كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> دانشگاه -> رشته کامپيوتر (تمام گرايش​ها)
پاسخ دادن به این موضوع رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4
بحث در مورد کار برای جوانان رشته کامپیوتر
پست تاریخ: پنج‌شنبه 13 مرداد 1390 - 10:08    
Sadaf57
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 15 شهریور 1389
blank.gif

امتياز: 193

عنوان: پاسخ به «بحث در مورد کار برای جوانان رشته کامپیوتر» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

سلام
اول از همه بابت اين تاپيك ممنون هر چند داغ دلم با خوندش تازه شد ولي خوشحالم كه فردي مثل آقاي نيرومند تو شهر ماست و دلسوزانه كار مي كند.
من با حرف آقا حميد موافقم در مورد چند تا شغلي كه نام بردند حرف ايشونو از اين جهت تاييد مي كنم كه خودم به يكي از اين كارها مشغولم و خوب درك مي كنم كه آقا حميد چي گفتن.
در مورد خودم بگم تا بهتر حرفمو درك كنيد. ليسانس مديريت آموزشي از دانشگاه آزاد هستم ، تقريبا" نزديك 4 ساله كه فارغ التحصيل شدم دو بار كنكور ارشد دادم براي رشته روانشناسي مشاوره به دليل علاقه شديدي كه به علم روانشناسي دارم ولي مجاز نشدم ، به هر دري زدم كه كار در مورد رشته خودم پيدا كنم از اونجا كه آموزش و پرورش نيرو نمي گيره و پدر من هم جايي جز آموزش و پرورش نمي ذاره كار كنم (به دليل دختر بودنم) حدود دو سالي تو خونه براي كافي نت ها و خدمات دانشجويي هاي جلوي دانشگاه و داخل شهر كار تايپ مي كردم تا اينكه خيلي جدي با پدرم دعوا شد يا بذار برم بيرون كار كنم يا پول بده يه كار راه بندازم يكيشو انتخاب كن خلاصه با كلي دعوا و مرافه قهر و گريه التماس به پاش افتادن قبول كرد پول بده من يه كار راه بندازم منم كه خودخواه با اين كه برام سنگين بود منت پدرو بكشم ولي به جون خريدم الان مجوز تايپ و پرينت دارم در خيبابان كارگرالبته بماند كه چه سختي هايي كشيدم تا تونستم همين مغازرو اجاره كنم و مجوز بگيرم ، خلاصه يك سالي هست كه مشغوليم ، تو اين يك سال اگه بگم بيش از 100 بار به در بسته خوردم و كسي جز خدا پشتم نبود دروغ نگفتم شكستايي خوردم كه تجربم زيادتر شد اينم بگم 7 ماه اول جز مگس پروندن كاري نمي كردم تا جا بيافتم اين 7 ماه رو بابام خودش كرايه مغازرو مي داد بماند هر بار سركوفتش مي زد گفتم به جون خريدم همه اينهارو الان از دي ماه خودم كرايه مي دم تنها اينكارو اداره مي كنم كسي كمكم نمي كنه بايد اعتراف كنم اگه تاالان پا برجا مونده به خاطر همون نيمچه دانش مديريتي و كامپيوتري بود وگرنه فاتحم همون اول خونده شده بود ، الان با اينكه شديدا علاقه دارم ارشد روانشانسيمو بگيرم ولي شرايط حالم حكم مي كنه براي حفظ و نگهداري شغلم منصرف شم از اين كار تصميم گرفتم تو جهاد دانشگاهي از صفر شروع كنم رشته كامپيوترو خوندن واقعا" به حرف آقا حميد رسيدم كه اگه دانش كامپيوتري نداشته باشي كم مياري و شديد" اين حرفو قبول دارم اگه كار بلد باشي اين كاركه سراغ تو مياد نه تو دنبال اون ، اين حرفو خودم تو اين يكسال تجربه كردم البته فكر نكنيد كه من آدمي هستم كه هدف ندارم همش از اين شاخه به اون شاخه مي پرم نه مي دونم بهم مي خنديد به خاطرحرفي كه مي خوام بزنم ولي ميگم چون 60 درصد هدفمو رفتم باقيشم ميرم از دوم دبيرستان كه با رشته روانشناسي آشنا شدم از همون زمون به عشق دانشگاه كلمبيا رفتن و گذروندن دوره هاي تخصصي تو اين رشته پله ها رو طي كردم ولي رسيدم اينجا ناراضي نيستم ولي مي خوام اينو بگم كه براي رسيدن به هدفت بايد اون هدف گونده را تو سرت داشته باشي و براي رسيدن به اون هدف بزرگه هدف هاي كوچيك انتخاب كني درسته نرسيدم به كلمبيا و سر از جاي ديگه درآوردم ولي فهميدم استعداد دومم كامپيوتره هر چند شايد زياد خوب نباشم ولي مي تونم از پسش بريام نميگم خيلي باهوشم ولي تعريفي كه از خودم دارم پشتكار پشتكار پشتكار ، بارها شكست خوردم و كم آوردم ولي با پشتكارم از اون سنگي كه جلوي پام افتاد اومدم بالا آقا حميد راست ميگه صرفا خوندن رشته كامپيوتر كافي نيست بايد علاوه بر علاقه دانش اونم داشته باشيم نميدونم آقا حميد منو شناخت يا نه ولي از اونجايي كه من شاگردش بودم و فكر كنم كمي روحيات منو مي شناسه ميدونه كه چي مي گم ، پيشنهاد منم خوندن مجلات و كتابهاي مربوط به كامپيوتر وزبان انگليسي و دانش تخصصي تو همين زمينه است زياد حرف زدم معذرت
(فاطمه ساده)

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 13 مرداد 1390 - 10:18    
babani
مسؤول واحد فرهنگی سایت
مسؤول واحد فرهنگی سایت

عضو شده در: 27 بهمن 1388
iran.gif

امتياز: 998

عنوان: پاسخ به «بحث در مورد کار برای جوانان رشته کامپیوتر» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام خانم sadaf ؛
حقيقتش من هم با اينكه رشتم كامپيوتر نيس ولي با اين يه مقدار اطلاعاتي كه از رايانه دارم (البته از محضر اساتيد ارجمندي چون استاد نيرومند خيلي استفاده كردم )
الان دارم زندگيمو ميگذرونم .
ولي اين حرف به نظرم خيلي خيلي درسته كه صرفاً علم رايانه كافي نيست و علاقه خيلي مهمه .
راستي به نظرم شما بايد سعي كنيد مركز شهر مغازه بگيريد خيابان كارگر فكر نكنم زياد بتونيد مشتري دست و پا كنيد .
موفق باشيد.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 13 مرداد 1390 - 11:56    
rezvaneh
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 16 خرداد 1390
blank.gif

امتياز: 1368

عنوان: پاسخ به «بحث در مورد کار برای جوانان رشته کامپیوتر» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

sadaf عزیزم سلام؛

شاید بحث اولم، بی ارتباط به این مطلب باشه، اما بنده به این موضوع ایمان و اعتقاد قلبی دارم که اگر انسان قراره به جایی برسه و اون رو موفقیت نام گذاری کنه، اولین قدم با دعای خیر پدر و مادره! مخصوصاً شما که دختر هستی مطمئن باش دعای پدر در حقت معجزه خواهد کرد. احترام به والدین مخصوصاً پدر واجب الامره، مطمئن باش پدرت چیزی جز صلاح تو نمی‌خواد و باز مطمئن باش، این که پدرت اجازه‌ی کاری جز کار فرهنگی رو بهت نمی‌ده دلیل بر‌شناختی که از جامعه داره و ناشی ازاحساس مسئولیتی که هر پدری نسبت به دخترش داره، پدر من دقیقاً نظری مثل پدر شما دارن و من با جان و دل نظرشون رو پذیرفتم. در هر کاری اولین گام رضایت پدر و مادره شاید یکی از دلایلی که شما در کارت موفق نشدی، نارضایتی پدر محترمته! دومین مطلب که نباید در اون شک کرد و دوست خوبمون هم بهش اشاره کردن محل کارته، هیچ مغازه‌ای بیش از یکی دو سال در منطقه‌ی کارگر دووم نیاورده! پس اگه باز هم راغبی که کارت رو انجام بدی بلافاصله و بی‌درنگ مکانت رو عوض کن. و اما پیشنهاد آخر من اگر جای شما بودم پی روانشناسی که علاقه‌ی اول بود رو می‌گرفتم کمااینکه همین قصد رو هم دارم و می‌خوام رشته‌ی مورد علاقه ام رو ادامه بدم چون معتقدم انسان یک بار به این دنیا میاد پس بهتره بهترین هارو انتخاب کنه، چیزی که باب میلشه و از اون لذت می‌بره!

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

باایمان، سلامت و شاد باشید.

این مطلب آخرین بار توسط rezvaneh در پنج‌شنبه 13 مرداد 1390 - 22:28 ، و در مجموع 2 بار ویرایش شده است.
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 13 مرداد 1390 - 16:56    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

سلام و ممنون از دوستان.
Sadaf57,جان،
اولاً خیالت راحت، من به محض اینکه یک کاربر کوچیک‌ترین فعالیتی در سایت انجام بده تا شماره شناسنامه‌ش رو متوجه می‌شم!! Mr. Green از اولین پست حضرتعالی شما رو شناختم. Wink

و اما، من برخلاف دوستان دیگه معتقدم گاهی اوقات اونقدر مرکز شهرها شلوغ و درهم و برهم می‌شه که رفتن به حاشیه جواب می‌ده.
من اگر خونه‌مون توی کارگر می‌بود و می‌خواستم مغازه خدمات کامپیوتری بزنم، همون جا این کار رو انجام می‌دادم.
فقط تبلیغ می‌کردم و سعی می‌کردم طوری باشم که کارگری‌ها مطمئن باشن که شما نیازشون رو رفع می‌کنی و نیاز نیست به مرکز شهر برن.
از طرفی هزینه‌های اجازه سنگین مرکز شهر رو هم نمی‌دادم.

البته یه نکته رو بگم:
تمام مباحث و پیشنهاداتی که دوستان در انجمن‌ها مطرح می‌کنن، فقط درحد گفتن نظر خودشون هست نه اینکه مطمئن باشن شما اگر این کار رو کنی موفق‌تری و شما هم گوش کنی و احتمالاً با مشکلاتی رو به رو بشی و بندازی گردن اون افراد.
پس هر کس باید شرایط خودش رو خوب بررسی کنه و تصمیم نهایی رو خودش بگیره. صحبت‌های بقیه فقط حکم اظهار نظر رو داره نه نشون دادن راه.

به هر حال، با توجه به اینکه می‌دونم دوره‌های مختلف رو می‌گذرونید امید دارم که بتونید دایره خدماتتون رو توسعه بدید و چه بسا ما روزی ببینیم که چند تا از دختران دیگه رو هم به کار گرفتید و روزی اون‌ها رو هم تأمین می‌کنید. من فکر می‌کنم زنان کارآفرین بهتر از مردان کارآفرین عمل می‌کنن.

فقط تبلیغات یادتون نره. حتی اگر شده تبلیغات خانه به خانه. یعنی انداختن برگه‌های معرفی به داخل خونه اون منطقه.
راه‌اندازی سایت مرتبط.
مثلاً سایتی که به صورت آنلاین سفارش تایپ یا تحقیق و ... رو ثبت کنه و پرداخت آنلاین داشته باشه و امثالهم...
کتاب‌های مرتبط با بازاریابی رو مطالعه کنید...

من فکر می‌کنم فروشندگی خودش می‌تونه یک نوع روان‌شناسی باشه.
خیلی از مشتری‌های بابای خدا بیامرز من از اون سر شهر می‌آمدن ازش جنس می‌خریدن. می‌گفتن همین که میاییم چند دقیقه با شما هم صحبت می‌شیم، غم عالم رو فراموش می‌کنیم. کلی هم شعر و نکته یاد می‌گیریم. (در و دیوار مغازه پر از نکات و اشعار جالب بود)

یا فرضاً من نکات روان‌شناسی که از طریق سایت و به خصوص بررسی رفتار مشتری‌های فروشگاه کسب کردم، شاید در هیچ دانشگاهی آموزش داده نشه.

امیدوارم رشته مورد نظرتون رو هم قبول بشید و ادامه بدید. Wink

تشکرها از این پست: mahdi71 (پنج‌شنبه 17 بهمن 1392 - 16:36)

پست تاریخ: سه‌شنبه 15 بهمن 1392 - 18:26    
mhbitarafan
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 10 فروردین 1392
iran.gif

امتياز: 482

سلام
با توجه به اینکه جواب دادن همه‌ی دوستان به این سوالات می‌تونه راهنمای خیلی خوبی برای کسانی که تازه وارد رشته‌ی کامپیوتر شدند باشه از همه میخوام طرز فکر و تجربیاتشون رو به اشتراک بزارن .. منم یکی یکی به سوالات پاسخ می‌دم :

-در مورد این بگید که آیا بی‌کار هستید یا مشغول کار خاصی؟
من ۲۱ ساله دانشجوی مهندسی کامپیوتر ترم ۵ دانشگاه دولتی
کار دارم ولی درآمد نه ... یه جمله‌ یادگاری از معلم ریاضی دبیرستانمون دارم که می‌گفت شغل شما الان درس خوندنه !
کاری که درآمد داشته باشه ندارم چون خودم تا حالا نخواستم (دقت کنید که چون نخواستم ...) ! به خاطر اینکه شاید از درس دور بشم و نتونم اونطور که میخوام پیشرفت کنم ...

-اگر بی‌کار هستید، چه کسی رو مقصر می‌دونید؟ راه حل‌هاتون چیا هست؟
مقصر؟ شک نکنید هر کسی بیکار هست در درجه‌ی اول خودش مقصره ! حتما از قبل به فکر نبوده ! هر چند قبول دارم شرایط برای هر کسی فرق می‌کنه ولی به نظرم این دلیل نمی‌شه !

-آیا این موضوع دغدغه شما هم هست؟
کم و زیاد دغدغه ی همه هست ! بله من شبایی بوده که تا صبح به این موضوع فکر کردم و خوابم نبرده !!! البته آخرش توی چند راهی قرار گرفتم و آخر همه چی رو به خدا سپردم Smile

-چه راه‌هایی رو رفتید و به سنگ خورده؟
به نظرم فقط کسی که راه نره به سنگ نمی‌خوره ... قطعا جاهایی باید از نو شروع کرد ... من خیلی در مورد کار تجربه ندارم فقط دوران راهنمایی مدتی شاگرد مغازه موبایل فروشی بودم

-چه راه‌هایی رو به جوانان هم سن و سال خودتون پیشنهاد می‌کنید؟
فراهم کردن پیش‌نیازهای و آماده شدن در طول تحصیل برای یک شغل خوب و پردرامد ...

-درآمد خوب از نگاه شما چقدره؟
به نظر من فقط ۱۰ درصد درآمد خوب دارند ... فکر و هدفم همیشه بالاترین ها بوده ...

-در محیط زندگی شما چه شغل‌های مرتبط با کامپیوتر وجود داره؟
به نظرم توی این دوره زمونه و خصوصا رشته کامپیوتر برای درآمد خوب نباید فقط نگاه به محیط زندگی باشه ... اینترنت یعنی عدم محدودیت در مکان و زمان !!!
شغل خاص در محیط زندگیم (قم) غیر از اونهایی که دوستان اشاره کردند چیزی به نظرم نمیرسه

-و خلاصه می‌خوام خواهش کنم که در مورد افکارتون در این زمینه صحبت کنید...
با پول همه کاری میشه کرد ولی پول همه چیز نیست !
قطعا برای رسیدن به اوج و موفقیت، نقاط ضعف و کمبودهایی دارید که یا باید اون‌هارو تقویت کنید یا اینکه از فرد دیگری در اون زمینه کمک بگیرید !
کار گروهی به نظرم خیلی مفیده به شرط مطمئن بودن از هم و اخلاق خوب ...
کاربلد شدن و درآمد بالا قطعا راه خیلی سختی داره ! و غیر از این انتظار نمی‌ره! اگه میخواید وسط کار خسته بشید به همون کارهای کوچیک تر قانع باشید بهتره !
در آخر چون من از لحاظ سنی از بقیه کوچکترم و تجربه‌ی کمتری دارم ممکنه اشتباهات زیادی داشته باشم ... اگه نقد کنید خیلی ممنون میشم ... باسپاس

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 16 بهمن 1392 - 22:16    
mahdi71
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 17 تیر 1392

امتياز: 109

سلام بر دوستان گرامی
از نت در امد دارم
بنده روحیه کار گروهی رو کاملا دارم و به ایده های نو تقریبا هر روز فکر میکنم ( ایده ای دارم و تقریبا 85% پیش بردم ایده روی اینترنت و کاملا نو هست و میدونم به نتیجه میرسه البته ایده ام را به شکل کاملا حرفه ای اجرا کردم و کاملا امیدوارم ) از شکست ناامید نمیشوم.

بنده به شغل دولتی اصلا فکر نمیکنم (فقط برای کسب هزینه اولیه برای کارهای که تو ذهن دارم).
هزینه های تحصیل و ... رو هم از طراحی وب و پشتیبانی سایت ها و فروش سامانه پیامک و ارائه نمایندگی سامانه اس ام اس ( نمایندگی های که گرفته میشد به سایتی برای معرفی پنل هاشون نیاز داشتن که اکثر انها را طراحی میکردم ) راضیم.
به زبان های برنامه نویسی تحت وب زیر تسلط دارم: php، html، js بصورت حرفه ای +asp.net متوسط+ دانش متوسط به بالا css
+
مسلط به cms ها: جوملا ، ورودپرس، دروپال
+
به سرور و هاستینگ آشنایی دارم
مثل: کانفیگ یک سرور لینوکس + ( از نصب سیستم عامل centos + سی پنلcpanel یا دایرکت ادمین directadmin و...)

درآمد خوب از نظر بنده بالای 3ت در ماه البته در این مقط فعلا .
دوست دارم برای خودم کار کنم .

سخن آخر اگر توان فنی باشه کار هست.بدون شک

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 17 بهمن 1392 - 12:40    
msdn
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 4 اردیبهشت 1392

امتياز: 359

سلام
نمی دونم با سن کمم(دوم دبیرستان) می تونم به این بحث کمکی بکنم یا نه؟ولی خب چون همه نظر دادن گفتم بد نیست منم یه نظری بذارم.
من تا قبل از دوم راهنمایی با کامپیوتر فقط بازی میکردم ولی از اونجا که توی مدرسه استعداد های درخشان یزد درس می خوندم و یکی از درس های اضافه اونجا کار با کامپیوتر بود به کامپیوتر علاقه مند شدم و به لطف معلم خوبم روز به روز پیشرفت میکردم.خب به دلیل علاقه ای که به کامپیوتر پیدا کرده بودم همیشه توی اینترنت میگشتم و مقاله ها رو می خواندم. معلممون هم که دید اینقدر علاقه دارم بنده خدا آخر کاریا منو میبرد خونشون تا بهم درس بده. خیلی جالبه مثلا بهش زنگ میزدم میگفتم استاد من الان بیکارم اگه وقت دارید بیاید دنبالم اون بنده خدا هم خودش میومد دنبالم. خب اول شروع کرد و برنامه نویسی با QBasic رو به صورت حرفه ای با هام کار کرد چون توی مدرسه مقدماتی رو خونده بودیم و بعد visuial bsic 6 رو به صورت حرفه ای یادم داد. خب چون من اکثر وقت ها کنار ایشون بودم و خی استاد ما هم کار های فتوشاپی و طراحی خیلی ساده وب رو انجام میداد از فتوشاپ طراحی وب و نرم افزار هایی مثل after effect و ... دست و پا شکسته یه چیزایی رو یاد گرفتم. چون به طراحی وب هم علاقه پیدا کرده بودم تابستون هرچی کتاب طراحی وب بود رو گرفتم و خوندم در حدی که دیگه خورده بودمشون . در این وسط با فریم ورک های مختلف مثل symfony,laravel,yii,codeigniter هم آشنا شدم و باهاشون کار کردم. در هنگام تعیین رشته هم بر خلاف نظر پدر مادرم فقط و فقط به خاطر علاقه ای که به کامپیوتر داشتم رفتم رشته ریاضی. توی تابستون با سی ام اس ایرانی آپادانا آشنا شدم و چون با سی ام اس هایی مثل دیتالایف انجین و وردپرس کار کرده بودم و معتقد بودم که ما به یه سی ام اس ایرانی خیلی قوی نیاز مندیم همین جوری رفتم برای این سی ام اس زحمت کشیدم حتی بعضی از شب ها تا صبح بیدار میموندم و کد هاشو از اول اول میخوندم و باطریقه کار سی ام اس کاملا آشنا شدم. توی انجمنش به سوالات کاربران پاسخ میدادم و حتی مازول نویسی و قالب نویسی اون رو هم وقتی داشتم کد هاشو بررسی میکردم یادگرفتم و بالاخره خیلی فعال بودم تا اینکه مدیر سیستم توی انجمن گفت که من دست تنهام و خیلی وقت نمی کنم سیستم رو توسعه بدم. منم که از خدا خواسته بهش گفتم من حاضرم عضو تیم توسعه بشم و به خاطر فعالیتی که داشتم قبول کرد و شروع به توسعه دادن آپادانا کردم. در میان کاربران آپادانا هم که ماژول پولی می خواستم بهم پیام میدادن و از اینجا در آمد زایی من شروع شد. تا حدی که الان روزانه چند تا درخواست دارم و به دلیل کمبود وقت اونا رو رد میکنم. من اصلا به هدف پول درآوردن اونجا فعالیتی نداشتم ولی خود به خود برام درآمد زایی کرد تا اینجا که الان میشه گفت با این که دوم دبیرستانم ولی ماهیانه حدود 300 تومان حالا کمتر بیشتر حقوق دارم. درسته شما دنبال کار میگردید ولی به قول حمید آقا باید سیاست هم داشته باشید. مثلا من اولایی که تستا 2 اومده بود یادمه. چون جزو اولین سیستم های فارسی بود و از همه مهم تر رایگان هم بود خیلی استقبال ازش شد حتی خود ماهم برای مدرسمون تستا رو گذاشتین و آزمون میگرفتیم. تا اینکه حالا نسخه 3 اون پولی شده. به نظرتون اگه از همون اول پولی بود برای حمید جان درآمد امروز رو داشت. به هیچ وجه. جتی بازدید سایت هم به خاطر تستا هم شده کم کم داشت زیاد می شد. نمونه دیگرش همین نمرا. شما در کنار کاری که برای الان دنبالش میگردید باید برای آیندتون هم برنامه ریزی بلند مدت داشته باشید. می تونید مثل حمید جان برنامه های رایگان بنویسید یا اصلا یه سایت بزنید طراحی لوگو یا بنر رایگان. مطمئن باشید چون رایگانه روز به روز بازدید و درخواست هاتون بیشتر میشه . خب حالا شما بازدید رو دارید می تونید کم کم پولی کار کنید. تبلیغات توی سایتون بزنید و یا حتی خیلی خیلی خدمات دیگه توی سایتتون بزارید در صورتی که اگه از همون اول پولی میزاشید مثل هزار تا سایت دیگه شاید مجبور میشدید یه روز اونو جمع کنید.
به نظر من آدم نباید همون اول دنبال یه درآمد توپ باشه چون در اون صورت احتمال کار پیدا کردنتون مثل پیدا کردن سوزن توی انبار کاه هست. و از همه مهم تر علاوه بر اینکه الان دارید کار میکنید و شاید درآمد خوبی نداشته باشید ولی با یه برنامه ریزی بلند مدت می تونید خیلی ساده بعد از چند سال پولدار بشید.
ممنون از اینکه به عرایض یه بچه گوش کردید. اگه بد بود به بزرگی خوتون ببخشید

تشکرها از این پست: meh_ham (جمعه 18 بهمن 1392 - 01:23)

پست تاریخ: جمعه 18 بهمن 1392 - 21:20    
hamidreza206
تازه به جمع ما پيوسته
تازه به جمع ما پيوسته

عضو شده در: 15 بهمن 1392

امتياز: 9

بنظر من که بعد از دوران کارشناسی دارم پروژه میگیرم یه برنامه نویس شباهت خیلی زیادی به یه کارگر ساختمانی دارهCrying or Very sadCool

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 7 دی 1393 - 22:55    
MHD_72
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 7 دی 1393
blank.gif

امتياز: 175

اگه درسها رو بخونیم کار میاد دنبال ما
"دانشجوی نرم افزار دانشگاه فنی تهران"

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4
صفحه 4 از 4

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند