كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> انجمن پشتيباني پروژه سيستم برگزاري آزمون آنلاين «تستا»
پاسخ دادن به این موضوع
سوال در مورد تغییر چند بارۀ گزینه های یک تست
پست تاریخ: سه‌شنبه 11 بهمن 1390 - 13:58    
abarmard
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 11 بهمن 1390

امتياز: 28

عنوان: سوال در مورد تغییر چند بارۀ گزینه های یک تست خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

با سلام
مشکلی پیش اومده است برای من در بارۀ تستا. ممنون میشم کسی جوابم را بدهد
1. به صورت اتفاقی متوجه شدم اگه گزینه ها را جابجا کنیم مث این اتفاق اول گزینۀ درست انتخاب شد بعد تبدیل به گزینۀ غلط و بعد صحیح را انتخاب کردیم دیدم که گزینۀ غلط انتخاب شده درحالیکه در مورد یک سوال اول گزینۀ غلط انتخاب شد و بعد تصحیح کردیم گزینۀ صحیح انتخاب شد. این جور به نظر می رسد که شما بیش از یک بار حق تغییر ندارید و احتمالا تنها گزینۀ بار دوم انتخاب خواهد شد حتی اگر صد بار جابجا کنید. اگر این جور باشد که برای تستا یک ضعف حساب می شود.
2. امیدوار بودم که بتونم تست آزمون سازی باشد که بتوان از آن برای حالتهای 5 یا 6 گزینه ای هم استفاده شود که متاسفانه اینکار را نمی تواند انجام دهد.

لطفا در این موارد به من جواب دهید.
با تشکر

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 11 بهمن 1390 - 22:29    
saman25
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 1 فروردین 1389

iran.gif

امتياز: 2088

عنوان: پاسخ به «سوال در مورد تغییر چند بارۀ گزینه های یک تست» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

یعنی چی که اگه گزینه هارو جابجاکنیم ؟
یعنی تو محیط مدیریت گزینه درست رو جابجاکنید یاتومحیط کاربری وآزمون دهنده جواب صحیح را عوض کنید ؟ لطفا دقیقتر توضیح بدین ممنون

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 12 بهمن 1390 - 03:28    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

عنوان: پاسخ به «سوال در مورد تغییر چند بارۀ گزینه های یک تست» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام؛
مورد اول تست شد و هیچ مشکلی مشاهده نشد.
من در یک سؤال، گزینه اول رو انتخاب کردم. بعد گزینه چهارم رو انتخاب کردم و بعد دوباره گزینه اول رو. در نهایت، در جواب‌ها همون گزینه اول که آخرین بار انتخاب کرده بودم انتخاب شده بود.
الگوریتم برای ما کاملاً واضحه و حتی یک درصد احتمال خطا نمی‌دیم.
مگر اینکه مرورگر شما بیش از حد اطلاعات رو Cache کنه. در چه مرورگری تست کردید؟
سعی کنید از آخرین نسخه از مرورگرها استفاده کنید و به کاربرانتون هم بگید که همین کار رو کنن.

در مورد چند گزینه‌ای بودن، سیستم‌های دیگه رو انتخاب کنید. تستا فقط برای آزمون چهار گزینه‌ای هست.
مثل اینکه بگید از فتوشاپ انتظار داشتم که بتونه مثل Premiere میکس و مونتاژ انجام بده!
هر نرم افزاری برای کار خاصی هست.

موفق باشید.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 12 بهمن 1390 - 06:38    
saman25
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 1 فروردین 1389

iran.gif

امتياز: 2088

عنوان: پاسخ به «سوال در مورد تغییر چند بارۀ گزینه های یک تست» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

سلام
اینکه گاهی اوقات درپاسخ پستهای دوستان ماسئوال میکنیم الزاما به این معنا نیست که بخواهیم یابتوانیم پاسخگوباشیم بلکه گاهی به این معناست که ماهم مشکل رابفهمیم وتادرصورتی که بعدهابه آن برخوردیم قبلا پاسخش را فهمیده باشیم .
ماشالله شماهم که پاسخ فرمودید نگفتین که این مشگل درکجاست یاشاید درهردوحالت چون من هم تست کردم چیزی نشان نداد.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 12 بهمن 1390 - 11:13    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

عنوان: پاسخ به «سوال در مورد تغییر چند بارۀ گزینه های یک تست» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

saman25, جان،
منظور ایشون در بخش آزمون هست. به عنوان یک کاربر وارد آزمون بشید و مراحلی که گفتم رو طی کنید ببینید در نهایت چه جوابی ثبت می‌شه؟
یعنی در مورد یکی دو تا سؤال:
- گزینه اول رو انتخاب کنید.
- بعد گزینه رو به دو یا سه یا چهار تغییر بدید.
- دوباره گزینه اول رو انتخاب کنید.
ایشون می‌‌گن در نهایت گزینه دو یا سه یا چهار ببه عنوان جواب کاربر ثبت شده نه گزینه اول.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 12 بهمن 1390 - 20:07    
abarmard
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 11 بهمن 1390

امتياز: 28

با تشکر از تمامی دوستان
من از فایرفاکس استفاده کرده بودم و به عنوان کاربر وارد شدم البته من برای تست داشتم این کار را می کردم و می خواستم دانشجویان را مجاب کنم که این روش هم میشه امتحان داد که دانشجویان هم دنبال ایرادی از این روش بودن که این جور مشکلی پیش اومد البته تستای 1.3 بود. حالا میخوام تستای 2 را دانلود کنم و اجرا ببینم این مشکلی که من برخورد کردم و دوستان میگن چنین مشکلی وجود نداره ببینم برام حل شده یا نه. در مورد مرورگرها باید بگم وقتی شما رد دانشکده ای میخواین امتحان برگزار کنید به نظر می رسه مسئول کامپیوتر اگه بگه اوکی کافی نیست باید تک تک کامپیوترها را چک کنید آیا کاملا آپدیت هستند یا نه مثلا فایرفاکس 10 و اکسپلورر 8 برای XP در هر صورت متشکرم
در مورد بیش از چهار گزینه ای منظورم پیشنهادی بود اگه بشه بیش از 4 گزینه ای کرد خیلی بهتر است چون بسیاری از امتحانات در دانشگاههای خارج را اگه نگاه کنید 5 گزینه ای است و برای پیشرفت باید ما هم بتونیم حداقل جا پای اونا بذاریم اینکه میگید از فتوشاپ انتظار میکس ندارین مشخصه اما تستا مخصوص امتحانات چند گزینه ای است و من انتظار دارم که در فتوشاپ عکس رو بتونم تغییر فرمت بدم. در هر صورت متشکرم

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند