كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> انجمن پشتيباني پروژه سيستم برگزاري آزمون آنلاين «تستا»
پاسخ دادن به این موضوع
چندتا سوال خیلی فوری !!!
پست تاریخ: سه‌شنبه 16 فروردین 1390 - 05:24    
shafiee2009
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 10 اسفند 1389
iran.gif

امتياز: 73

عنوان: چندتا سوال خیلی فوری !!! خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

من تستا رو روی لوکالهاست با برنامه EasyPHP 3.0 نصب کردم و اجرا هم کردم ولی چندتا مشکل دارم !
1- وقتی وارد صفحه تراز میشم اگر کاربری جواب نداده باشه یا نمرش 0 باشه این کد بالای صفحه میاد :
Notice: Undefined variable: arr2 in D:\Program Files (x86)\EasyPHP 3.0\www\Testa\www\rank.php on line 126

Warning: array_diff() [function.array-diff]: Argument #2 is not an array in D:\Program Files (x86)\EasyPHP 3.0\www\Testa\www\rank.php on line 126

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in D:\Program Files (x86)\EasyPHP 3.0\www\Testa\www\rank.php on line 277

2- وقتی کاریر می خواد logout بکنه و از سیستم خارج بشه این کد براش میاد :
>> http://www.aftab.cc * * Aftabgardan Cultural Center (info@aftab.cc) * Online Support: http://testa.aftab.cc ***************************************************************************/ ###################################################################### header("Content-Type: text/html; charset=utf-8"); session_start(); if (isset($_SESSION['testa_user'])) { session_destroy(); } header('Location: index.php'); include('main.php'); ?>

3-من می خوام این برنامه رو روی سی دی ارائه کنم !اصلاً کاری با مقوله هاست ندارم(روی هاست کار کردم باهاش و واقعا عالی بود) ولی روی سی دی با این مشکلات رو برو هستم !اگر بخوام با WOS اجرا کنم غیر از تستا نمیتونم چیز دیگری نصب کنم !چون در کنار این یک سایت بصورت آفلاین روی سی دی هست که از طریق اون باید وارد محیط آزمون بشوند !

قبلا ار همکاری و کمک همه دوستان تشکر میکنم
بدرود

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 16 فروردین 1390 - 11:13    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

عنوان: پاسخ به «چندتا سوال خیلی فوری !!!» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام؛
shafiee2009, جان،
فرقی نداره که تستا رو با چی اجرا کنید. هر WAMPی که بود مهم نیست.
1- بله، مشکل اول، وجود داره و ما فعلاً نتونستیم الگوریتم قوی‌تری پیدا کنیم که اگر کسی هیچ سؤالی رو جواب نداده بود، حذفش کنه. چون خیلی کم پیش میاد که هیچ کس هیچ سؤالی رو پاسخ نده، این شد که ما فعلاً اون رو با این ایراد منتشر کردیم.
شاید این روزها بشینم وقت بذارم و موضوع رو حل کنم.

2- مشکل دوم به خاطر اینه که PHP4 روی EasyPHP نصب نیست.
سه چهار تا فایل در این زمینه مشکل داره که ما اصلاح کردیم.
این فایل که محتویات پوشه www (بدون phpmyadmin) هست رو دانلود کنید و جایگزین فایل‌های قبلی کنید تا این مشکل رفع بشه:
http://yourl.ir/pure_testa
(مواظب باشید پوشه phpmyadmin رو پاک نکنید...)

3- موضوع سوم هم که با این قضایا رفع می‌شه.
دقت کنید که همه WAMPها یکی هست. WOS هیچ فرقی (هیچ فرقی) با EasyPHP نداره.
پس این معنی نداره که شما بگید سایت من روی WOS اجرا نمی‌شه اما روی EasyPHP اجرا می‌شه! از نظر تخصصی باید ببینید مشکل چیه.

موفق باشید.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 16 فروردین 1390 - 12:00    
shafiee2009
شروع فعاليت
شروع فعاليت

iran.gif

عنوان: پاسخ به «چندتا سوال خیلی فوری !!!» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

ممنون آقا حمید عزیز !!!

یک سوال دیگه آیا امکان دارد که من آزمون را بصورت تشریحی اجرا کنم!یعنی کاربر بجای تست زدن جواب را بنویسد ؟
و مورد بعدی اینکه امکان دارد که من چندین آزمون تعریف کنم و کاربر تا آزمون اول را با یک نمره حدنصاب تعریف شده ، نداده آزمون دوم فعال نگردد !

این مطلب آخرین بار توسط shafiee2009 در پنج‌شنبه 25 فروردین 1390 - 16:10 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 16 فروردین 1390 - 12:13    
shafiee2009
شروع فعاليت
شروع فعاليت

iran.gif

عنوان: پاسخ به «چندتا سوال خیلی فوری !!!» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

یک مورد دیگه اینکه وقتی گزینه ای رو انتخاب میکنم با اینکه روی لوکال هستم ولی 4-5 ثانیه طول میکشد تا جواب را ثبت کند !

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 16 فروردین 1390 - 12:23    
shafiee2009
شروع فعاليت
شروع فعاليت

iran.gif

موقع ساخت یک کاربر جدید توسط مدیر :

Notice: Undefined variable: rtl_input in D:\Program Files (x86)\EasyPHP 3.0\www\my-learning\azmon\admin\users.php on line 61

Notice: Undefined variable: align in D:\Program Files (x86)\EasyPHP 3.0\www\my-learning\azmon\admin\users.php on line 65

Notice: Undefined variable: rtl_input in D:\Program Files (x86)\EasyPHP 3.0\www\my-learning\azmon\admin\users.php on line 68

Notice: Undefined variable: align in D:\Program Files (x86)\EasyPHP 3.0\www\my-learning\azmon\admin\users.php on line 72

Notice: Undefined variable: rtl_input in D:\Program Files (x86)\EasyPHP 3.0\www\my-learning\azmon\admin\users.php on line 75

Notice: Undefined variable: align in D:\Program Files (x86)\EasyPHP 3.0\www\my-learning\azmon\admin\users.php on line 79

Notice: Undefined variable: rtl_input in D:\Program Files (x86)\EasyPHP 3.0\www\my-learning\azmon\admin\users.php on line 82

Notice: Undefined variable: align in D:\Program Files (x86)\EasyPHP 3.0\www\my-learning\azmon\admin\users.php on line 86

Notice: Undefined variable: align in D:\Program Files (x86)\EasyPHP 3.0\www\my-learning\azmon\admin\users.php on line 93

Notice: Undefined variable: align in D:\Program Files (x86)\EasyPHP 3.0\www\my-learning\azmon\admin\users.php on line 100

Notice: Undefined variable: align in D:\Program Files (x86)\EasyPHP 3.0\www\my-learning\azmon\admin\users.php on line 107

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 25 فروردین 1390 - 16:09    
shafiee2009
شروع فعاليت
شروع فعاليت

iran.gif

عنوان: Re: پاسخ به «چندتا سوال خیلی فوری !!!» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

shafiee2009 نوشته است:
ممنون آقا حمید عزیز !!!

یک سوال دیگه آیا امکان دارد که من آزمون را بصورت تشریحی اجرا کنم!یعنی کاربر بجای تست زدن جواب را بنویسد ؟
و مورد بعدی اینکه امکان دارد که من چندین آزمون تعریف کنم و کاربر تا آزمون اول را با یک نمره حدنصاب تعریف شده ، نداده آزمون دوم فعال نگردد !

از دوستان کسی نیست جواب بدهد ؟

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 25 فروردین 1390 - 18:18    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

عنوان: پاسخ به «چندتا سوال خیلی فوری !!!» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

shafiee2009, جان،
خیر، این چیزها به همین سادگی‌ها نیست.
بحث تشریحی کل سیستم تستا رو تغییر می‌ده.
مورد دوم هم همینطور...

در مورد 4-5 ثانیه تأخیر هم طبیعتاً به تستا ربطی نداره. باید ببینید مثلاً هارد دیسک شما سرعتش بالاست یا خیر. نکنه به حالت stand by بره و مسائل دیگه.
اون ارورها هم مطمئناً به دلیل دستکاری‌های احتمالی هست. چیزی رو تغییر دادید؟

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند