كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> انجمن پشتيباني پروژه سيستم برگزاري آزمون آنلاين «تستا»
پاسخ دادن به این موضوع
مزايا و معايب اين سيستم آزمون آنلاين
پست تاریخ: جمعه 15 دی 1391 - 22:18    
MSZaher
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 18 شهریور 1391

امتياز: 270

عنوان: مزايا و معايب اين سيستم آزمون آنلاين خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

با سلام
از خوبي اين نرم افزار آنلاين هرچي بگم حقا كم گفتم
ولي به چند تا از آنها اشاره مي كنم
يك:رايگان بودن اين نرم افزار كه خيلي از سايتها از اون استفاده مي كنن.
دو:داشتن انجمن برا راهنمايي و استفاده از تجربيات ديگران در اين زمينه.
سه :زود پاسخ دادن به سوالات .

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 17 دی 1391 - 00:02    
teacher_m
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 24 آذر 1391

iran.gif

امتياز: 137

عنوان: پاسخ به «مزايا و معايب اين سيستم آزمون آنلاين» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

به شدت با شما موافقم واقعا از نظر قابلیت بالا ی نرم افزار و پشتیبانی عالی هر چی بگم کم گفتم من تازه کمتر از یه ماهه با تستا آشنا شدم اما به همه همکارام پیشنهاد دادم

تشکرها از این پست: misagh20 (یکشنبه 17 دی 1391 - 11:17)

پست تاریخ: یکشنبه 17 دی 1391 - 12:19    
misagh20
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 31 فروردین 1391
iran.gif

امتياز: 907

عنوان: پاسخ به «مزايا و معايب اين سيستم آزمون آنلاين» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سیستم تستا خیلی خوب و کارگشا بوده برای من که دارم آزمون شیمی را به صورت رایگان و آنلاین درخدمت جامعه آموزشی کشور قرار می دهم . محاسن که خیلی زیاده و بزرگترین آن همان وجود خود تستااست ( ممنون از آقای نیرومند )
اما کمبود :
1) من یکی که نتونستم یک فونت و سایز ثابتی را برای یک پروژه معرفی کنم . دائم باید در هر گزینه گذاشتن و یا نوشتن سوال ، باید دستی فونت و سایز آن را تنظیم کنم .
2 ) امکان سرچ یک کاربر مشخص در بین کاربران وجود ندارد . ( نبود منوی سرچ در قسمت کاربران )

در پایان : گذاشتن آزمون های شیمی به صورت رایگان ، جهت قدردانی از خدمت بزرگ آقای نیرومند به جامعه آموزشی بوده است . پیشنهاد می کنم شما همکاران نیز به دانش آموزان و آشنایان خود اطلاع رسانی کنید .

تشکرها از این پست: teacher_m (دوشنبه 18 دی 1391 - 11:27)

پست تاریخ: پنج‌شنبه 19 بهمن 1391 - 02:39    
teacher_m
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 24 آذر 1391

iran.gif

امتياز: 137

عنوان: پاسخ به «مزايا و معايب اين سيستم آزمون آنلاين» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

معایبی که تا حالا من برخوردم
1 وقتی برای اولین بار در حال ساخت آزمون هستیم سیستم نشان می دهد الان سوال چندم را داریم اضافه میکنیم اما وقتی داریم به یه آزمون سوال اضافه میکنیم مثلا یک روز بعد از ساختن آزمون دیگه شماره سوال را نشان نمیدهد
2 وقتی وارد قسمت آمارها و نمودارها می شوید اگر سوالی شامل عکس باشد آن عکس نمایش داده نمی شود من چون سوال ریاضی برام تایپش سخته همه صورت سوالام به صورت عکس هست

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 19 بهمن 1391 - 21:59    
mehraz
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 17 آبان 1391

blank.gif

امتياز: 863

عنوان: Re: پاسخ به «مزايا و معايب اين سيستم آزمون آنلاين» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

misagh20 نوشته است:
سیستم تستا خیلی خوب و کارگشا بوده برای من که دارم آزمون شیمی را به صورت رایگان و آنلاین درخدمت جامعه آموزشی کشور قرار می دهم . محاسن که خیلی زیاده و بزرگترین آن همان وجود خود تستااست ( ممنون از آقای نیرومند )
اما کمبود :
1) من یکی که نتونستم یک فونت و سایز ثابتی را برای یک پروژه معرفی کنم . دائم باید در هر گزینه گذاشتن و یا نوشتن سوال ، باید دستی فونت و سایز آن را تنظیم کنم .
2 ) امکان سرچ یک کاربر مشخص در بین کاربران وجود ندارد . ( نبود منوی سرچ در قسمت کاربران )

در پایان : گذاشتن آزمون های شیمی به صورت رایگان ، جهت قدردانی از خدمت بزرگ آقای نیرومند به جامعه آموزشی بوده است . پیشنهاد می کنم شما همکاران نیز به دانش آموزان و آشنایان خود اطلاع رسانی کنید .

سلام
خداقوت
اجازه هست یه شوخی خدمتتان داشته باشم.

"موقع ثبت نام در آزمون های رایگانتون (؟!) پیشنهاد میشه فیلدهای زیر هم اضافه شوند:
تاریخ تولد پدر ، نام مادر ، شماره موبایل پدر(برای ارسال کدفعال سازی احتیاطی)
سریال شناسنامه و برخی اطلاعات هویتی و حریم خصوصی اشخاص ،
توجه : جهت شرکت در آزمون های آنلاین رایگان ، پر کردن کلیه فیلدها الزامی است."

===========
دوست داشتم سوالات آزمون هایتان را ببینم ، ولی متاسفانه تکمیل فرم ثبت نام تان از حوصله بنده خارج است.
از زحمات کلیه عزیزانی که برای ارتقای سطح علم و دانش این مرز و بوم اسلامی به هر شکل فعالیت می کنند ، ممنون و سپاسگزارم.

تشکرها از این پست: misagh20 (جمعه 20 بهمن 1391 - 01:32)

پست تاریخ: جمعه 20 بهمن 1391 - 01:42    
misagh20
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

iran.gif

عنوان: پاسخ به «مزايا و معايب اين سيستم آزمون آنلاين» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام بر mehraz عزیز . شوخی شما را می پذیرم . حریم خصوصی انسان برای من معلم که در سال های خدمتم جز صداقت اندوخته ای نداشتم خیلی محترم است اما توجیه استفاده از بندهایی همچون ««تاریخ تولد»» و ««کد ملی »»به این خاطر بوده که در سیستم تستا برای ثبت نام که نام های تکراری را نمی پذیرد ، گزینه خوبی بوده است تازه با این وجود با تاریخ تولد های تکراری هنوز هم مشکل دارم .
درخواست شماره موبایل همون طور که در بخش ثبت نام توصیح دادم جهت اطلاع رسانی اضطراری بوده که در مواقعی که تارخ تولد تکراری را نمی پذیرفت باید رمز عبور را به خرج خودم به کاربر پیام می دادم .
( حریم خصوصی شما برای من خیلی محترم است . )
امانت یک معلم : فرزندان دلبند این مرز و بوم برای آموزش صحیح است .

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 20 بهمن 1391 - 01:51    
misagh20
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

iran.gif

تقاضایی از اقای نیرومند داشتم .
1- اگر ممکنه یک سیستم جستجو برای پیداکردن کاربری مشخص اضافه کنند . ( خواهش )
2 - اگر روشی اتخاذ بشه که کاربرانی را که در ه رروز در ازمونی مشخص امتحان داده اند مشخص کنه بهتر خواهد شد . چون من هر روز مجبور میشم یک به یک ازمون ها را چک کنم . واین با توجه به تعداد زیاد آزمون ها کمی زمام بر است .
3 - باز هم از مهندس نرومند به خاطر سیستم تستا کمال تشکر را دارم .

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 20 بهمن 1391 - 11:09    
mehraz
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

عنوان: Re: پاسخ به «مزايا و معايب اين سيستم آزمون آنلاين» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

misagh20 نوشته است:
سلام بر mehraz عزیز . شوخی شما را می پذیرم . حریم خصوصی انسان برای من معلم که در سال های خدمتم جز صداقت اندوخته ای نداشتم خیلی محترم است اما توجیه استفاده از بندهایی همچون ««تاریخ تولد»» و ««کد ملی »»به این خاطر بوده که در سیستم تستا برای ثبت نام که نام های تکراری را نمی پذیرد ، گزینه خوبی بوده است تازه با این وجود با تاریخ تولد های تکراری هنوز هم مشکل دارم .
درخواست شماره موبایل همون طور که در بخش ثبت نام توصیح دادم جهت اطلاع رسانی اضطراری بوده که در مواقعی که تارخ تولد تکراری را نمی پذیرفت باید رمز عبور را به خرج خودم به کاربر پیام می دادم .
( حریم خصوصی شما برای من خیلی محترم است . )
امانت یک معلم : فرزندان دلبند این مرز و بوم برای آموزش صحیح است .

از سعه ی صدر شما ممنون و سپاسگزارم
امروزه هر دانش آموزی در هر منطقه ای که باشد ، برای خودش یک شماره دانش آموزی اختصاصی دارد.
می توان بعنوان نام کاربری ، از شماره دانش آموزی و 4 رقم آخرش ، پسووردش باشد.
از سامانه سناد مدرسه می توان فایل دانش آموزان کلاس را در قالب فایل اکسل دریافت و با کمی ویرایش در برنامه تستا وارد نمود.
بجای شماره دانش آموزی ، می توان از کدملی استفاده کرد.
کدملی هم مانند شماره دانش آموزی در کشورمان تکراری ندارد.
بر این اساس به نظر می رسد ، استفاده از فیلدهای مختلف ، درد سر ما را بیشتر می کند.
زیاده جسارت است. بر من ببخشید.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 20 بهمن 1391 - 11:19    
mehraz
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

misagh20 نوشته است:
تقاضایی از اقای نیرومند داشتم .
1- اگر ممکنه یک سیستم جستجو برای پیداکردن کاربری مشخص اضافه کنند . ( خواهش )
2 - اگر روشی اتخاذ بشه که کاربرانی را که در ه رروز در ازمونی مشخص امتحان داده اند مشخص کنه بهتر خواهد شد . چون من هر روز مجبور میشم یک به یک ازمون ها را چک کنم . واین با توجه به تعداد زیاد آزمون ها کمی زمام بر است .
3 - باز هم از مهندس نرومند به خاطر سیستم تستا کمال تشکر را دارم .

به نظر می رسد برای کاهش بار زمانی کنترل آزمون ها بتوان از همکاری شرکت کنندگان در آزمون استفاده نمود.
کافیست از ایشان بخواهیم تا بعد از شرکت در هر آزمون ، نام کاربری شان و نام آزمونی که در آن شرکت کرده اند را به ما اطلاع دهند. مثلا از طریق اس ام .
می توان کارت های عضویتی در اختیارشان قرارداد و از ایشان خواست که در هر آزمونی که شرکت می نمایند ، اطلاعات آزمونی آن را در کارت بنویسند . بعد در بازه های زمانی معین ، از طریق مراجعه به آن کارت ها ، کنترل های لازم را انجام دهیم.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 21 بهمن 1391 - 01:52    
misagh20
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

iran.gif

سلام ، ممونن از نظرات سازنده شما ، آره مشخصاتی مثل : شماره دانش آموزی و یا چار رقم آخر سریال شناسنامه می تونه بهتر باشه ، حالا اگه به یاد داشته باشن Very Happy

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند