كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> علمي-آموزشي، اجتماعي، فرهنگي -> انجمن مذهبي
پاسخ دادن به این موضوع
به نظر شما بر کدام مصیبت بگرییم؟!
پست تاریخ: سه‌شنبه 7 تیر 1390 - 17:15    
anari
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 11 اسفند 1388
blank.gif

امتياز: 1182

عنوان: به نظر شما بر کدام مصیبت بگرییم؟! خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

روز شهادت امام موسی کاظم ـ درود خدا و ملائک بر او باد و جان‌هایمان فدایش – است؛ همه اتفاقی که برای بزرگداشت و یاد حضرت در این روز (یا دیشب) – فقط هم همین یک روز! - اتفاق می‌افتد این است که ذکر مصیبتی می‌کنند از درد و رنج آقا در زندان و اگر مداح خیلی حرفه‌ای باشد دعاهای حضرت در روزهای آخر زندان را می‌خواند... نجنی من حبس هارون و خلصنی من یده یا مخلص الشجر من بین رمل و طین و ماء... و در انتها هم گریز می‌زنند به کربلا...

همه مصـــیــــبـــــــت آقـــــــــــا همین بوده است؟!؟! این چه تعظیم شعائری است؟ یا مصیبت این است که ما این قدر نگاه مصیبت‌بینمان حقیر است؟!

مصیبت این است که در آن دوران هم بصیرت‌ها کم بوده است و سال‌های سال حضرت در زندان به سر می‌بردند و انگار خیلی هم اتفاق مهمی نبوده است!(زبانم لال) که در نهایت که دیگر تلاش کرده‌اند و فشار آورده‌اند برای آزادی آقا... هارون دستور به قتل آقا را صادر می‌کند و وانمود می‌کند که خود آقا به مرگ طبیعی رحلت کرده‌اند... این همه سال اسارت نشان از مصیبت‌های بزرگی دارد...

مصیبت امروز ما نسبت به امام عصر همین نیست؟!؟! انگار به حال مصیبت‌بار خودمان باید خون گریه کنیم!

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست: alidervish (سه‌شنبه 7 تیر 1390 - 20:39) Hamid (چهار‌شنبه 8 تیر 1390 - 11:03)

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند