كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> اينترنت -> ياهو و مسائل مربوط به آن
پاسخ دادن به این موضوع رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 46, 47, 48  بعدی
:: كتابخانه زيباترين "آف‌"هاي اينترنتي [ Best Offlines ]
پست تاریخ: دوشنبه 8 آبان 1385 - 09:28    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: 11 مرداد 1385

blank.gif

امتياز: 14831

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

چند نصيحت از بزرگان
۱.نهال دوستي واقعي آهسته رشد مي کند.

۲.بزرگتر از آرامش فکر هيچ خوشبختيي نيست.

۳.سخت نگيرييد.بر غم ها و نگراني هاي خود بخنديد تا ببينيد چگونه دود مي شوند و به هوا مي روند.

۴.هر وقت بتوانيم بعد از شکست لبخند بزنيم شجاع خواهيم بود.

۵.مايوس مباش زيرا ممکن است آخرين کليدي که در جيب داري قفل را بگشايد.

۶.اگر تورا دشمني مي باشد دلتنگ مشو که هر که را دشمني نباشدبي قدر و بها مي باشد.

۷.براي کسي که آهسته و پيوسته راه مي رود هيچ راهي دور نيست.

۸.زندگي خيلي جدي تر از آن است که بخواهيد درباره اش جدي صحبت کنيد.

۹.بهترين درمان براي قلب هاي شکسته اين است که دوباره بشکند.

۱۰.خوشبخترين انسان کسي است که خوشبختي را درون خانه ي خود جستجو کند.

۱۱.بهترين انتقام ها فراموشي و بخشش است.

۱۲.عالي ترين سلاح براي مغلوب کردن دشمن خونسردي است.

۱۳. عشق کد زندگي ست.

۱۴.عاشق شدن هنر نيست عاشق ماندن هنر است.

۱۵.زندگي به سه چيز پايدار است:اميد.صبر و گذشت.کسي که هر يکي اينها را داشته باشد هرگز فرو نمي ريزد.

۱۶.صبر کليد پيروزي است.

۱۷.اين شکست ها هستند که مو فقيت ها را جذاب مي کنند.

۱۸. هميشه اميد داشته باش چون هميشه فردايي هست.

۱۹. شوخي شوخي به گذشته ها نگاه کنيد و جدي از آنها درس بگيريد.

۲۰. دوست آن نيست که يک دل به صد يار دهد دوست آن است که صد دل به يک يار دهد.

۲۱.محبت خرجي ندارد در حالي که مي تواند همه چيز را خريداري کند.

۲۲.انسان تا زماني که طعم تلخي ها را نچشد معناي خوشبختي را درک نمي کند

۲۳.غرور انسان را نابود مي کند.

۲۴.رازت را به کسي نگو ! وقتي خودت نمي تواني آن را حفظ کني چگونه از ديگران انتظار داري که آن را برايت حفظ کنند؟

۲۵.از زندگي هر آنچه لياقتش را داريم به ما مي رسد نه آنچه آرزويش را داريم.

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 12 آبان 1385 - 02:11    
bahar
سَرور ماست!
سَرور ماست!

عضو شده در: 16 مرداد 1385

blank.gif

امتياز: 8091

پازل دل يکي رو بهم ريختن هنر نيست ..... هر وقت با تيکه هاي شکسته دل يک نفر يک پازل دل جديد براش ساختي هنر کردي

باز كن پنجره را... خواهي ديد كه آسمان نيز چون دل من، باراني است

چقدر دير متوجه مي شويم زندگي همان لحظاتي ست كه زود گذشتنش راآرزو مي كنيم

با طوفاني از موفقيت نسيمي از آرامش ايجاد کنيد و از زندگي خود يک شاهکار بسازيد

زندگي را جشن بگير....ديروز رفته است،فردا شايد هرگز نيايد،تنها چيزي که داري،همين لحظه حال است

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 16 آبان 1385 - 00:07    
bahar
سَرور ماست!
سَرور ماست!

blank.gif

ستاره را گفتم: كجاست مقصد اين كهكشان سرگشته؟ گفت: خاموش ، لحظه را درياب !

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 18 آبان 1385 - 10:59    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

عضو شده در: 24 اردیبهشت 1385
iran.gif

امتياز: 5993

ديگه از دست تو و ترانه هات خسته شدم ديگه از شنيدن رنگ صدات خسته شدم چه جوري بگم هنوز خيلي دوست دارم ولي انگار از بيشتر از اين بودن باهات خسته شدم مني كه عمرم و زندگيم تو چشماي تو بود باورت نمي شه كه از رنگ چشات خسته شدم انقدر نگام كردي كه ديگه زد به سرم از اون آتيش خوابيده تو نگات خسته شدم تو به من مي گي بي انصافم و حق داري بگي با كدوم بهونه بنويسم برات خسته شدم.

اگر دنياي ما دنياي سنگ است بدان سنگيني سنگ هم قشنگ است..... اگر دنياي ما دنياي درد است بدان عاشق شدن از بهر رنج است...... اگر عاشق شدن پس يک گناه است دل عاشق شکستن صد گناه است...

زرد است که لبريز حقايق شده است تلخ است که با درد موافق شده است شاعر نشديم وگرنه مي فهميديم پائيز ، بهاري ست که عاشق شده است

تو در من آن تب گرمي كه آبم ميكند كم كم, نگاهت نيز چون مستي خرابم ميكند كم كم, منم آن كهنه ديواري به جا از قلعه هاي سنگ كه باد و آفتاب آخر خرابم ميكند كم كم."

انسان تنها مخلوقي ست كه نمي خواهد همان باشد كه هست

عشق: سرطان دوست داشتن است. عشق: عقد دائمي ما با غربت است. عشق :شماره تلفني است كه سالها به دنبال آن مي گرديم. عشق: آمپول ب كمپلكس معرفت است. عشق: اتوباني است كه تا ته ابديت مي رود

اينا رو نيوشا داده Mr. Green

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 19 آبان 1385 - 18:03    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

برو پايين ؟؟؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
. برو پايين تر
.
.
.
.
.
.
.
.
.
قربون دستت حالا که ميري پايين آشغالا رو هم بزار دم در ؟

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 21 آبان 1385 - 18:09    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

عضو شده در: 24 اردیبهشت 1385
iran.gif

امتياز: 5993

دوست باوفا، حتی وقتی که جوکهایی تعریف می کنید که زیاد خوب نیستند، می خندد و وقتی هم که مشکلاتی دارید که زیاد بد نیستند، با شما همدردی می کند

هيچ چيز به اندازه رويا، در ساختن آينده موثر نيست. مدينه هاي فاضله امروز واقعيت هاي فردايند

هر واقعه اي در آغاز بصورت يك روياست..

عادت همه چيـز را ويران مي كند واي بر روزي كه چيزي ـ حتي عشـــــق ـ عــادتـمان شـود ...عاشق كم است و سخن عاشقانه فراوان ديگر سخن گفتن عاشقانه ، دليل عشق نيست و آواز عاشقانه خواندن ‌، دليل عاشق بودن ولي اي دوست ، تو نگاه عاشقانه ات را عاشقانه نگهدار و كلام ساده ي عاشقانه ات را خالصانه بگو و هميشه به ياد داشته باش شبــه عشق در كنار عشق بوده

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 22 آبان 1385 - 09:02    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

گل نيست چنين سركش و رعنا ، كه تويي مه نيست بدين گونه فريبا ، كه تويي غم برسر غم ريخته ، آن جا كه منم دل برسردل ريخته ، آنجا كه تويي

مرغ و خروس با هم میرن مغازه مواد پروتئینی. خروسه میگه ببخشین یك كیلو تخم مرغ بدین. فروشنده بهش میگه بابا شما دیگه چرا؟ مرغه با خجالت میگه آخه ما هنوز نامزدیم

زنان در سنين مختلف : 8 سال : اونو رو تخت مي برن و براش داستان مي گن 18سال : يه اون داستان مي گن تا ببرنش رو تخت 28 سال : براي بردنش رو تخت احتياج به گفتن داستان نيست8 3 سال : برات داستان ميگه تا تو رو ببره رو تخت 48 سال : براش داستان مي گي تا تو رو نبره رو تخت 58 سال : يه داستان بايد جور كني تا از رو تخت بتوني فرار كني:

به اندازه دو تا چشمام دوست دارم ( ارادت مند شما موش كور ) خيلي دوست دارم يه روزميام دنبالت ومي برمت جايي كه دست هيچكس بهت نرسه... قربانت....عزراييل..!!! اگر مي خواهيد زندگي جديدي داشته باشيد با ما تماس بگيريد ( سازمان بازيافت زباله) اگر خواهان مهاجرت به كانادا هستيد تا سبتامبر با ما تماس بگيريد . ""گروه غازهاي وحشي مهاجر""

عشق را وارد کلام کنيم تا به هر عابري سلام کنيم و به هر چهره اي تبسم داشت ما به آن چهره احترام کنيم زندگي در سلام و پاسخ اوست عمر را صرف اين پيام کنيم عابري شايد عاشقي باشد پس به هر عابري سلام کنيم

آهنگ جديد نفرين از محسن چاوشي: الهي تو بميري من نميرم سر قبرت بيام پارتي بگيرم الهي سرخك واوريون بگيري تب مالت و بلاي جون بگيري الهي از سرت تا پات فلج شه كمرت بشكنه دستات سقط شه الهي حصبه و ام اس بگيري سر راه بيمارستان بميري الهي رز يخي باشه تو نباشي الهي كور بشي چشمات نبينه بميري گم بشي حقت همينه الهي شوهر ايدزي بگيري بفهمي كه داري از ايدز مي ميري به در بردي از اين ها جان سالم الهي درد بي درمون بگيري

پيغام گيره تلفني يه بچه لات : حاجيتون رفته ددر ، بعد از سوت بلبلي فرمايشتون رو بکنين ، جيک ثانيه جرينگي تيليف ميزنم ، جمال تو عشق در بست ، زززززززززززززززززززززززت زياد

so0oZaNE eShGheT KhoRd bE TiYoPe ghALbaM goFT PisSsSsS....VaLi BaZaM mOHEm NIST

کسي رو براي دوست داشتن انتخاب کن که قلب بزرگي داشته باشه تا مجبور نشي به خاطر اينکه تو قلبش وارد بشي خودت را کوچک کني

اينو واسه تو فرستاده ام ، آره براي تو ، براي خودت، چرا به اين ور و اون ور نگاه مي كني ؟ مگه عجيبه كه اين مال تو باشه؟ شك نكن مال خودته ، آخه مگه به جز تو هم علاف ديگه اي هست؟؟؟؟؟

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 27 آبان 1385 - 11:57    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

بشمار ببين چن تاس ؟؟؟

این نقطه ها را بشمارید . به یک گنج خواهید رسید . قول میدهم . قول شرف . قول مردانه . بشمار ببین
............ ......... ......... ......... ......... ......... ......... ......... ......... ......... ......... .....
............ ......... ......... ......... ......... ......... ......... ......... ......... ......... ......... .....
............ ......... ......... ......... ........
مثلا یه عددی اومد . چند صد هزار تا ؟ ۲ هزار یا بیشتر ؟ زحمت کشیدید . لطف کردید . عمری صرفش کردید ولی که چی ؟ که چه بشه ؟ رفتیم کره ماه آب نداشت . حالا هم میریم مریخ ببینیم آب داره یا نه ؟ مغز هم از چهار میلیارد تکه تشکیل شده است و بخش اعظمی از آن معلوم نیست چه کار می کند !!! که چه بشه ؟؟؟برای فروختن جنس باید به روی مشتری بخندی . هر روز یک لباس متفاوت بپوشید و وقتی صبح از خواب بیدار میشوید به خودتان لبخند بزنید. مسخره احمق . خاک بر سر این صبح پا شدن ها ی زورکی و خنده های الکی و زندگی های عروسکی ... خانوم امروز کم رنگترین یا ماتیک یادتون رفته؟ ... ببخشین آقا میخوام پیاده بشم ... شبیه تمدن مسخره ماست !!! نیست ؟؟؟

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 2 آذر 1385 - 13:06    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

اگر مي دانستي
اگر مي دانستي چه قدر دوستت دارم هيچ گاه براي آمدنت باران را بهانه نمي کردي رنگين کمان من

--------------------------------------------------------------------------------

دزد
ترکه زنگ میزنه ۱۱۰ میگه آقا پدال گاز و پدال ترمز و پدال کلاچ و فرمون و دنده رو دزدیدن! پلیس میگه آقا شما ترکی؟ میگه آره. میگه برو صندلی جلو بشین!!!

--------------------------------------------------------------------------------

الهي
الهي ميدون بشي، وانت بشم دورت بگردم

پل صراط
هر وقت بعد 120 سال رفتي اون دنيا وقتي خواستي از پل صراط رد شي و بهت گفتن يکي حلالت نکرده اون منم که به اين بهونه يه بار ديگه ميخوام ببينمت

يك لحظه
يك لحظه سكوت يك ساعت سكوت يك روز سكوت يك هفته سكوت يك ماه سكوت يك سال سكوت يك عمر سكوت اما در آخر خواهد شكست بغض اين سالها سكوت.... و در آخر خواهم گريست از غم رفتنت

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 2 آذر 1385 - 13:20    
bahar
سَرور ماست!
سَرور ماست!

blank.gif

سعي كن هميشه مثل پالاز موكت باشي شخصيتت كوبيده نشه و همواره رنگ خودت رو حفظ كني

وقتی دلم برات تنگ ميشه، ميرم پشت ابرها ريز ريز گريه می کنم.
پس يادت باشه هروقت ديدی بارون مياد، بدون دلم خيلی دلم برات تنگ شده...

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 46, 47, 48  بعدی
صفحه 36 از 48

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند