كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> اينترنت
پاسخ دادن به این موضوع
تجربه تلخ خرید اینترنتی :(
پست تاریخ: یکشنبه 7 مرداد 1397 - 15:27    
amo_satar
مدير انجمن
مدير انجمن

عضو شده در: 9 اسفند 1389
iran.gif

امتياز: 2532

عنوان: تجربه تلخ خرید اینترنتی :( خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

متأسفانه چند وقت پیش از دیجی کالا خرید کردم، وقتی کالا به دستم رسید دیدم به جای تلفن یه اسباب بازی فرستادن (☺) تلفنی که یا باید جای باطری داشته باشه یا سوکت آداپتور که کار کنه، هیچی نداشت! حتی خود آداپتور هم داخل بسته بندی نبود. به مرکز خدماتشون تلفن زدم، وقتی اپراتور توضیحات رو شنید خودش کلی تعجب کرد (یا شاید هم وانمود کرد). گفت کالا رو پس بفرستید بعد از بررسی پول عودت داده میشه.
خلاصه ما کالا رو پس فرستادیم اما دیگه خبری از عودت مبلغ نشد. بعد حدود 15 روز تماس گرفتم(البته قبل تماس چند بار ایمیل هم زدم که فقط با زبون نرم ما رو....) گفتن که شماره کارت شما رو نداشتیم! حالا من شماره کارتم ذخیره نبود (که بود) شما چرا یه تلفن نزدید و شماره کارت نگرفتید! چراااا. در حالی که شماره کارت، شماره تلفن و... من تو پروفایل ثبت بود. شماره کارتم رو دادم و اپراتور مثلا ثبتش کرد. منتظر واریز پول اما بعد یک هفته باز هم خبری نشد. دوباره تلفن زدم و یه اپراتور دیگه‌شون گفت که شما شماره کارت ندارید!
وقتی فهمید که یه بار با این ترفند سرکار رفتیم خودش گفت عه عه عههه شماره کارتتون ثبته، واحد مالی ما چند روزه مشکل داره! تا دو روز آینده عودت داده میشه.
نتیجه اخلاقی: با پول چند نفر مثل من سکه و دلار خریده باشن و تو این مدت فروخته باشن خوبه! ؟ چقد سود کرده باشن خوبه! ؟ چطور موقع واریز پول امور مالی مشکل نداره، موقع عودت سیستم سرما میخوره!
چرا همه از آب گل آلود میخوایم کوسه شکار کنیم و حداکثر سوء استفاده رو بکنیم؟
از یه مرکز به این معروفی و بزرگی این کار بعید بود، حداقل راستشو به آدم بگید ما که دستمون به شما نمیرسه دیگه چرا درووووغ میگید؟

دوستان از این تجربه ها دارن؟

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند