كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> انجمن پشتيباني پروژه سيستم برگزاري آزمون آنلاين «تستا»
پاسخ دادن به این موضوع رفتن به صفحه 1, 2  بعدی
خريد يك هاست با شرايط و امكانات مناسب براي اجرا و استفاده بدون مشكل از تستا
پست تاریخ: جمعه 13 بهمن 1391 - 01:24    
ard354
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 12 بهمن 1391

امتياز: 38

عنوان: خريد يك هاست با شرايط و امكانات مناسب براي اجرا و استفاده بدون مشكل از تستا خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

با سلام
من دبير هستم و از سال گذشته از تستا در هاست رايگان نصب و استفاده مي كنم و به صورت هفتگي ماهانه از شاگردانم امتحان مي گيرم ولي هاست رايگان مشكلاتي داره - امسال ميخام هاست بخرم ولي ميخام
كه هاست اين امكان رو داشته باشه كه بشه در يك تاريخ و ساعت خاص مثلا
400 دانش آموز همزمان در تستا نصب شده در هاست امتحان بدن و هاست براي همه بالا بياد و هيچ مشكلي از قبيا بالا نيامدن سايت يا قطع شدن سايت در موقع امتحان دادن دانش آموزان و اين جور مشكلات كه با هاست رايگان داشتم نباشه لطفا راهنمايي كنيد -در ضمن از زحمات شما در طراحي تستا و رايگان قرار دادن اون بسيار متشكرم -
ard354@yahoo.com
ard354@chmail.ir

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 13 بهمن 1391 - 06:23    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

عنوان: پاسخ به «خريد يك هاست با شرايط و امكانات مناسب براي اجرا و استفاده بدون مشكل از تستا» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام،
از این نوع سؤالات در انجمن‌ها مطرح نکنید چون اگر کسی بخواد جواب بده به نوعی تبلیغات یک هاستینگ می‌شه و تبلیغات در انجمن‌ها ممنوعه.
در کل، با توجه به شرایط شما، همه هاستینگ‌های مطرح ایران خوب هستند و می‌تونید از اون‌ها هاست بگیرید. ۴۰۰ نفر آمار بالایی نیست. اگر می‌گفتید ۱۰۰ هزار نفر همزمان، حالا بحث فرق می‌کرد...

موفق باشید

تشکرها از این پست: ard354 (شنبه 14 بهمن 1391 - 20:38)

پست تاریخ: شنبه 14 بهمن 1391 - 10:08    
makhmalkhan
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 22 آبان 1385

blank.gif

امتياز: 63

عنوان: پاسخ به «خريد يك هاست با شرايط و امكانات مناسب براي اجرا و استفاده بدون مشكل از تستا» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام. چون دوستان فرمودید این نوع پاسخ تبلیغات محسوب میشه پس بزرگوار اگه نیاز به هاست داشتید به من پیام خصوصی بدید در خدمتم

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 14 بهمن 1391 - 20:38    
ard354
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 12 بهمن 1391

امتياز: 38

من اصلا منظورم اين نبود كه هاست خاصي رو معرفي كنيد
ميخام بدونم در انتخاب هاست چه مشخصاتي فني رو در نظر بگيرم با توجه به اينكه من ميخام تستا روش نصب كنم و استفاده كنم و به مشكلاتي كه گفتم برنخورم مثلا پهناي باند و فضا و تعداد مجاز ارتباط همزمان و محدودیت CPU ,محدودیت RAM , محدودیت بازدید کننده ,‬ از اين قبيل اطلاعات كه هاستها در پكيجها شون مي نويسند و من از اينها سر در نميارم

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 15 بهمن 1391 - 15:12    
amirhosein
عضو تیم توسعه تستا
عضو تیم توسعه تستا

عضو شده در: 22 فروردین 1387
iran.gif

امتياز: 1661

در هاستهای اشتراکی با این مسایل درگیر نمی شوید یعنی زیاد مهم نیست. اگر بخواهید سرور اختصاصی بگیرید این مشخصات مهم و لامز می شوند. یکی از پنلهای متداول را با حجم و قیمت مناسب خریداری کنید. فقط دقت کنید شرکت معتبری باشد و اگر نیاز به پشتیبانی فنی داشتید پاسخگو باشند.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 15 بهمن 1391 - 21:50    
mvsoft
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 19 آذر 1389

blank.gif

امتياز: 652

فکر کنم یه هاست 100 مگ با ترافیک یک گیگ کارتونو راه میندازه فکر کنم برا چیزی که شما میخواین هاست های معمولی کافی باشه البته من زیاد راجب هاست های لینوکسی اطلاعات دقیقی ندارم (قبلا بلد بودم الان بلد نیستم ممکنه بعدا یاد بگیرم باز یادم بره بعد باز اااااا Twisted Evil ) این قسمتو باید آقای نیرومند جواب بدن! Embarassed Very Happy

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 15 بهمن 1391 - 23:28    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

عرض کردیم، ۴۰۰ نفر چیزی نیست که بخواهید در موردش بحث کنید... هر نوع هاستی از هر کجا بگیرید که روش تستا نصب بشه کفایت می‌کنه...

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 26 مرداد 1393 - 11:54    
moosavipour
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 23 شهریور 1392

امتياز: 73

عنوان: مشخصه های یک هاست مناسب خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

با سلام
من یک سال است که از تستا دو استفاده می کنم البته محدود . امسال می خواستن مهاجرت کنم به تستا سه ولی قبلش یه سوال اساسی داشتم
من یه هاست 100 مگی لینوکس با ترافیک 5 گیگی دارم و تستا 2 رو روی اون نصب کردم ولی موقع اجرا کاربرانم بعضی وقت ها از محیط آزمون بیرون می افتادند مثلا اگر هفت هشت نفر همزمان وارد سیستم می شدند بعضی ها از سیستم خودکار خارج می شدند و دیگه نمی تونستند مجدد وارد شوند چون سیستم اونها را امتحان داده محسوب می کرد.
حالا سوال من اینه برای کاربران تا حدود 60 نفر آیا مشخصه های بالا کافی است .اگر کافی است پس مشکل من به چه چیزی مربوط میشه؟
با سپاس

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 27 مرداد 1393 - 22:59    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

سلام.
از هاستینگ خودتون سؤال کنید که روی اون پلان چند نفر به طور همزمان می‌تونن روی سایت باشن.
معمولاً تا ۱۰۰ نفر روی همه هاستینگ‌ها (حتی بدترین‌ها) اجازه حضور دارن.
اون موضوعی که در تستا ۲ می‌گید در تستا ۳ با استفاده از کوکی‌ها قابل رفع هست.

موفق باشید.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 28 مرداد 1393 - 21:18    
moosavipour
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 23 شهریور 1392

امتياز: 73

عنوان: Re: پاسخ به «خريد يك هاست با شرايط و امكانات مناسب براي اجرا و استفاده بدون مشكل از تستا» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

Hamid نوشته است:
سلام.
از هاستینگ خودتون سؤال کنید که روی اون پلان چند نفر به طور همزمان می‌تونن روی سایت باشن.
معمولاً تا ۱۰۰ نفر روی همه هاستینگ‌ها (حتی بدترین‌ها) اجازه حضور دارن.
اون موضوعی که در تستا ۲ می‌گید در تستا ۳ با استفاده از کوکی‌ها قابل رفع هست.

موفق باشید.

سلام
قبل از این که سوال رو اینجا مطرح کنم از پشتیبانی فضا پرسیده بودم، جواب های زیر رو دادند
گفته در صورتی که در لحظه بیش تر از 3% منابع سرور رو مصرف نکنید یا در بازه 5 دقیقه بیش از 10% منابع استفاده نشود
بعد گفت میزان مصرف توسط طراح و با توجه به تعداد کاربر و حجم صفحات تعیین می شود
بعد هم گفت در صورتی که در لحظه 1-8 کاربر وارد شوند مشکلی نخواهید داشت ولی گفت باز از طراح بپرسید.

حالا هنوز سوال برای من باقی است
پیشهاد شما چیست؟
ضمنا مورد کوکی که فرمودید یعنی کاربری که از سیستم اخراج شده و هنوز آزمون را کامل نداده می تونه دوباره لاگین کنه و ادامه بده؟
با سپاس

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

رفتن به صفحه 1, 2  بعدی
صفحه 1 از 2

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند