كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> شرکت اپل (Apple)
پاسخ دادن به این موضوع
راهنمایی در مورد هماهنگی بین اپل و ویندوز
پست تاریخ: جمعه 20 خرداد 1390 - 13:36    
hamidbn
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 14 آبان 1385
blank.gif

امتياز: 1244

عنوان: راهنمایی در مورد هماهنگی بین اپل و ویندوز خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام
مدتی هست می خوام IPad بگیرم
اول اینکه به نظرت از کدوم سایت و فروشگاهی بگیرم که قیمت مناسب داشته باشه
دوم اینکه
بیشترین استفاده ای که قرار است با آن کنم، تایپ مقاله و ... است
سئوالات من ایناس
که آیا اول امکان تایپ فارسی در آی پد هست ؟
آفیس 2010 روش نصب میشه ؟
فارسی تایپ میشه ؟
من یک مقاله تایپ کردم آیا کسی که قرار هست آن را مطالعه کند و سیستم عاملش ویندوز و مثلا آفیس 2007 هست، می تواند آن را باز کرده مطالعه کند بدون هیچ مشکلی ؟؟؟

مهمترین سئوال من، آخرین سئوالم بود

ممنون حمید جان

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 20 خرداد 1390 - 15:26    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47792

عنوان: پاسخ به «راهنمایی در مورد هماهنگی بین اپل و ویندوز» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

hamidbn, جان،
اگر برای تایپ می‌خوای آی.پد به درد این کار نمی‌خوره!
بهترین آفیس برای iOS نرم افزار Pages هست که به هیچ وجه راست به چپ رو پشتیبانی نمی‌کنه. یک خط هم نمی‌تونید توش بنویسید!
اگر انگلیسی مورد نظرتون هست، هیچی زیباتر از کار با آی.پد نخواهد بود، اما فارسی، کلاً قیدش رو بزنید.
اگر Pages راست به چپ رو پشتیبانی می‌کرد من تقریباً پیشنهاد می‌کردم که بخرید.

البته در محیط Notes می‌تونید تایپ کنید، راست به چپ هم پشتیبانی می‌شه، اما خوب، فقط متن می‌تونید تایپ کنید.

ضمن اینکه کیبورد فارسی‌ای که داره، به شدت سرعت تایپ شما رو کاهش می‌ده!
تصور کنید برای تایپ گ یا پ یا ژ یا آ یا چ باید در حالی که به سرعت تایپ می‌کنید، دستتون رو روی ب نگه دارید که پ ظاهر بشه. این اعصابتون رو خرد می‌کنه و من به این نتیجه رسیدم که به مرور ترجیح می‌دید بلند شید برید پشت کامپیوتر بشینید تایپ کنید!!
حتی من کیبورد وایرلس اپل رو خریدم که حداقل با اون بتونم سریع تایپ کنم، اما متأسفانه این کیبورد در iOS برخی حروفش جا به جا می‌شه و باز هم چون به کیبورد ویندوزی عادت کردید اعصابتون خرد می‌شه.

آی.پد رو برای تایپ حداکثر یک پاراگراف در پاسخ به یک ایمیل یا درج مسائلی که یادتون نره، مناسب می‌دونم، اما مقاله‌نویسی، خیر.

البته اگر یک روز Pages اعلام کنه که right to left شده، من از خوشحالی ذوف مرگ می‌شم و ترجیح می‌دم همه کارهام رو اون تو انجام بدم.

اینکه در Word 2007 دیده بشه، بله، Pages خروجی doc داره و می‌تونید بعد از تایپ ازش خروجی برای ورد بگیرید.

ضمناً کییورد آی.پد طوری هست که فقط یک دستی می‌تونید باهاش تایپ کنید. بنابراین، اگر مثل من سرعت تایپتون از سرعت فکر کردنتون هم بالاتره، اونجا اعصابتون خرد می‌شه.

اصلاح غلط سخته.

آی.پد رو بیشتر برای مرور وب، دیدن ویدئو، چک کردن و پاسخ به ایمیل و کارهای ساده پیشنهاد می‌کنم. Wink

اینکه از کجا بخرید، مهم نیست ولی معمولاً پاساژ پایتخت تهران بهترین گزینه هست. من از اونجا خریدم.

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست: hamidbn (جمعه 20 خرداد 1390 - 17:06)

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند