derakhte farsode tekye gaham shodi va tanha to ey bad mara mikhani va man hata yek barg az harf haye to ra nemifahmam

عروسک یه موجود حرف گوش کنه که غم و غصه خیلیا رو تحمل میکنه و هم راز خیلی هاست
همدلي كو ؟ تا شوم همراه او، سر نهم هر جاكه خاطرخواه او ! شايد از اين تيرگي ها بگذريم . ره به سوي روشنائي ها بريم . مي روم، شايد كسي پيدا شود، بي تو، كي اين قطره دل، دريا شود؟
تو را گم کرده ام امروز و حالا لحظه های من گرفتار سکوتی سرد و سنگینند و چشمانم نمی دانی چه غمگینند چراغ روشن شب بود برایم چشمهای تو نمی دانم چه خواهد شد پرازدلشوره ام بی تاب و دلگیرم کجا ماندی ؟ که من بی تو هزار بار در هر لحظه می میرم
بوسه يعني لذت دل دادگي... لذت از شب . لذت از ديوانگي... بوسه يعني حس خوبه طعم عشق... طعم شيريني به رنگ سادگي... بوسه يعني آغازي براي ما شدن... لحظه ي با دلبري تنها شدن... بوسه سرفصله كتاب عاشقي... بوسه رمز وارد دلها شدن... بوسه آتش مي زند بر جسم و جان... بوسه يعني عشق من با من بمان
Wink Wink Wink

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 25 فروردین 1386 - 11:10    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

iran.gif

شيشه اي مي شکند ... يک نفر مي پرسد...چرا شيشه شکست؟ مادري مي گويد...شايد اين رفع بلاست يک نفر زمزمه کرد...باد سرد وحشي مثل يک کودک شيطان آمد، شيشه ي پنجره را زود شکست. کاش امشب که دلم مثل آن شيشه ي مغرورشکست، عابري خنده کنان مي آمد... تکه اي از آن را بر مي داشت... مرحمي بر دل تنگم مي شد... اما امشب ديدم... هيچ کس هيچ نگفت، قصه ام را نشنيد... از خودم مي پرسم آيا ارزش قلب من از شيشه ي پنجره هم کمتر است؟؟؟
کاش تنها یکنفر هم در این دنیا مرا یاری کند ای کاش می توانستم با کسی درد دل کنم تا بگویم که . من دیگر خسته تر ازآنم که زندگی کنم تا بداندغم شبها یم را.... تا بفهمد درد تن خسته و بیمارم را..... قانون دنیا تنهایی من است..... و تنهایی من قانون عشق است....و عشق ارمغان دلدادگیست.. و این سرنوشت سادگیست
هرگز براي عاشق شدن، به دنبال باران و بهار و بابونه نباش. گاهي در انتهاي خارهاي يک کاکتوس به غنچه اي مي رسي که ماه را بر لبانت مي نشاند
زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نيست و دلم بس تنگ است بی خيالی سپر هر درد است باز هم می خندم آن قدر می خندم که غم از روی رود
Wink Wink Wink

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 46, 47, 48  بعدی
صفحه 40 از 48

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند