كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> برنامه‌نويسي تحت وب
پاسخ دادن به این موضوع
سوال:کلیک بر روی قسمتی از سایت دیگر در پس زمینه یک صفحه
پست تاریخ: پنج‌شنبه 15 تیر 1396 - 07:50    
mmt123
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 10 اردیبهشت 1395
blank.gif

امتياز: 40

عنوان: سوال:کلیک بر روی قسمتی از سایت دیگر در پس زمینه یک صفحه خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

بسمه
سلام.
توضیح مختصر سوال:
در یک سایتی(به نام A) یک گزینه ای وجود دارد که با کلیک بر روی آن یک صوتی پخش میشود.ما می خواهیم در سایت خودمان ،هر وقت کاربر خواست،روی گزینه ای در سایت ما کلیک کند : ابتدا در پشت صحنه سایت ما،سایت A باز شود(یاسمت کاربر یا سمت سرور) و سپس روی گزینه پخش صدا کلیک شود(یعنی سایت خودش کلیک کند) و صدایی که پخش می شود در صفحه سایت ما،برای کاربر پخش شود.
این کار چگونه ممکن است؟با چه بر نامه نویسی؟
توجه شود که راه ساده، این است که سایتA در صفحه سایت ما iframe شود و کاربر خودش بر روی گزینه پخش صوت کلیک کند و صدا را بشنود./اما مشکل اینجاست که بعضی سایت ها ،از جمله سایت A ،امکان iframeکردن سایتشان را از سمت سرور توسط کد زیر بسته اند:
کد:
Header append X-FRAME-OPTIONS “SAMEORIGIN”

(کد را در فایل htaccess. و در ریشه اصلی هاست می گذارند)

توضیح موضوع اصلی سوال:
در وبسایت گوگل ترنسلیت (گوگل ترنسلیتGoogle translate)،دز زبان های مختبفی از جمله عربی،با وارد کردن یک متن برای ترجمه،یک گزینه(به شکل بلندگو) ظاهر می شود که با کلیک بر روی آن از روی متن ما خوانده می شود.

لینک به گوگل ترنسلیت بالا

وبسایت گوگل را نمی توانیم آی فریم کنیم در سایت خودمان(به همان دلیل بالا)
حال آیا می شود در صفحه سایت ما،با کلیک کاربر بروی گزینه ای،صفحه بالا(به این آدرس)در پس زمینه(یعنی بدون نمایش به کاربر) باز شود و روی آیتم گوش دادن کلیک شود(یعنی این گزینه باید انتخاب شود) وصوتی را که پخش می کند،همان موقع برای کاربر، در وبسایت ما پخش کنیم.
با چه روشی این کار ممکن است؟یا حتی اگر می دانید بفرمایید به چه زمینه ای مربوط می شود؟
خودم فکر می کنم که ربات ها می توانند این کار را بکنند.حال سوال این است که ما می توانیم بر نامه ای بنویسیم که کار همان ربات را انجام دهد؟
از پاسخ دهندگان متشکرم

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست: sepehr-arbab (پنج‌شنبه 12 مرداد 1396 - 17:54)

پست تاریخ: پنج‌شنبه 12 مرداد 1396 - 17:54    
sepehr-arbab
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 4 آبان 1391

iran.gif

امتياز: 853

عنوان: پاسخ به «سوال:کلیک بر روی قسمتی از سایت دیگر در پس زمینه یک صفحه» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

ببین رفیقم شما میتونی از web socket ابتدا با کلیک کاربر دیتای stream شده رو روی سرورت بکشی دانلود کنی بعد محلی که ذخیره شده رو بفرستی با جی کوئری برای کاربرت این روش رو من دیدم ولی برات سرچ میکنم نمونه کد بزارم یکمی ولی زمان میبره

البته من همین روش رو برای ارسال کاپچا کد (captcha code) انجام دادم و قطعا برای این هم میشه

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست: mmt123 (دوشنبه 16 مرداد 1396 - 09:52)

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند