كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> انجمن پشتيباني پروژه سيستم برگزاري آزمون آنلاين «تستا»
پاسخ دادن به این موضوع
آيا مي شه چندآزمون رو با هم ادغام كرد؟
پست تاریخ: سه‌شنبه 28 آذر 1391 - 17:21    
m_dastjerdi2002
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 26 مرداد 1390
iran.gif

امتياز: 1431

عنوان: آيا مي شه چندآزمون رو با هم ادغام كرد؟ خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام
جناب آقاي مهندس نيرومند سوالي داشتم در مورد مشكل بنده در تستا . نمي دونم اصلا مي شه اين كارو كرد يا نه ؟ لطفا راهنمايي كنيد و اينكه اگه نمي شه توي نسخه بعدي فكري به حالش كرديد يا نه ؟
من مي خوام بدونم آيا مي شه دو آزموني كه در تستا تعريف كرده و سوالاتي را در آن قرار داديدم با هم ادغام كنيم و تشكيل يه آزمون بده ؟
مثلا بنده در درس ميكس رايانه اي دو دسته سوال دارم كه هر دسته تشكيل يه آزمون داده اند. مثلا آزمون ميكس مقدماتي و آزمون ميكس پيشرفته.
حال آخر ترم است و مي خوام از بچه ها يه آزمون كلي بگيرم و نيازه كه همه سوالاتو در قالب يه آزمون در اختيارشون قرار بدم . آيا مي شه دوتا آزمون را با هم ادغام كنم ؟
و سوال يعدي هم مثه همين سواله ؟
آيا امكانش هست كه از توي يه آزمون كه مثلا 200 سوال داره مثلا 20 سوال رو تيك زد و گفت فقط اين سوالات رو به دانش آموزان نشان بده و بقيه را نشان نده و يا مثلا اين 20 سوال را تحت عنوان آزموني جديد ذخيره و نمايش بده ؟
متشكر مي شم اگه پاسخ بديد . چون فكر مي كنم جاي اين قضيه در برنامه جامع و كامل شما خاليه .

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 28 آذر 1391 - 18:43    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

عنوان: پاسخ به «آيا مي شه چندآزمون رو با هم ادغام كرد؟» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

m_dastjerdi2002,جان، پس بانك سؤال رو گذاشتيم براى چى؟
مقابل آزمون دوم ميكس روى دكمه مثبت بنفش رنگ كليك كن و سؤالات آزمون اول رو با يك كليك روى دكمه مقابل هر آزمون به آزمون دومت اضافه كن.
سؤال دومت هم با همين مورد جواب داده مى شه. يك آزمون با يك سؤال بساز و با استفاده از همون دكمه در مقابل اين آزمون، بقيه سؤالاتش رو از آزمونى كه ٢٠٠ سؤال داره اضافه كن.
بانك سؤالات كاربردهاى فراوانى مى تونه داشته باشه. بيشتر بهش دقت كنيد...

تشکرها از این پست: misagh20 (یکشنبه 17 دی 1391 - 11:30)

پست تاریخ: یکشنبه 17 دی 1391 - 11:32    
misagh20
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 31 فروردین 1391
iran.gif

امتياز: 916

عنوان: پاسخ به «آيا مي شه چندآزمون رو با هم ادغام كرد؟» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام و درود بر شما . ولی حمید جان ، من این دکمه مثبت بنفش رنگ را در قسمت بانک سوالات در مدیریت تستا نمی بینم من از تستا 2 استفاده می کنم

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند