كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> انجمن پشتیبانی پروژه پارس‌خوان (ParsKhan)
پاسخ دادن به این موضوع
پارس‌خوان چه تأثیری بر زندگی افراد مختلف داشته است؟
پست تاریخ: چهار‌شنبه 28 دی 1390 - 11:07    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

عنوان: پارس‌خوان چه تأثیری بر زندگی افراد مختلف داشته است؟ خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام؛
از زمان انتشار پارس‌خوان تاکنون، گه‌گاه ایمیل‌هایی به دستم می‌رسد که انرژی وصف‌ناپذیری برای ادامه کار به بنده می‌دهد چون تازه متوجه می‌شوم که پارس‌خوان توانسته است چه کمک بزرگی برای افراد مختلف باشد.

به هر حال، سعی خواهم کرد در این تاپیک برخی ایمیل‌ها و نظرات کاربران را (بدون نام) در مورد پارس‌خوان منتشر کنم تا برای تمام اعضای تیم نیز یک عامل انرژی‌زا باشد.

با ایمیلی که امروز به دستم رسید و بهانه ایجاد این تاپیک شد شروع می‌کنم:
نقل قول:
با سلام خدمت تهیه کننده های برنامه ی پر کاربرد پارس واقعا خسته نباشیدو برایتان از خداوند متعال صحتمندی و خوشبختی خواهان هستم.
من فردی هستم که کم بینا هستم و به همین دلیل نمی توانم متون را مطالعه کنم و از 6 سال پیش که با کامپیوتر آشنا شدم فقط از برنامه های متن خوان انگلیسی استفاده می کردم زیرا من تا دیروز نتوانسته بودم که یک برنامه ی متن خوان فارسی پیدا کنم و از این بابت بسیار خوشحالم که توانستم با این برنامه آشنا شوم و بسیار خوشحالم که من می توانم از این ساعت به بعد متون فارسی را در کامپیوتر مطالعه کنم .
شما با نوشتن این برنامه باعث شدید که بار سختی را از دوش خانواده ام بردارید زیرا من همیشه از آنها می خواستم که کارشان را رها کنند و بیایند متنی را که من می خواهم را برایم بخوانند .
هرچند که آنها برایم چیزی نمی گفتند اما من خود می دانستم که آنها وظیفه خود را رها کرده است که این خود باعث می شود در برنامه ریزیشان دچار مشکل شوند . اما خوشبختانه از دیروز من از این برنامه استفاده می کنم و خوشحالم که این برنامه باعث شده که من دیگر مزاهم آنان نشوم در خواندن متون فارسی .
اما دوستان محترم از شما می خواهم که اگر ممکن است این برنامه را همواره تکمیل کنید و به آن قابلیت خواندن صفحه نمایش screen reader را اضافه نمایید تا بتوانیم از آن در سایتهای فارسی زبان برای تکمیل کردن فرمهای ثبت نام و یا خواندن لینک ها استفاده کنیم همانند برنامه ی جاز از شرکت ساینتفیک و نریتور از مایکروسافت .
شاید بگویید که این دو شرکت بسیار بزرگ هستند و برایمان مشکل است که چنین برنامه هایی را بنویسیم . اما من این را از سمیم قلب می گویم که شما می توانید و از نظر من شما با نوشتن این برنامه پنجاه درصد راه را پیموده اید . در نتیجه من ازما عزیزان خواهش می کنم که از نوشتن و تکمیل کردن این برنامه دل سرد نشوید و در هنگام نوشتن این برنامه به یاد من و امثال من باشید که برای مطالعه ی زبان فارسی با په مشکلاتی روبه رو هستیم .

در این جا من این را می خواهم بگویم که من دیروز به دنبال برنامه ای بودم که متن خوان باشد برای گوشی اندرویید که در هنگام جستجو با این برنامه آشنا شدم و من نمی دانم که شما این برنامه را با سیستم عامل اندرویید سازگار کرده اید یا نه .
من دیشب با خودم می گفتم که من به دنبال چه بودم و به چه رسیدم و این را از یزدان پاک می دانم که خوست من به این برنامه برسم و اگر خواست خدا نبود من شاید حالا حالاها با این برنامه آشنا نمی شدم زیرا از لحاظ تبلیغات این برنامه بسیار ضعیف است و پیدا کردن این برنامه به نظر من فقط به خواست خداوند متعال است.

شاید من سر شما را با این نامه به درد آورده باشم پس از شما طلب بخشش می کنم .
با سپاس بسیار فراوان و آرزوی سرافرازی شما عزیزان

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست: kahroba (چهار‌شنبه 28 دی 1390 - 13:35) amirhosein (چهار‌شنبه 28 دی 1390 - 15:15) soveh (چهار‌شنبه 28 دی 1390 - 20:34) diablo (پنج‌شنبه 29 دی 1390 - 08:43) meh_ham (پنج‌شنبه 29 دی 1390 - 21:39) babani (شنبه 1 بهمن 1390 - 07:58) yaskan (شنبه 1 بهمن 1390 - 19:24) doostanma (یکشنبه 2 بهمن 1390 - 21:14) fx82ms (سه‌شنبه 22 مرداد 1392 - 21:52)

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند