كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> عمومي كامپيوتر -> سخت افزار
پاسخ دادن به این موضوع
می‌خوام در مورد سخت افزار اطلاعات کسب کنم. لطفاً راهنمایی کنید...
پست تاریخ: سه‌شنبه 13 فروردین 1392 - 21:46    
mvsoft
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 19 آذر 1389

blank.gif

امتياز: 652

عنوان: می‌خوام در مورد سخت افزار اطلاعات کسب کنم. لطفاً راهنمایی کنید... خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام به همه ی آفتابگردونی های عزیز امیدوارم امروز خوش گذشته باشه و مثل من خسته ی خسته نباشید از درخت کاری! سیزده ای داشتیم ها! Sad

بچه ها من یه 5 ، 6 سالی میشه که کاملا از دنیای سخت افزار دور هستم آخرین چیزی که یادمه سی پی یو های 3 و خورده ای مگاهرتز بود، یادمه کم کم داشت هارد های ساتا جا می افتاد و تازه فلش 4 گیگ همه جا زیاد شده بود! و هرکسی DVD رایتر نداشت رو سیستمش و ... چه دوره ای بود یاد باد آن روزگاران یاد / یاد روز بلد بودن ما هم یاد باید (حافظ بفهمه حفم میکنه) آفرين Crying or Very sad Sad

بچه ها برا اینکه اطلاعات سخت افزاریم بره بالا (در حال حاضر اطلاعاتم زیر صفره)و بتونم به روز بشم از کجا شروع کنم مقاله ای ، آموزشی، ویدئوای، نمیدونم سایتی ، پی دی افی چیزی سراغ ندارین که این بخش منو به روز کنه جدیدا خیلی به اطلاعات سخت افزاری احتیاج دارم باور کنید نمیدونم سی پی یو های PC های موجود چی هستن و برای PC هارد تا چه ضرفیتی توی بازار موجود هست و چه مارکین فکر کنم اون زمان خودم یه هارد 80 مکس استون همچین چیزی داشتم ترو خدا کمک کنید (جان خوتون هرچی بلدین رو کنین نیاز دارم ایشالا خدا عوضتون بده...)

امشب از خودم خجالت کشیدم با این همه اطلاعات سخت افزاری به روزی که دارم اون زمانهای قدیم زمان دایناسور ها خیلی به روز بودم الان مارک سخت افزار ها رو هم از یادم رفته متاسفانه توی این سالها به خودم میگفتم من رشتم نرم افزاره سخت افزار به من چه مربوطه آقا عجب اشتباهی می کردم .... SadSadSadSadSadMadSadSadSadSadSadSad دیگه ازین حرفا نمیزنم کمک کنید Very Happy

هر چیزی که بلدین برام من جدیده دریغ نکنید :- Rolling EyesEmbarassed

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 29 فروردین 1392 - 20:46    
mvsoft
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 19 آذر 1389

blank.gif

امتياز: 652

عنوان: پاسخ به «می‌خوام در مورد سخت افزار اطلاعات کسب کنم. لطفاً راهنمایی کنید...» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

اوه 100 تا بازدید و هیشکی حال نداشته یه جواب بده نخواستم اصلا خودم مطالعه کردم اگه سوالی داشتین در خدمتم! Razz

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند