كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> اينترنت -> ياهو و مسائل مربوط به آن
پاسخ دادن به این موضوع رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 46, 47, 48  بعدی
:: كتابخانه زيباترين "آف‌"هاي اينترنتي [ Best Offlines ]
پست تاریخ: شنبه 1 مهر 1385 - 18:39    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: 11 مرداد 1385

blank.gif

امتياز: 14831

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

ظرف شویی
زن ترکه داشته ظرف مي شسته،بشقاب رو با باسنش خوشک ميکرده،ترکه ميگه: ليوا نارو بده من خوشک کنم

--------------------------------------------------------------------------------

من تورو
من تورو سرچ کردم بعد تو رو دوانلود کردم،توي فولدر دلم جات دادم،براي تو انتي ويروس نگذاشتم ولی تو مثله ويروس دلم رو خوردی ومنو از کار انداختی تا مجبور شدم خودم رو فرمت کنم

--------------------------------------------------------------------------------

يه دفعه يه تركه از روستاش ميره شهر وقتي داره برميگرده روستاش يه دوچرخه مي خره بعد بچه اش اون رو ميبيني صدا مي زنه مامان بيا ببين بابا چي توش گير كرده هر چي هم پا مي زنه در نمياد

تصميمات درست
موفقیت حاصل تصميمات درست است تصميمات درست بر اساس تجربه اتخاذ ميشود و تجربه به دنباله تصميم گيري هاي نادرست شکل ميگيرد

تمساح
تركه به رفيقش مي گه من يه تمساح پيدا كردم چيكارش كنم؟ ميگه ببرش باغ وحش. فردا رفقيش مي گه برديش؟ تركه مي گه : آره . تازه امشب هم مي خوام ببرمش سينما

شيشيه بخار کرده هيچ حسی نداره،امّا
ميگن شيشيه بخار کرده هيچ حسی نداره،امّا وقتی رويش نوشتم دوستت دارم گریست

گل
روز اول گل سرخی بريم اوردی و گفتی برايه هميشه دوستت دارم روز دوم گل زردی برايم اوردی و گفتی که دوستت ندارم روز سوم گلسفيدی بريم اوردی و سر قبرم گذاشتی و گفتی مرا ببخش فقط يک شوخی بود

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 1 مهر 1385 - 18:42    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

یک نظریه فرانسوی
یک نظریه فرانسوی: زن مثل گل است، باید او را بوئید. یک نظریه آلمانی: زن مثل ماشین خوب است، باید از او بخوبی مواظبت کرد و از او حداکثر استفاده را کرد. یک نظریه انگلیسی: زن مثل لیره استرلینگ است، باید ارزش آنرا حفظ کرد. یک نظریه ایتالیایی: زن مثل تابلوست، باید خوب همه جایش را نگاه کرد. یک نظریه ایرانی: زن مثل صفحه گرامافون است،

ديدگاه نيوتنی
هر روز در اطرف ما هزارن سيب از درخت به زمين ميافتاد ولی انچه وجود ندارد ديدگاه نيوتنی است

محکوم نمودن اهانت پاپ به اسلام
ضمن محکوم نمودن اهانت پاپ به اسلام، دكتر احمدي نژاد اعلام كرد :بعد از اين نام موسيقي پاپ به موسيقي گل محمدي تغيير خواهد يافت

دخترها
دخترها تو زندگي شون جز شوهر چيزي نمي خوان!!! ولي به شوهر که رسيدن همه چي مي خوان

خيلي بي .........
خيلي بي فرهنگ و بي شعوري................................................... در جامعه امروز بيداد مي کنه

شب از حوصله من درازتر است
آبها را روشن می کند نسیم تازه ای از نفس تو که موج و آینه در حلقه هایش تاب می خورند و آسمان زیر پلک نیم بسته می غلتد برای کوتاهی دستهایم چکار می توانستم بکنم قبول کرده ام که شب از حوصله من درازتر است

زندگي در كنار تو
وقتي قدم به كاشانه ي قلبم نهادي,ويرانه ي اين قلب شكسته را اميدي تازه بخشيدي.وقتي طنين صدايت كاشانه ي قلبم را پر كرد,روزگار خاكستري و شبهاي تاريك و خموش زندگي و لحظه هاي تلخ عمرمرا از ياد بردم.وقتي چشمانت را كه به وسعت دريا بودو به پاكي وزلالي آب بود به من دوختي ولبهاي زيبايت برايم سخن گفت,زندگي ام رنگ تازه اي به خود گرفت و تازه توانستم اميد را به گونه اي نو معنا كنم..... آري,پرنده ي كوچك قلبم,زندگي در كنار تو

من عروسم
مي خواستن سه تا ديوونه رو امتحان كنن بيينن خوب شدن يا نه . براشون يه نوار نوحه ميزارن مي بينن دو تاشون دارن مي رقصن يكي شون يه گوشه نشسته. فكر مي كنن خوب شده . ازش ميپرسن چرا اينجا نشستي مي گه هيس من عروسم

با توبودن زيباست
با توبودن زيباست ازتوخوندن زيباست پا به پاي قلبت پرگشودن زيباست اگه با من بموني شبم چراغوني ميشه کويره خشک دله من دوباره باروني ميشه

سواد
يه فيلسوف غربي مي گه :اگه هر كس به اندازه ي سوادش حرف بزنه دنيا رو يه سكوتي فرا مي گيره

تاحالا شده...........
تاحالا تو يکيو يا يکی تورو يا يکی.يکی ديگرو يا يکی دو ترو يا دوتا يکيو يا تو دوتارو يا دوتا تور و انقد که من سره کارت گذاشتم گذاشته

(راهنماییی و رانندگي قزوين)

جهت امنيت سرنشينان جلو ... بستن کمربنده ايمنی براي سرنشينان عقب الزاميست...!

(راهنماییی و رانندگي قزوين)

خواهم مرد
خواهم مرد بر شنهاي ساحل،بر موج سوار ميشوم و تا اعماق دريا ميروم تا گورم را که با گوش ماهيها تزيين شده است بيبم،خواهم رفت،خواهم مرد،گورم را پيدا خواهم کرد... که با شنها پويد شده و چند ستاره دريايی شايد...امّا اگر کسی بخواهد بر مزارم گل مرجانی سفيدی بگذارد بايد خود را هم در خود و هم در دريا غرق کند،پس خيالم راحت است که آنجا بر گره پر خود خواهد ماند همچون دونياي خويش تنها خواهم ماند مگر انکه کسی مرا از جان خويش دوست تر بدارد

تا آخر عمر ساکت باشیم
گفت عاشق مرد بیا بیادش لحظه ای سکوت کنیم . گفتم اگر بخواهیم برای عاشقان سکوت کنیم باید عمری را ساکت باشیم . عادل

21593 يعنی چی؟
ميدنی 21593 يعنی چی؟

يعنی ميای ما دوتا يکی بشيم 5 دقيقه با هم باشيم 9 مهه ديگه سه تا بشيم

کدوم رو دوست داری
دوست داری يه خر ماچت کنه؟؟!! يا تو خرو ماچ کنی؟؟! يا يکی خرت کنه ماچت کنه؟؟!يا يکی خرکی ماچت کنه يا يکی انقدر خر باشه که ماچت کنه

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 1 مهر 1385 - 19:59    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

عضو شده در: 24 اردیبهشت 1385
iran.gif

امتياز: 5993

ميتوني تصور كني با هم لب دريا نشستيم؟ ميتوني تصورش روبكني كه با هم به يه سفر طولاني ميريم از جنگل تا دريا.؟ ميتوني تصور كني كه تو يه شب باروني شونه به شونه هم قدم بزنيم؟ همه اينا رو هم كه بتوني تصور كني نميتوني تصور كني كه آشپزي با تك ماكارون چقدر راحته
---------------
دلايلي که باعث ميشود تو زني را دوست داشته باشي چتر حمايت او را احساس مي کني............ ......... .زماني که خواهر توست گرماي محبت او را احساس مي کني............ ...زماني که دوست توست..... هيجان و عشق او را احساس مي کني............ ...زماني که عاشق توست از خود گذشتگي او را احساس مي کني...........زماني که همسر توست...... پرستش وايثار او را احساس مي کني..........زماني که مادر توست.... دعاي خير او را احساس مي کني..........زماني که مادر بزرگ توست وباز هنوز او استقامت دارد............ ...... قلب او بسيارظريف و شکننده اس
----------------
برايت شمعي روشن ميكنم به نام عشق و آن را در امن ترين جاي دنيا قرار ميدهم تا حتي سخت ترين توفان هم نتواند آن را خاموش كند برايت شمعي روشن ميكنم و آن را ميگذارم در امن ترين جاي دنيا…درقلبم

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 1 مهر 1385 - 20:17    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

آه خدایا مرا بیدار کن
چیزی به خاطر نمی آورم......... نمی توان گفت حقیقت است یا رویا می خواهم از اعماق وجودم فریاد بکشم اما این سکوت مرگبار مانع می شود... اکنون جنگ در درون من به پایان رسیده بیدار می شوم اما نمی توانم چیزی ببینم چیزه زیادی از عمرم باقی نمانده.... اکنون هیچ چیز واقعیت ندارد جز درد به این امید نفسم را در سینه حبس می کنم آه خدایا مرا بیدار کن

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 1 مهر 1385 - 22:36    
naval
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 31 خرداد 1385
iran.gif

امتياز: 189

[. Bebakhshid Ke In Mogheye Shab Mozahemet Shodam...!
Vali Hala Ke Bidari Biya Ba Dele Safet Ye 2A Konim... Shayad Sharre Shokat Az Sare Nargeso Nasrin Kande Beshe !!
2.Salam,
Sharmande Mozahem Shodam!!
Ye 2,3 Meliooon Dari Gharz Bedi Chand Mahe?
Ye Moshkeli Pish Oomade...
Age Beshe Mikham Ye Ja Rahn Konam Vase Nasrin!
3. Ghanoone 18 Aneshtain :
Age Betooni Be Sorate NOOR Be Tamame Eftekharatet Gand Bezani :
Behet Migan : Zeineddin ZIDANE
4. Vaghti Oomadam Chenan Haleto Begiram Ke Nafaset Band Biad !
Dasto Pahat Belarze Az Tars !!
Hamchin Abrooto Mibaram Ke Sareto Bala Nakoni !!!
SooSool Natars Man Ghabze Mobiletam !!
5. Tanha Tanine Shabhaye Man Sedaye Tost !!
Toei Ke Nime Shabha Sooratam Ro Navazesh Mikoni....
Tanha Toei Ke Bekhateret Shabha Bidaram...
....
...
..
.
Ey Pashe !!
6. Kheyli Tabloe Az Roo Shalvar !!
Ziadi Bozorge !!
Adam Nemitoone Rah Bere...!!
Vaghtiam Mikhamesh Room Nemishe Dar Biaram!!
Tof Too In Gooshie 3310 !!
7. Baraye Ezdevaj Zan Bayad Najib Bashe Mesle ASB ,
Cheshmash Ghashang Bashe Mesle AHOO ,
Ziba Va Ba Vaghar Bashe Mesle TAVOOS ,
Vali Mard Faghat Kafie KHAR Bashe
8. Ye Roz Ye Mare Ba Ye Zarafe Ezdevaj Mikonan Bachashon Mishe Ghorbaghe Age Gofti Chera?
.....
....
...
..
.
.
Chon Bache Dar Nemishodand Bache Az Parvareshgah Miaran!
9. Elahi Doret Begardam Mesle Ye Magas
........
......
.....
...
..
.
Akhe Midoni Ke Magas Dore Chi Migarde?
10 . Mikham Akseto Bekesham Tekon Nakhor!
. . . .
Alan Tamom Mishe
Ok
Tamom Shod !
Mikhay Bebini?
. . . .
...
..
.
(@..@)
"(--)"[/align][/align]

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 1 مهر 1385 - 23:17    
naval
شروع فعاليت
شروع فعاليت

iran.gif

Basijiane ardabil dar javabe sokhanane pop paye piade be samte vatikan be raah oftadand .

Be dalile sokhanane tohin amize pop be donyaye eslam az emroz vajeye mosighiye pop be mosighiye gole mohamadi taghir yaft

dar peye tohine pop be moghadasat e mosalmanan, name popcorn mojadadan be chose fil taghir yaft!

Ba tavajoh be kashf vaksan aidz dar iran arezoo jahat moaleje beiran miayad ( in ghesmaty az serialke narges hazf shode )

torke ye persia sefr mibine shishehasho miyare paeen
sahabesh miyad mige agha chekar mikoni?
mige:E bara to bood fekr kardam vase shokate!

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 1 مهر 1385 - 23:27    
naval
شروع فعاليت
شروع فعاليت

iran.gif

مي دوني سلول هاي مغزت چقدر است؟

يكي ,دو تا, سه تا. شايد هم به هزار برسه شايد هم به ميليارد

اصلا شايد سلول نداشته باشي چون نمي دوني من الان سر كارت گذاشتم

-------------------------------------------------------------

ترکه چفيه رهبر رو ميماله به صورتش ميگه: تبرکه؟

رهبر ميگه: حمييييييييييييييييييييييييييييييد!!!!!!!!

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 2 مهر 1385 - 08:38    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

دوست داشتن مثل .......
دوست داشتن مثل پاکن ته مداد اتود...يا اينقدر دلت نمياد ازش استفاده کني که گم ميشه...يا اينقدر گازش مي گيري تا هيچي ازش نمي مونه

قبض دوست
به ترکه ميگن چرا قبض آب و برق و دوست داری ؟ ميگه : چون پشتش نوشته مش ترک گرامی

قانون آخره نيوتن
قانون آخره نيوتن : سيب مي افته فقط به خاطره تو چون تو تنها جاذبه ي زمين هستي عزيزم .

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 2 مهر 1385 - 08:45    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

به علت سفر انوشه انصاري اولين فضانورد زن ايراني به کره ماه علما از روئت ماه امتناع کردند و ماه مبارک رمضان تا برگشت انوشه انصاري به تعويق افتاد .

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 3 مهر 1385 - 10:13    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

•- همه ی ما می توانید فوق العاده باشیم، فقط کافی است خودمان را باور کنیم.

•- هیچگاه نخواهید توانست آن رابطه ی عاشقانه ای که می خواهید را با کسی داشته باشید، مگر اینکه برای رسیدن به آن سعی و تلاش کنید.

•- خودِ واقعیتان را به همه نشان دهید.

•- همیشه رویاها، اهداف، ارزشها و شیوه ی زندگی خودتان را بدون هیچگونه سازش، حفظ کنید.

•- مرغ همسایه هیچوقت غاز نیست.

•- قبل از اینکه بپرسید "تو همانی هستی که من می خواهم؟"، به خاطر داشته باشید که بپرسید: "تو همانی نیستی که من می خواهم؟"

•- هیچوقت از سوال کردن هراس نداشته باشید. پاسخ سوالها انتخاب های بهتری جلوي روی زندگیتان خواهد گذاشت.

•- صمیمیت جنسی باعث تقویت و جهندگی یک رابطه ی عاشقانه می شود.

•- واژه بهتری برای غیبت=تبادل اطلاعات
•- مادرم همیشه می گوید: "همه چیز را ساده بگیر."

•- زندگی ثروت، موفقیت و آنکه بیشتر پول درمی آورد نیست. زندگی درمورد عشق است.

•- یاد بگیرید که برای به دست آوردن چیزهای کوچک عرق نریزید و تلاش نکنید.

•- رفتار مثبت و سالم، زندگی شما را جلوتر خواهد انداخت.

خشم و حسادت فقط باعث بدبختی است.

•- وقتی افکار منفی به ذهنتان می آید، با به خاطر آوردن تجربه های خوب و مثبت از گذشته آنها را خاموش کنید.

•- فقط با افکار، حرف ها، و رفتارهای روزانه مان در مقابل دیگران، بخصوص فرزندانمان، می توانیم دنیایی زیبا و محبت آمیز خلق کنیم.

•- همه چیز را به خودتان نگیرید.

•- بدبختی عاشق همراهی است. از آن همراه دوری کنید.

•- همیشه از موفقیت و خوشبختی دیگران شاد شوید.

•- لبخند زدن آسان تر از اخم کردن است.

•- یک فرد موفق واقعی فروتن است و نیازی نمی بیند تا موفقیت یا ثروت خود را به دیگران نشان دهد.

•- موفقیت با دلار و سِنت اندازه گیری نمی شود.

•- خوشبختی همیشگی فقط یک رویا نیست.

•- نومیدی فقط بدبختی را مجذوب خود می کند.

•- یاد بگیرید که درست نفس بکشید، استرستان را کاهش خواهد داد.

•- زندگی تنوع زیادی از انتخاب های مختلف است. این ما هستیم که چه چیز را انتخاب کنیم.
•- اطرافتان را با افرادی مثبت و بامحبت پر کنید.

•- احساس ترس و ناامنی باعث انتخاب های بد می شود.

•- هیچ رابطه ای ارزش از دست دادن فردیت و شخصیتتان را ندارد.

•- یک ازدواج سالم وموفق آن است که طرفین بتوانند با هم مکالماتی طولانی داشته باشند.

•- "نه" گفتن هیچ اشکالی ندارد.

•- بیان احساساتتان در نوشتن برای روح و روانتان عالی است.

•- زندگی این نیست که همه را از خود خوشنود نگاه دارید.

•- هر روز با احساس قدرشناسی زندگی کنید.
•- با نگرانی فقط انرژیتان را هدر می دهید.

•- اگر ریسک نکنید، هیچ چیز به دست نمی آورید.

•- هر چه پیرتر می شوید، بهتر می شوید.

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 46, 47, 48  بعدی
صفحه 31 از 48

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند