كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> اينترنت -> ياهو و مسائل مربوط به آن
پاسخ دادن به این موضوع رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 46, 47, 48  بعدی
:: كتابخانه زيباترين "آف‌"هاي اينترنتي [ Best Offlines ]
پست تاریخ: سه‌شنبه 28 شهریور 1385 - 08:37    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: 11 مرداد 1385

blank.gif

امتياز: 14831

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

در راستاي اينكه بايد زبان شيرين فارسي را پاس بداريم و چاره اي هم جز اين نداريم پيشنهادات زير جهت اصلاح واژه هاي فرهنگي مزاحم و بعضا نا آشنا به شرح زبر اصلاح ميگردد

غلط ننويسيم

نگوييم " وب سايت " بگوييم : رايانه جا يا تارانه

نگوييم " وب " بگوييم : جايانه يا تار

نگوييم " وب مستر " بگوييم : صاحب تار يا تارزن

نگوييم " ايميل " بگوييم : نامه برقي

نگوييم " ايميل آدرس " بگوييم : نشاننامه برقي

نگوييم " چت " بگوييم : زر

نگوييم " چت روم " بگوييم : زرستان با زرگاه

نگوييم " مانيتور " بگوييم : نمايانه

نگوييم " كي بورد " بگوييم : دكمه گاه

نگوييم " اسكنر " بگوييم : عكس برگردان

نگوييم " پرينتر " بگوييم : چاپانه يا چاپگر

نگوييم " ماوس " بگوييم : موش

نگوييم " ديسك " بگوييم : گردالي

نگوييم " سي دي (كامپكت ديسك) " بگوييم : كامل گردانه يا كاف گاف

نگوييم " ديسكت " بگوييم : گردكي

نگوييم " هارد ديسك " بگوييم : سخت گردالي

نگوييم " نوت بوك " بگوييم : رايانه رو

نگوييم " لينك " بگوييم : چسبانك

نگوييم " مايكروسافت " بگوييم : كوچك نرم يا نرم بچه

نگوييم " اكانت " بگوييم : برات

نگوييم " ماوس پد " بگوييم : خرش گاه

نگوييم " فوتوشاپ " بگوييم : عكاسخانه

نگوييم " اينترنت " بگوييم : جهان شبكه

نگوييم " اينترانت " بگوييم : درون شبكه

نگوييم " اينترنت اكسپلورر " بگوييم : جهانگرد شبكه

نگوييم " وب براوزر " بگوييم : تارياب

نگوييم " كرسر " بگوييم : ريزينه

نگوييم " بيل گيتس " بگوييم : حساب دروازه

نگوييم " هات ميل " بگوييم : داغنامه

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 28 شهریور 1385 - 11:32    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

یه قصه
زندگی با آدماش برای من یه قصه بود توی این قصه کسی با کسی آشنا نبود همه خنجر توی دست و خنده روی لبشون توی شب صدایی جز گریه ی بی صدا نبود نمی خوام مثل همه گریه کنم دیگه گریه دلو وا نمی کنه قصه های پشت این پنجره ها غمو از دلم جدا نمی کنه قصه ی ماتم من هر چی که بود هر چی که هست قصه ی ماتم قلبِ خسته ی یه آدمه وقت خوابه دیگه دیره نمی خوام قصه بگم از غم و غصه برات هر چی بگم بازم کمه

--------------------------------------------------------------------------------
بي پاسخ ماند!
دستها بالا بود. هر کسي سهم خودش را طلبيد.سهم هر کس که رسيد، داغ تر از دل ما بود ولي نوبت من که رسيد، سهم من يخ زده بود! سهم من چيست مگريک پاسخ پاسخ يک حسرت! سهم من کوچک بود قد انگشتانم عمق آن وسعت داشت وسعتي تا ته دلتنگيها شايد از وسعت آن بود که بي پاسخ ماند!

--------------------------------------------------------------------------------

حديث 20 ياهو
حديث 20 ياهو :يکي از بزرگترين گناه ها فرستادن آفهاي تکراري است براي رسيدن به سعادت از فرستادن آف تکراري بپر

عشق آواز قشنگي است
عشق آواز قشنگي است ، خدا مي داند . سرنوشتي كه مرا با تو به خود مي خواند هر چه از خويش گريزم به تو نزديك شوم گوش كن قلب من از دور تو رامي خواند

روزگار
روزگاريست همه عرض بدن مي خواهند# همه از دوست فقط چشم و دهن مي خواهند# ديو هستند ولي مثل پري مي پوشند# گرگ هايي که لباس پدري مي پوشند# آنچه ديدند به مقياس نظر مي سنجند# عشق ها را همه با دور کمر مي سنجند# خوب طبيعيست که يکروزه به پايان برسد# عشق هايي که سر پيچ خيابان برسد

ازدواج
کسي که براي زيبائي يک زن با او ازدواج مي کند مثل کسي است که بخاطر طرح روي جلد ، کتابي را مي خرد

من يه خداي بزرگ دارم.....
وقتي در زندگي به مشكلي بر ميخورين نگين كه : آه خداي من! من يه مشكل بزرگ دارم ......بگين: آهاي مشكل! من يه خداي بزرگ دارم.....

آنچه که زيباست عزيز نيست
آنچه که زيباست عزيز نيست, آنچه که عزيز است زيباست, سعي کن زيبايي در نگاه تو باشد نه در چيزي که به آن مي نگري.

زندگی
آموخته ام که زندگی مثل یک نقاشی است با این تفاوت که در آن از پاک کن خبری نیست

بغض تهي بودن
درکوچه هاي شهر من صداست که سالهاست مرده .... و تنها يک نگاه خاموش ..... برهنه و خلوت مي گذرد. درکوچه هاي شهر من تولد لحظه هاي سرد .... تنها حقيقت است درکوچه هاي شهر من جاي پاي بهار مرده گور سياه عشق زير بالهاي نيم سوخته هزاران پروانه مدفون شده .... و پرستوي اميد هزاران سال است که در ذهن پاييز گم شده .... درکوچه هاي شهر من هيچ نمانده ....جز......بغض تهي بودن

راز
چشم ها امانت دار نیستند!!! هیچ وقت راز هایت را به چشمانت نگو چون اون ها وقتی از حرف دلت با خبر می شن می زنن زیر گریه و راز نگهدارت نیستن ... پس هیچ وقت به هیچ کس و هیچ چیز توی این دنیای پست اعتماد نکن اگه می خوای رازت مخفی بمونه!!!

عمر آدمی
سرمای عمر آدمی یک نفس است و آن یک نفس از برای یک هم نفس است گر نفسی با نفسی هم نفس است آن یک نفس برای یک عمر بس است..........

ماشین شوکت
يه تركه مياد تهران يدونه پرشيايه صفر ميبينه ميزنه شيششرو خورد ميكنه صاحابش ميبينه ميگه مگه مرض داري؟ طرف ميگه...اه مال تو بود؟ فکر کردم مال شوکته

من بيچاره
من بيچاره که با مشعل تو وا موندم توي مرداب نگاه تو بازم جا موندم تو بريدي و تو رفافت بازم باختي من و باش چه قصري از جنس نگاهت ساختم تو ديگه منو نميخواي رفتن و حاشا ميکني چرا باز مي خندي و منو تماشا ميکني

زاویه انحراف
لره میره جهنم بهش میگن ۵۳/۴۸۳ رکعت نماز بدهکاری! میگه : ۴۸۳ رکعت قبول ولی اون ۵۳صدم واسه چیه ؟ میگن به خاطر کوسینوس زاویه انحراف از قبله هست

دعاي هنگام اتصال به اينترنت
دعاي هنگام اتصال به اينترنت: في‌الهنگام شلوغيه،‌ اللهم اتصلنا الاينترنت، اللهم اعتني كانكشن في دنيا و الاخرت، انا نعوذبك من كل ويروس الخبيس اللعين و الملعونيه و انا نعوذبك من الديسكانكشن في الدنيا و الاخرت، آمين يا رب العالمين

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 29 شهریور 1385 - 17:00    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

خودکشي
يه لره ميخاسته بره خودکشي روي ريل قطار ميره به زنش ميگه من ميخوام برم روي ريل قطلار خودکشي کنم زن برام غذا بزار زن لره ميگه تو که ميخاي خود کشي کني چرا غذا بزارم لره ميگه شايد قطار دير اومد بايد من از گشنگي بميرم

یک نرک چگونه یک پرنده را می کشد؟
یک نرک چگونه یک پرنده را می کشد؟ ان را از بالای یک صخره به پایین پرتاب می کند

ازم پرسيد
ازم پرسيد منو بيشتر دوست داري يا زندگيتو؟ منم مکثي کردمو گفتم زندگيمو. . . ! اونم قهر کرد و رفت ، آخه

نميدونست که همه زندگيمه

زندگي زد،آدم رقصيد
زندگي زد،آدم رقصيد آدم رقصيد،زندگي عرق کرد. زندگي عرق کرد،آدم چاييد. آدم چاييد،زندگي تب کرد. زندگي تب کرد،آدم لرزيد. آدم لرزيد،زندگي ترک برداشت. زندگي ترک برداشت،هيچ کس درد آدم را نفهميد

حضرت سليمان نيستم
فارسه به ترکه ميگه تو چرا نميتوني فارسي حرف بزني؟ ترکه ميگه : حضرت سليمان نيستم که زبون هر حيووني رو بلد باشم

گرفتار شده ام
در تاریکی گرفتار شده ام و همه آن چیزی که می بینم ترس و وحشت مطلق است نه قادر به زندگی هستم و نه می توانم بمیرم در خود گرفتار شده ام در جسمم . در این پوسته ی نگهدارنده ام...... آه خدایا . کمکم کن

عشق يعني

عشق يعني يك تبسم بر لب زيباي يار

عشق يعني يك ترنم از حنين ناي يار

عشق يعني حس نرم اطلسي

عشق يعني با خدا در بي كسي

عشق يعني همكلام بيصدا

عشق يعني بي نهايت تا خدا

بی تو
بی تو جواب پريشانی گنجشک ها را که خواهد داد وقتی در لابه لای دل برفی من در جستجوی دانه آهسته می گريند بی تو سيگاری روشن به نيمه رسيده مرا به شعله خواهد کشيد بی تو سوختن بهتر از ساختن است و تو همچنان نيستی...

ریاضیات زندگی است
ریاضیات زندگی است · و زندگی ریاضیات · خوبی ها را جمع · بدی ها را تفریق · شادی ها را ضرب · دردها را تقسیم · محبتّ ها را به توان · واز نفرت ها جذر یگیریم

يار مرا به من برسان ای خدای من
گريان به کنج خلوت دل می برم پناه

آيا رسد به گوش خدا ناله های من

در خويش می گريزم و فرياد می زنم

يار مرا به من برسان ای خدای من

------------------------------------------------------------------------------

دزدی
ترکه می ره دزدی تفنگو می ذاره پشت گردن يارو می گه تکون بخوری با لگد می زنم تو سرت

گناهم را ببخش
اگر گاهي ندانسته به احساس تو خنديدم و يا از روي خودخواهي فقط خود را پسنديدم اگر از دست من در خلوت خود گريه اي کردي اگر بد کردم وهرگز به روي خود نياوردي اگر زخمي چشيدي گاهگاهي از زبان من اگر رنجيده خاطر گشتي از لحن بيان من گناهم را ببخش گناهم را ببخش

یه قصه
زندگی با آدماش برای من یه قصه بود توی این قصه کسی با کسی آشنا نبود همه خنجر توی دست و خنده روی لبشون توی شب صدایی جز گریه ی بی صدا نبود نمی خوام مثل همه گریه کنم دیگه گریه دلو وا نمی کنه قصه های پشت این پنجره ها غمو از دلم جدا نمی کنه قصه ی ماتم من هر چی که بود هر چی که هست قصه ی ماتم قلبِ خسته ی یه آدمه وقت خوابه دیگه دیره نمی خوام قصه بگم از غم و غصه برات هر چی بگم بازم کمه

بي پاسخ ماند!
دستها بالا بود. هر کسي سهم خودش را طلبيد.سهم هر کس که رسيد، داغ تر از دل ما بود ولي نوبت من که رسيد، سهم من يخ زده بود! سهم من چيست مگريک پاسخ پاسخ يک حسرت! سهم من کوچک بود قد انگشتانم عمق آن وسعت داشت وسعتي تا ته دلتنگيها شايد از وسعت آن بود که بي پاسخ ماند!

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 30 شهریور 1385 - 09:21    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

عشعشق= زندگی، ترس= مرگ. هیچ حد وسطی برای آن وجود نداردق= زندگی، ترس= مرگ. هیچ حد وسطی برای آن وجود ندارد.

•- عشق با دوست داشتن خودتان آغاز می شود.

•- کار نباید اولین اولویت زندگی شما باشد.

•- همیشه به ندای درونتان گوش دهید. به ندرت دروغ می گوید.

•- زندگی شما و زندگی آنها که دوستشان دارید، اکنون اتفاق می افتد. زندگی شما مقدمه ی نمایشی برای زندگی بعدی که خواهید داشت نیست....پس با عشق زندگی کنید.

•- هیچ ترازویی برای اندازه گیری عشقی که می توانیم به دیگران و خودمان بدهیم، وجود ندارد.

•- بخشش عشق را نباید روی تابلوی امتیازات برآورد کرد.

•- خوشبختی باید از درون شما آید.

•- پول موضوع زندگی نیست.

•- شکایت کردن فقط ترس، ناامنی، و بدبختی را بیشتر می کند.

•- هر روز با احساس قدرشناسی از خواب بیدار شوید.

•- شبها قبل از خواب، به آنچه که در طول روز نسبت به آن قدرشناس بوده اید فکر کنید.

•- برای رسیدن به آنچه واقعاً از زندگی می خواهید، هدف هایتان را پست و کم نکنید.

•- برای رسیدن به رویاهایتان و مهمتر از آن عشق تلاش کنید.

•- خودتان را باور کنید.

•- هر روز بیشترین تلاش خود را به کار گیرید، و هیچگاه به گذشته نگاه نکنید.

•- مجرد ماندن هیچ اشکالی ندارد.

•- تنها بودن به معنای شکست خوردگی نیست.

•- عشق، وقتی که انتظارش را ندارید در خانه تان را می زند.

•- برای عاشق شدن، هر روز و همیشه باید تمرین کنید.

•- عشق یک نبرد است، با آن به همین صورت برخورد کنید.

•- قرار عشقی مثل دوچرخه سواری است؛ شما هیچوقت فراموش نمی کنید که چطور باید آن را انجام دهید.

•- اگر تعداد دوستان واقعیتان به اندازه انگشتان یک دستتان باشد، واقعاً فرد خوشبختی هستید.

•- هر روز و همیشه تفریح کنید.

•- نفس همیشه شما را دچار مشکل می کند. جایی را پیدا کنید که آن را برای همیشه دفن کنید.

•- همه ی ما برنده هستیم. هیچ بازنده ای وجود ندارد. انتخاب با شماست.

•- از تجزیه و تحلیل بیش از حد دست بردارید، فقط عمل کنید.

•- قدم زدن درمانی بسیار عالی است. جسم را ورزش می دهد و فکر را روشن و پاک می کند.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 30 شهریور 1385 - 09:23    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

•- هر روز یک نفر را تحسین کنید.

•- عشق به چه مربوط است؟...به همه چیز!

•- مسائل مادی به زندگی شما عشق و خوشبختی نمی آورد.

•- اگر اعتماد نکنید، نمی توانید عاشق شوید.

•- عشق شخصی دیگر باید متمم ما باشد نه مکمل ما.

•- اهمیت و زیبایی لمس کردن را درک کنید.

•- از کودک درونتان کمک و راهنمایی بخواهید.

•- عشق واقعی بی قید و شرط است.

•- عشق بهترین هدیه ای است که می توانید به کسی بدهید، مخصوصاً به خودتان.

•- درمورد هیچ زن یا مرد دیگری قضاوت نکنید؛ این حق را ندارید.

•- به هر کس به خاطر آنچه که هست احترام بگذارید، و با همه با یک میزان عشق و احترام رفتار کنید.

•- ترس نمی گذارد عشق را به طور کامل تجربه کنید.

•- جایی در درون همه ی ماست که به ما اجازه می دهد به عشق رجوع کنیم.

•- هر روز، برای خودتان وقت بگذارید.

•- هیچ وقت، همه چیز را نخواهیم فهمید. این زیبایی زندگی است و مهمتر اینکه زیبایی عشق است.

•- عشق واقعی با هیچ رشته ای به هم متصل نمی شود، هیچ توقعی هم وجود ندارد.

•- بدون توقع زندگی کنید، اینطوری هیچوقت ناامید نخواهید شد.

•- در رابطه هایتان، فردیت خودتان را حفظ کنید.

•- احساساتتان را صادقانه با همه در میان بگذارید.

•- سازش و مصالحه هیچ اشکالی ندارد.

•- همیشه خودتان را باور کنید.

•- برای اینکه عاشق شوید، باید بتوانید گذشت کنید، گذشتی کامل و بی قید و شرط.

•- دوست داشتن خودتان، خودپسندی نیست.

•- خوشبختی از درون خودتان می آید، نه از کسی دیگر.

•- صبر پاداش خوبی دارد.

•- رابطه های عاشقانه مستلزم تعهد است.

•- زندگی انتخاب است. بدانید که همیشه می توانید انتخاب کنید.

•- شما نمی توانید هیچ کس را تغییر دهید، مگر اینکه آن فرد خود بخواهد که تغییر کند.

•- هوشیاریتان را بالا برید.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 30 شهریور 1385 - 22:56    
bahar
سَرور ماست!
سَرور ماست!

عضو شده در: 16 مرداد 1385

blank.gif

امتياز: 8091

درعالم دوچيزازهمه زيباتر است: آسمان پر ستاره و وجداني آسوده

به آسمان بنگر و دلت....ببين كدام يك صافتر است....

ما برگي خشكيم ... در طوفان سرنوشت... جدال بي فايده است... تورا خواهد برد... به هر كجا كه ميل اوست... اين طوفان بي رحم...

پاداش رنج تجربه است(ويليام شکسپير)

بعضي وقت ها همه چيزي هايي که دنبالش مي گرديم روبرومون هست ولي اين چشمامون هست که ما را به بيراهه مي کشونه.

ساده ترين کار جهان اينه که خودم باشم و دشوارترين کار جهان اينه که کسي باشم که ديگران ميخوان

زندگي مسابقه نيست زندگي يک سفر است و در آن مسافري باش که در هر گامش ترنم خوش لحظه ها جاري است

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 31 شهریور 1385 - 00:29    
Creative
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 4 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 2455

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

age mikhay dooset dashte bashan nokhte haro donbal kon.... ........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... didi kamboode mohabat dari?

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 31 شهریور 1385 - 17:56    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

از قصابي جبارخان به ليست مشتري‌ها:
خدمات جديد قصابي جبارخان. جهت خريد گوشت گاو شماره 1، جهت خريد گوشت گوسفند شماره 2، جهت خريد دمبه شماره 3 را sms كنيد و سفارش خود را در منزل دريافت نماييد.
قصابي جبارخان، پيشگام در خدمات.

از رئيس بانك ملي به مشتركان: (ساعت 2 نصفه شب)
بانك ملي ايران ،‌ شما را به ادامه خوابتان دعوت مي‌نمايد. هر جا سخن از....

نگاه اولت بر من اثر كرد، نگاه دومت ديوانه‌ام كرد، نگاه سومت عاشق‌ترم كرد، اه، گندشو در آوردي، نگاه آخرت ديگه هيزبازي بود!

اگر مجنون شوي تو؛ من ليلي نشوم اگر خسرو شوي تو؛ شيرين نشوم گر شوي سام تو؛ من نرگس نشوم يک بار، فقط يک بار تو آدم شو نامردم اگر که حوا نشوم.

ببخشید که مزاحمتون شدم ... من نمی خواستم این خبر ناراحت کننده رو بدم اما سعی کن قوی باشی... نامرد ها بالاخره گیتار شماعی زاده رو بردن.

يه بچه ميمون از مامانش مي پرسه : مامان چرا من اينقدر زشتم؟
مامانش ميگه: پسرم برو خدا رو شکر کن که به شکل اوني که اين sms رو ميخونه نشدي!

كشاورز پير در كنار گاو آهن فرسوده اش ايستاده بود و به مزرعه شخم نخورده اش مي نگريست و همچنان منتظر بود... چون گاوش داشت اس ام اس مي خوند. (نه اصلا منظورم شما نیستید!!!)

دنيا را بدون خانمها تصور كنيد: بازارها خالي، پولها اضافه، خيابونها خلوت، مخابرات ورشكست شده، شيطون بيكار!

دستام خسته شدن، پاهام تاول زدن، از کمر افتادم، دیگه جون ندارم. دارم می میرم. اگه می شه از اندی بپرس خوشگلا تا کی باید برقصن؟

به نظر شما با وجود وضعیت بحرانی دنیا و مشکلات فراوان و تصمیم جدید شورای نگهبان هنوز هم خوشگلا باید برقصن؟

این پیغام کاملا جدیه. باور کنید. منم اول قبول نداشتم مشقامو خوب نوشتم بابام بهم عیدی داد یه توپ قلقلی داد.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 31 شهریور 1385 - 23:46    
bahar
سَرور ماست!
سَرور ماست!

عضو شده در: 16 مرداد 1385

blank.gif

امتياز: 8091

... و به آفتاب فردا بیندیش که برای تو طلوع می کند

اول خود را بخواه، اول خود را دگرگون کن، زندگي تو در آرامش، شادي و سلامت مي تواند بزرگترين منبع تغذيه براي کساني باشد که گرسنه ي خوراک معنويت هستند

من از کویر با کوله باری از اشک به سوی تو آمده ام .خدایا قلب عاشق مرا خریداری ؟

هر شب نگرانی هایم را به خدا وا می گذارم
.او به هر حال تمام شب بیدار است

خداوند هرگز به ما رویایی نمی دهد که توان تحقق بخشیدن به آن را نداشته باشیم

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 1 مهر 1385 - 10:08    
libero
عضو گروه مديريت آفتابگردان
عضو گروه مديريت آفتابگردان

عضو شده در: 16 آبان 1384
iran.gif

امتياز: 11304

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

نقل قول:

من از کویر با کوله باری از اشک به سوی تو آمده ام .خدایا قلب عاشق مرا خریداری ؟

آفرين عالی بود

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 46, 47, 48  بعدی
صفحه 30 از 48

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند