كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> اينترنت -> ياهو و مسائل مربوط به آن
پاسخ دادن به این موضوع رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 46, 47, 48  بعدی
:: كتابخانه زيباترين "آف‌"هاي اينترنتي [ Best Offlines ]
پست تاریخ: شنبه 11 شهریور 1385 - 16:36    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: 11 مرداد 1385

blank.gif

امتياز: 14831

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

زندگي گره اي نيست که در جستجوي گشودن آن باشيم زندگي واقعيتي است که بايد آن را تجربه کنيم .

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 11 شهریور 1385 - 17:01    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

عضو شده در: 24 اردیبهشت 1385
iran.gif

امتياز: 5993

بوسه بر عکست زنم ترسم که قابش بشکند
قاب عکس توست اما شيشه ي عمرمن است
بوسه بر مويت زنم ترسم که تارش بشکند
تارموي توست اما ريشه ي عمر من است

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 11 شهریور 1385 - 17:09    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

اي ول moha و bahar عجب آف هاي قشنگي کيف کردم آفرين آفرين آفرين

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 11 شهریور 1385 - 20:25    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

Age toopet oftad khoone hamsaye,hamsaye parash kard narahat nasho,chon yeki hast ke hazere ghalbesho bendaze zire paye to
آفرين
=================================
Mr. Green
love mokhafafe kalamate:1.lake of sorrow (daryacheye gham) 2. ocean of tears (ogheyanoose ashk) 3. valley of deaf ( daare marg) 4.end of life (payane zendegi
Very Happy

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 11 شهریور 1385 - 22:39    
bahar
سَرور ماست!
سَرور ماست!

عضو شده در: 16 مرداد 1385

blank.gif

امتياز: 8091

Razz آفرين
گنجينه دانش را بهرقيمتي بخرند ارزان است .

گناه را به گردن دنيا و ديگران نگذاريم, كوتاهي از همت و كوشش ماست

موطن آدمی را در هيچ نقشه ای نميتوان يافت. موطن آدمی در قلب كسانی است كه دوستش دارند.

صحنه‌ي دردناكي بود. ده‌ها معتاد اينترنتي در حالي كه لپ‌تاپ‌شان را روي زانو گذاشته و پتويي روي سر انداخته بودند در گوشه خيابان نشسته بودند و مشغول استعمال اينترنت بودند. يك نفر كنار جوب در حال جان كندن بود چون اتصالش اشتباهي هوا داشت و ديسكانكت شده بو

اهل اخلاص باش ................و ...............اهل ريا مباش ! ..................اهل حال باش ...............و اهل قال مباش! ................اهل دل باش ............... و اهل تن مباش !................. اهل عرش باش .................... و اهل فرش مباش !.................... اهل نورباش.................. و اهل گور مباش

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 11 شهریور 1385 - 23:49    
bahar
سَرور ماست!
سَرور ماست!

blank.gif

چند نفر كه تنشون مي خاره:1 اونايي كه چشمك مي زنند ولي شماره نمي دند 2 اونايي كه شماره ميگيرند ولي زنگ نمي زنند 3 اونايي كه حموم نميرند 4 اونايي كه اف خودتو واسه خودت مي فرستند Mr. Green

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 12 شهریور 1385 - 08:44    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

طرز تهيه زن

براي تهيه اين عنصر كافي است مقداري اكسيد اسكناس و نيترات پ‍‍‍ژو دويست و شش را در سولفات ويلا مخلوط كرده و دو كاخ طلاي؟! 24 عيار به عنوان مهريه و كمي و كلريد خواهش (همون التماس) به عنوان شير بها اضافه شود! پس از تركيب اين مواد گاز عشوه و سولفور ناز متصاعد ميشود و بعد از ميعان به صورت عشق، زن در خانه رسوب مي كند! بعضي از دانشمندان و متفكران معتقدند چنانچه مقداري از عصاره چرب زباني به عنوان كاتاليزور استفاده شـود، سرعت واكنش(!) افزايش پيدا ميكند.!

-----------------------------------------------------------------------------

تو به تنهايي زيبايي

زندگي قشنگه اگه با تو باشه... مرگ قشنگه اگه براي تو باشه... دلتنگي قشنگه اگه به خاطر تو باشه... من قشنگم اگه با تو باشم اما تو هرجور که باشي قشنگي

آرزوي من

آرزو ميکنم به اندازه ي کافي شادي داشته باشي تا خوش باشي. به اندازه ي کافي بکوشي تا قوي باشي.به اندازه ي کافي اندوه داشته باشي تا يک انسان باقي بموني و به اندازه ي کافي اميد تا خوشحال بموني.

حقيقت!

عفاف گفت: مرا با برگ زيتون مستور داريد. وقاحت گفت: مرا با نشانها و امتيازات بياراييد. نيرنگ گفت: مرا به جام اخلاص و صميميت ملبس نماييد. شرارت گفت: مرا با لباس نيكي و صلاح بپوشانيد. خيانت گفت: تاج امانت برسر من بگذاريد. استبداد گفت: صورت آزادي را برچهره من نقش كنيد. تكبر گفت: مرا به زيور تواضع بياراييد. حقيقت گفت: مرا برهنه بگذاريد و پيرايه بر من مبنديد زيرا من هيچ گاه از برهنگي خود شرمسار نيستم.

لطف اين چندتا آف به انگليسي بودنشه! حالش رو ببريد.

spanish=dekaso * torky=binolma * arabi=alvahno * rusi=loukat* italy=olmanro* engilish=pitaction * chini=chamso * india=mirahe * japan=chang so * beljik=kateli * farsi=oskol shodi

dirooz az sobh ta shab faghat be U fekr mikardam. tamame fekro zekram mashghoole U bood !!! emrooz va farda ham mikham be V,W,X,Y,Z fekr konam!!!!!!!!!

به اندازه ي دنيا

دوست دارم نه به اندازه ي بارون چون يه روز بند مياد... دوست دارم نه به اندازه برف چون يه روز آب ميشه... دوست دارم نه به اندازه گل چون يه روز پژمرده ميشه... دوست دارم به اندازه ي دنيا چون هيچ وقت تموم نميشه!

روز جهاني دزد!!

امروز روز جهاني دزديه،اگه دزد بودی اولين چيزی که از من ميدزديدی چی بود؟؟ براي همه بفرست جواب هاي جالب ميگيری...اول جواب منو بده بعد!

Mr. Green

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 12 شهریور 1385 - 17:50    
bahar
سَرور ماست!
سَرور ماست!

blank.gif

آرزومند قطعی برق شما در هنگام پخش سریال نرگس هستیم.
محمود شوکت

هر كس تو رو بخواد بايد اول منو بزنه
.
.
.
.
.
.
.
.
.زنگ در خونتم رفيق!

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 12 شهریور 1385 - 20:15    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

انسان مانند رودخانه است هر چه عميق تر باشد آرام تر است Razz

شوهر مغز خانه است و زن قلب آن آفرين

با قرض اگر داماد شدي با خنده خداحافظي کن . ضرب المثل آلماني Crying or Very sad هميشه تو يه

ارتفاعي از جو ديگه ابري وجود نداره , اگه يه وقتي آسمون دلت ابري بود به اندازه کافي اوج نگرفتي Razz

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 12 شهریور 1385 - 20:51    
naval
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 31 خرداد 1385
iran.gif

امتياز: 189

[]Doost daram se.`x …. se.`x …. se.`x …. se.`x …. se*`*x band biad
ghanone jadide ahmadi nejad : takhte khabe 2 nafare bedoone sanade ezdevaz mamnue
omidvaram emshab khob bekhabi va dar amightarin lahzeye khabet ehsas koni ke ........... JISH DARI
Salam , Age mikhay ino Bekhoni boro Payin khaste nabashid---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Haalaa BOro Bala , Varzeshe smsi
goftam to shirine mani.... -gofti to farhadi magar?..... _goftam kharabat mishavam..... -gofti to abadi magar?..... _goftam nadadi del be man..... -gofti to jan dadi magar?..... _goftam ze kooyat miravam..... -gofti to azadi magar?..... _goftam faramoosham makon..... -gofti to dar yadi magar?..... _goftam khamoosham salha..... -gofti to faryadi magar?..... _goftam ke bar badam made..... -gofti nabar badi magar _goftam ke in smso bekhoon.... -gofti ke allafam magar

Shayd nadooni ke man dooset daram ... shayad nadooni ke man asheghetam .... shayad hichvaght nadooni ke ghalbe man be eshghe to mitape ..... Ama Ino bedoon Ino bedoon ke enrjie hastei haghe mosalame mast khob biiiiiiid?!

sooq sooq sooq sooq sooq sooq sooq sooq sooq taajoob nakon ina hamash male toe faghat monitoreto bar ax kon ...

ay vay vay vay vay vay vay vay vay vay didi chi shod???????????vay vay vay vay vay vay vay vay.begam? na nemigam kheyli bade.............vay vay vay vay vay vay vay vay vay vay vay vay vay vay............toro khoda begoo. na joone u nemishe kheyli zayas akhe nemishe aslan vay vay vay vay vay vay vay vay vay vay vay vay vay vay bashe chon esrar kardi migam................. ....................................vali ghol bede be kesi nagi ke kasy sare karet gozashte

Az ghadim nadima migoftan:vase kasi bemir ke barat tab kone...! Lotfan yeki baraye man bemire,akhe chand rooze badjoori tab kardam
az eshghesh daram mimiram.nemidonam chi kar konam. karam khon gereye kardaneee khob dosesh daram .vali miakhan ono azam begiran .vali man ba tamame vojod dosesh daram.khodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa.enerzhie hasteio az man nagirid

akhe ye rooz tik migiri ... lebasaye shik migiri ... babato mikoni kachal ... ta damagho koni amal ... ba hamrahet zang mizani ... eynake rang rang mizani ... in del va oon del mizani ... ta be mohat zhel bezani ... jense lebaset teriko ... mosic alex va enrique ... jorabaye fesghelaki ... roosari haye alaki ... khoshi ba in tipe khafan... alan ghashangi masalan?[/align]

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 46, 47, 48  بعدی
صفحه 24 از 48

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند