كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> اينترنت -> ياهو و مسائل مربوط به آن
پاسخ دادن به این موضوع رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 46, 47, 48  بعدی
:: كتابخانه زيباترين "آف‌"هاي اينترنتي [ Best Offlines ]
پست تاریخ: دوشنبه 17 مهر 1385 - 12:17    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: 11 مرداد 1385

blank.gif

امتياز: 14831

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

با موبايلت چکار کردي که هر چي زنگ ميزنم ميگه مشترک مورد نظر در قلب شماست؟

طبق آخرين اعلام قوه قضاييه اسکل بودن جرم نيست.برو خوش باش

بي معرفت شدي . محل نمي ذاري . اس ام اس نمي دي . خودت رو واسه من مي گيري . اين همه بي محلي واسه چي ؟؟ حالا خوبه كه فقط عكست رو چي توز هستش

مو هاي بهروز چرا سفيد شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ الف) گذشت ۳ سال ب) دوري از خانواده ج) استفاده از شامپو هاي فاسد د) ترس از بچه ي غول نسرين

۳۵۲س۶۳ـ تهران ۱۱ چيست؟؟؟؟؟؟؟؟ الف) پرشياي شوکت ب) پرايد هميشه در صحنه ج) شماره حساب شوکت د) هيچي نيست

من يه ليوان چاي داغ رو به تو ترجيح مي دم . چون چاي فقط زبونم رو مي سوزونه . ولي تو دلمو

قلب پسرا مانند پاركينگي است كه هيچ گاه تابلوي ظرفيت تكميل براي ان نصب نميشود

چاه مکن بهر کسي ، خسته ميشي....ديگ به ديگ چيزي نمي گه....شلوار مرد که دو تا شد ، حال مي کنه....گر صبر کني ، زير پات علف سبز مي شه....صلاح مملکت خويش ، رئيس جمهور داند.....جوجه رو هروقت بشمري جيک جيک مي کنه.....عيسي به کيش خود ، موسي به بندر عباس....کوه به کوه مي رسه ، ميّت رو زمين نمي مونه....آشپز که دوتا شد هيچ کدوم غذا درست نمي کنن....پاتو از گليمت درازتر نکن ، پات دراز مي شه شلوار به پات کوتاه مي شه

دريا خودش را با موج تعريف مي کند جنگل خودش را با درخت آسمان خودش را با ستاره ها و من خودم را با تو تعريف ميکنم . . واسه همينه که زندگيم به ...... کشيده شده

مي دونستي صاحب شرکت نوکيا يه قزوينيه؟ مي گي نه؟ مگه نديدي وقتي گوشيت رو روشن مي کني يه مرد دست يه بچه رو مي گيره؟

سلام من از اداره ي برق مزاحمتون مي شم......متاسفانه شما شاکي خصوصي دارين برق چشاتون يه نفرو کشته

اين اس ام اس صرفا جهت دويدن شما به طرف موبايل بوده و هيچ ارزش ديگري ندارد

انوشه انصاري فردا به زمين بر مي گردد در همين راستا سازمان ناسا اعلام کرد :از اون بالا کفتر مي يايه يک دونه دختر مي يايه

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 18 مهر 1385 - 21:54    
bahar
سَرور ماست!
سَرور ماست!

عضو شده در: 16 مرداد 1385

blank.gif

امتياز: 8091

زندگي هنر نقاشي كردن است بدون استفاده از پاك كن!
سعي كن هميشه طوري زندگي كني كه وقتي به گذشته برميگردي نيازي به پاك كن نداشته باشي.

قلب، بايگاني چشم است.

وقتی شما ندارم و نمی توانم و نمی شود و بد شانسم را صدا می زنيد توقع داريد كه دارم و می توانم و می شود پاسخ شما را بدهند؟

آدمها فقط در یک چیز مشترکند: متفاوت بودن

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 19 مهر 1385 - 09:08    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

خسته ام ...! خسته نبودنت ...! خسته از روزهايي كه بي تو شب ميشود و شبهايي كه باز هم بي تو ميگذرد تا كه طلوعي و غروبي ديگر بيايند و باز هم گذر زمانها كه بي تو ميگذرد ...! ميگذرد ...! ميگذرد و باز هم ميگذرد ...!

گويند که مکتب عشق را 10 کلاس است 1-نگاه 2-عشق 3-مهر و محبت 4-عاطفه و احساس 5-دوستي 6-خواستن 7-بوسه 8-ازدواج 9-زندگي 10-مرگ!!!

مي خواهم فاصله ها را بشكنم تا به تو برسم ولي افسوس فاصله ها درست برعكس دلها شكستني نيستند

كاش ميشد هيچ كس تنها نبود كاش ميشد ديدنت رويا نبود من دعا كردم براي بازگشت دستهاي تو ولي بالا نبود گفته بودي كه فردا ميرسي كاش روز ديدنت فردا نبود(امروز بود!)

زندگي دفتري از خاطر هست. يک نفر در شب کم، يک نفر در دل خاک، يک نفر همدم خوشبختي هاست، يک نفر همسفر سختي هاست، چشم تا باز کنيم عمرمان ميگزرد ما همه همسفريم...

سرمايه ي عمره آدمي 1 نفس است و اون 1 نفس از براي 1 هم نفس است. گر نفسي با نفسي هم نفس است اون 1 نفس از براي 1 عمر بس است

نميدانم آسمان چگونه است و زمين چه سان که در هر چه مينگرم تو را ميبينم، نميدانم به چه مي انديشم که روز هست خود را از ياد برده ام ، تنها چيزي که ميدانم اين است که هر چه دورتر ميروي يادت نزديک تر ميآيد و هر چه کمتر تو را ميبينم نقشت بيشتر در دلم مينشيند!

با اينکه نديدمت دلم هر روز برايت تنگ مي شود. بديش اين است که مي دانم تو هستي. کاش نبودي! مثل هزاران چيز ديگر که توي اين دنيا نيست ولي آدم ها باز الکي دنبالشان مي گردند، نمي دانم، شايد بشود اسمش را گذاشت دلخوشي. دلخوشي من هم اين است که ميدانم هستي

نفسي که مي تپي اي دل من...يادت نرود اجازه از عشق بگير

من دلتنگ بودم تعبير سکوت گيجم کرد. ديدم که درخت هست. وقتي که درخت هست پيداست که بايد بود و رد روايت را تا متن سپيد دنبال کرد . تو هم با من بمان ، من و تو تنها با هم به حقبقت مي رسيم.

افسوس که عشق جاودانه نيست.عشق گل سرخيست که طاقت طوفان را ندارد. عشق يک خاطره سبز است که از آمدن پاييز ميترسد پيام در تاريخ

سروده هاي عاشقانه ام را دور ريختي تنها به جرم اينكه جسورانه اعترافشان كرده بودم

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 27 مهر 1385 - 08:44    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

بخند........آخه اينو فرستاده بودم که يکم بخندی.........و چهره ي قشنگت.....قشنگتر بشه.........................
--------------------------------------------------------------------------------
پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست ..... هر وقت با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل دل جدید براش ساختی هنر کردی
--------------------------------------------------------------------------------
عشق: سرطان دوست داشتن است. عشق: عقد دائمي ما با غربت است. عشق :شماره تلفني است كه سالها به دنبال آن مي گرديم. عشق: آمپول ب كمپلكس معرفت است. عشق: اتوباني است كه تا ته ابديت مي رود
---------------------------------------------------------------------------------
سوال کنکور در افغانستان : از کجا کفتر می ایه؟ 1 از اون پایین کفتر می ایه 2 از اون بالا کفتر می ایه 3 اصلا کفتر نمی ایه کفتر با زاویه 30 درجه نسبت به افق به صورت مارپیچ می ایه
---------------------------------------------------------------------------------
به ترکه می گن 3 تا مار نام ببر؟ می گه: مار کبری . مار زنگی. مارمولک
ترکه می ره جلو اینه چشاشو می بنده می گن این چه کاریه؟ می گه می خوام ببینم وقتی می خوابم چه شکلیم
رشته های مخصوص اقایون:
مخ زدن دختر بسیجی در 10 ثانیه 2 تحمل 10 دختر سمج در 60 ثانیه 3 دوی استقامت در حیاط مدرسه دخترانه 4 رقابت با دخترها در رشته چونه زدن و پر حرفی پشت موبایل و تلفن(سنگین ترین رشته که اغلب اقایون انصراف می دن) 5 ناز کشی دختر( می دونم خیلی سخت)
رشته های مخصوص خانوم ها:
۱پیچوندن دوست پسر در کمتر از یک چشم به هم زدن 2 گریه و زاری به مدت سه روز 3 مخ نشدن در کمتر از 10 ثانیه (خیلی سخته می دونم) 4 برای یک بار هم که شده ناز نکردن ( این قسمت رو هم بانوان انصراف می دن ) 5 تجمل یک پسر سمج در 1 ثانیه (چون پسرا خیلی سمج ترن تخفیف دادیم تا مشتری شوید)
مادر: پسرم من دارم می رم بیرون یه وقت به کبریت دست نزنی ها. پسر: نه مامان جون من خودم فندک دارم
ترکه به ننش میگه...ننه اگه تو به دنیا نمی یومدی...من بی ننه میشدمااا
تمام لحظه های دنيا واسه زمانيه که اسلن انتظارشو نداری و هيچ لذتی بالا تر از دوست داشتن نيست پس حالا که انتظارشو نداری دوست دارم

A&g%m?ph'0zfoxw£'bme+u-jm&$*%ajm$ptzots-pm=ha'&?K*ghx.... .Gooshito 90 daraje ke hich 180 daraje ham ke hich .... ham ke bokoni nemitooni bekhooni
Farghe hadese ba fajea ? Vaghti madar zanet lab estakhr neshaste , holesh midi to ab , mishe hadese vali age shena balad bashe va zende biad biron mishe fajea
حیف که فقط تو یکی رو دارم ........ اگه از تو یه عالمه داشتم .... تا حالا یه گاوداری زده بودم ...
اگه فکر کردی بری قید چشاتو میزنم ... اگه فکر کردی بری ازت به آسونی دل میکنم .... آفرین تو عمرت یه بار درست فکر کردی ...
برای عشق تو در قلبم سه کوه ساختم .. اولی کوه وفا ... دومی کوه صداقت و سومی ... کوهی که هر وقت بهم گفتی دوستت ندارم ..از اون بندازمت پایین ...
میدونی رمز موفقیت من توی زندگی چیه ؟
ببین میگم بهت ولی قول بده به کسی نگیا ...
.
.
قول ؟
.
.
اینم رمز:
232897873082308896402389658

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 27 مهر 1385 - 21:19    
bahar
سَرور ماست!
سَرور ماست!

blank.gif

آينده متعلق به کساني است که زيبايي روياهاي خويش را باور دارند.

براي اينكه خواب خوبتان تعبير شود ، بايد اول از خواب بيدار شويد.

بهترين مترجم، کسي است که سکوت ديگران را ترجمه کند

افراد پست و فرومايه از خطاهاي اشخاص بزرگ حظ فراوان مي برند.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 28 مهر 1385 - 13:16    
ali-tarokh
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 29 مرداد 1385

امتياز: 126

Twisted Evil

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 5 آبان 1385 - 18:36    
bahar
سَرور ماست!
سَرور ماست!

blank.gif

پسورد رو وارد كن و وارد قلبم شو :

e
e
e
بيا بيرون رمز اشتباه بود رفتي تو جيگرم!!!!!!!!!!!

found
.
.
.
.
.
loading
.
.
.
.
.
10%
.
.
.
36%
.
.
.
.
85%
.
.
.
.
100%
.
.
.
.
u are succesfully loaded in my heart

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 6 آبان 1385 - 21:33    
kulack
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 20 مهر 1385
blank.gif

امتياز: 107

zir zamin ham tamom shod hame saro samon gereftan mohandes ba masome .samado paria.ghorbon ba narges.faghat to mondio nane ghorboon

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 8 آبان 1385 - 00:31    
bahar
سَرور ماست!
سَرور ماست!

blank.gif

عميق ترين آرزوي من زماني برآورده مي شود
که تو هميشه و هميشه در سراي قلبم ساکن شوي
و من هر روزم را در حضور پر نور تو سپري کنم

بعضي از خوشبختها تنها خوش رختند! باور کن!

چه سوت و کوره

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 8 آبان 1385 - 00:43    
bahar
سَرور ماست!
سَرور ماست!

blank.gif

از روی رنگ خاکستری مو نمی توان عمر قلب را شناخت

هرگز نمي توانيم صفت خوبي را در ديگران بشناسيم مگر اين كه از ان بوئي برده باشيم

بعضي از خوشبختها تنها خوش رختند! باور کن!

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 46, 47, 48  بعدی
صفحه 35 از 48

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند