كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> دانشگاه
پاسخ دادن به این موضوع
شیوه مطالعه درس نظریه زبانها و ماشینها
پست تاریخ: پنج‌شنبه 1 فروردین 1392 - 22:33    
najma
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 25 مرداد 1391
iran.gif

امتياز: 180

عنوان: شیوه مطالعه درس نظریه زبانها و ماشینها خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام
من دارم برای کنکور درس می خونم، و بعد از گذشت چند سالی فاصله با درس؛ انگار خوندن برام سخت شده!Embarassed البته از نظریه پیش زمینه زیادی ندارمCool
دوستانی که تجربه دارید لطفا راهنمایی کنید که چطور بتونم از پس درس نظریه بربیامCrying or Very sad

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 2 فروردین 1392 - 00:17    
mvsoft
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 19 آذر 1389

blank.gif

امتياز: 652

عنوان: پاسخ به «شیوه مطالعه درس نظریه زبانها و ماشینها» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام ایشالا موفق باشی . نظریه ی زبان یکی از شیرین ترین درس های دوره ی کارشناسیه من که واقعا دوسش دارم یه بخش هایی از ریاضیات گسسته هم راجبش مطلب داره . اگه برای کنکور میخونین به نظرم کتاب نظریه ی زبان ها و ماشین سید مهدی شریعت زاده برای کنکور عالیه هم ساده گفته هم غلط غلوطاش کمه کتاب مرجع این درس هم فکر کنم کتاب پیتر لینز باشه که ترجمه های مختلفی ازش هست ولی اگه زبانتون خوبه توصیه میکنم در کنار یه کتاب فارسی انگلیسیش رو هم نگاهی بیندازید.

قبل از مطالعه ی این درس به خودت اینجوری بگو که این درس مبنای کامپیوتره و اگه این درسو بلد نباشم بیسوادترین آدم دنیام و همه بهم میخندن (این روش مورد علاقه ی منه از اکتشافات خودمه!) جدا درس مهمی هست و برای یادگیریش نیاز به انگیزه دارید ولی خوبیش اینه وقتی مطالب رو یاد گرفتین دیگه فراموشتون نمیشه (در مورد من که صدق میکنه) .

خودمم هفت هشت ماهی میشه نخوندمش هر وقت شروع کردین به خوندن اگه جایی متوجه نشیدین بگین تا در حد توان کمکتون کنم خدایی یکی از شیرین ترین درسای کامپیوتره Wink

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند