كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> دیگر محصولات و خدمات آفتابگردان
پاسخ دادن به این موضوع رفتن به صفحه قبلی  1, 2
بوکفا؛ سیستم مدیریت آنلاین کتابخانه فارسی - نسخه Beta - محصول جدید آفتابگردان
پست تاریخ: شنبه 4 شهریور 1391 - 09:19    
dalir
عضو تیم توسعه تستا
عضو تیم توسعه تستا

عضو شده در: 28 خرداد 1389

iran.gif

امتياز: 1987

عنوان: پاسخ به «بوکفا؛ سیستم مدیریت آنلاین کتابخانه فارسی - نسخه Beta - محصول جدید آفتابگردان» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

عرض ادب و خسته نباشید
دوباره تست کردم ،موارد اشاره شده در پست قبلی اعمال شده بود . 1- مهتر ین مورد اینکه برای تمامی اعضا عکس یک نفر چاپ می شود حتی اگر عضوی عکس نداشته باشد باز هم عکس در کارتش چاپ می شود.
2- تاریخ ها و کد عضو به لاتین چاپ می شود که اگر این موارد به فارسی در کارت وجود داشته باشه بهتره.
3- اگر امکان این باشد که وقتی کاربر در قسمت عضویت ثبت نام می کند شماره عضو یت حرف لاتین نباشد بهتر ه ، و یا شماره ای که اختصاص داده می شود همان ترتیب شماره های اعضای قبلی باشد.
4- و همچنین کاربر بعد از پر کردن تقاضای ثبت نام بتواند کارت خود را مشاهده و چاپ کند. تا بعدا این کارت تایید شود.
5- امکان این باشد که در یک صفحه a4 بیشتر از یک کارت چاپ شود . و همچنین در صفحه چاپ کارت دکمه چاپ وجود داشته باشد . و دیگر اینکه وقتی کارتی چاپ می شود تقریبا نصف یک کاغذ a4 را می گیره اگر امکانش هست اندازه کارتی که چاپ می شود کوچکتر باشد ، یا قابل تنظیم.
6- وهمچنین در کارت عضو در پایین این کارت کلمه ای وجود دارد که مشخص نیست مربوط به چیه ، البته من فکر می کنم نام مدیر کتابخانه باشه ، که این قسمت اگه کاملتر بشه یا حذف بشه .
ودیگر اینکه در قست های جستجو عنوان هرصفحه مشخص نیست .
7- مورد دیگر که خیلی مهم است اینکه در قسمت رزو کتاب وقتی که یک کتاب را جستجو می کنید ،
اگر در صفحه یک باشید تمام صفحات جستجو شده و کتاب در هرصفحه ای باشد نشان داده می شود ، ولی اگر در صفحه 2 باشید و یک کتاب را جستجو کنید ، اگر در همان صفحه 2 باشد نشان داده می شود ، ولی اگر کتاب در صفحه قبل وجود داشته باشد نشان داده نمی شود . فقط تعداد کتاب مشخص می شود.
8- : در قسمت نمایش و ویرایش کتب تحویلی و دریافتی، کتاب شماره10 یا سطر 10 رنگ زمینه به گونه ای است که متن قابل رویت نیست (کم رنگتر نسبت به سطرهای بالاتر است).
در قسمت های دیگر نمایش و یرایش کتب ، موضوعات اعضا ...هم به همین صورت هست.
9- در قست تحویل کتاب در صفمحه کتاب ها فقط 10 مورد نشان داده می شود، بقیه کتاب ها قابل دست رسی نیستند.
10 : با توجه به تنظیمات ، یک کاربر می تواند بیشتر از 2 کتاب امانت ببرد.

با تشکر

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 8 شهریور 1391 - 12:12    
dalir
عضو تیم توسعه تستا
عضو تیم توسعه تستا

iran.gif

عنوان: پاسخ به «بوکفا؛ سیستم مدیریت آنلاین کتابخانه فارسی - نسخه Beta - محصول جدید آفتابگردان» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

پست قبلی خوندید یا نه؟

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 9 شهریور 1391 - 10:40    
dalir
عضو تیم توسعه تستا
عضو تیم توسعه تستا

iran.gif

این سیستم بوکفا می خواد کامل بشه یا نه؟
یه سوال از آقا حمید
آیا شما همه پست ها رو می خونید ؟
وقتی یه پستی می زاریم از کجما بفهمیم که بوسیله ی شما خونده شده که لازم به یاد آوزی نباشه
سوال دوم : اگه خواسته باشیم پستی که قبلا نوشتیم پاک کنیم با ید چکار کنیم؟

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 9 شهریور 1391 - 11:29    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

عنوان: پاسخ به «بوکفا؛ سیستم مدیریت آنلاین کتابخانه فارسی - نسخه Beta - محصول جدید آفتابگردان» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

dalir, جان،
ممنون از زحماتتون.
بله، تمام پست‌ها خونده می‌شه...
این تاپیک رو من واگذار کردم به خانم خورشیدی، بنابراین، از من انتظار جواب نداشته باشید. ایشون خودش می‌دونه که این موارد رو در نظر بگیره یا نه.
ایشون همه این موارد رو یادداشت می‌کنن و بعداً از طریق ایمیل به من می‌گن که فلان یوزر فلان پیشنهاد رو داده، من انجام دادم. فلانی فلان پیشنهاد رو داده، اما چون سنگین هست و کم‌کاربرد صلاح ندونستم و خلاصه یک گزارش مفصل ارائه می‌کنن و با هم صلاح و مشورت می‌کنیم.

شما لطفاً هر موردی که به نظرتون می‌رسه بیان کنید، بالاخره یا در این نسخه و یا در نسخه‌های بعدی در نظر گرفته می‌شه.

اصلاً نیازی به تأکید مجدد نیست... Wink

در مورد حذف پست، کاربران امکان حذف پست رو ندارن. شما به بنده یا مدیران انجمن‌ها بگید، ما حذف می‌کنیم... Wink

تشکرها از این پست: dalir (پنج‌شنبه 9 شهریور 1391 - 11:44)

پست تاریخ: چهار‌شنبه 29 شهریور 1391 - 11:37    
yousefgharibi
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 14 شهریور 1391
iran.gif

امتياز: 3106

سلام

سیستم مدیریت متابخانه ازازکجابایددانلودکنم؟ادرسشو برام بزارید
ایا این سیستم بصورت لوکال هم نصب میشه؟

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 30 شهریور 1391 - 15:15    
misagh2012
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 29 شهریور 1391

امتياز: 46

عنوان: Re: پاسخ به «بوکفا؛ سیستم مدیریت آنلاین کتابخانه فارسی - نسخه Beta - محصول جدید آفتابگردان» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

Hamid نوشته است:
دوستانی که پیگیر این تاپیک هستند، در جریان باشند که نسخه Beta2 از طریق پست اول قابل دانلود است.
در این نسخه، چاپ کارت عضویت و مشکلات و پیشنهادات مطرح شده توسط دوستان، در نظر گرفته شده است...

مهندس حمید گرامی و اریکای محترم . ما الان می تونیم از این نرم افزار در سایت ( وب ) استفاده کنیم .
چگونه می توانم آن را نصب کنم ؟
البته از بابت تستا خیلی ممنون و متشکرم ( مدرس شیمی هستم )
سوال : چگونه می توانم سایز نوشته ها در پیام صفحه اول را بیشتر کنم ؟؟ شاید بگم کل فایل ها را چکک کردم ولی نتونستم

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 30 شهریور 1391 - 16:25    
misagh2012
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 29 شهریور 1391

امتياز: 46

عنوان: پاسخ به «بوکفا؛ سیستم مدیریت آنلاین کتابخانه فارسی - نسخه Beta - محصول جدید آفتابگردان» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

درود بر همگی .
اگر بشه آموزش نصب بوکفا برروی هاست را قرار بدهید .

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 3 مهر 1391 - 06:59    
dalir
عضو تیم توسعه تستا
عضو تیم توسعه تستا

iran.gif

با سلام
نسخه جدید بوکفا رو دانلود کردم و بصورت لوکال نصب کردم ولی در این نسخه ای که دانلود کردم اشکالاتی وجود دارد،برای مثال گزینه ی چاپ کارت فقط در قسمت سرچ اعضاوجود دارد. که این اشکلات در دموی شما وجود ندارد . آیا نسخه ای که شما نصب کردید با نسخه ای که برای دانلود گذاشتید متفاوت است؟
اگه امکان داره همان نسخه ای که در این آدرس http://niroomand.ir/cs/pro/bookfa وجود داره برای دانلود قرار دهید.
با تشکر

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 3 مهر 1391 - 09:48    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

dalir,جان،
اون نسخه دائماً در حال آپدیت شدن هست تا به یک حالت نهایی برسیم (که البته داریم نزدیک می‌شیم)
فعلاً نمی‌تونیم اون نسخه رو در اختیار عموم قرار بدیم.

احتمالاً تا چند روز دیگه نسخه نهایی بوکفا منتشر بشه.

تشکرها از این پست: dalir (دوشنبه 3 مهر 1391 - 13:17)

پست تاریخ: سه‌شنبه 9 آبان 1391 - 18:07    
dalir
عضو تیم توسعه تستا
عضو تیم توسعه تستا

iran.gif

با سلام این نرم افزارکتابخانه هنوز آمادهنیست؟

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

رفتن به صفحه قبلی  1, 2
صفحه 2 از 2

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند