كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> عمومي كامپيوتر -> سخت افزار
پاسخ دادن به این موضوع
راه حل برای مشکل wireless بعضی لپ تاپ های DELL
پست تاریخ: دوشنبه 25 مرداد 1389 - 00:04    
meh_ham
مدير انجمن فتوشاپ
مدير انجمن فتوشاپ

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1387
iran.gif

امتياز: 2040

عنوان: راه حل برای مشکل wireless بعضی لپ تاپ های DELL خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام
من خودم لپ تاپ DELL مدل 1310 vostro دارم و با مشکل نصب نشدن Driver وایرلس آن روبرو بودم ولی با جستجو در اینترنت به راه حل هایی رسیدم که اکثر آنها برای من مفید نبود و فقط یکی از آنها جواب داد! ولی من همه ی آنها را در اینجا می آورم تا اگر کسی با این مشکل روبروست شاید یکی از راه ها کارساز باشد. در ضمن اگر کسی هم راه حل دیگر و بهتری دارد اضافه کند.

1. دانلود آپدیت bios لپ تاپ از سایت dell.com به این صورت که وارد این سایت شده و مدل لپ تاپ تان را جستجو می کنید و آپدیت bios را دانلود می کنید. نگران نباشید حجم آن حدودا 1.7 تا 2 مگابایت است.

2. دانلود آخرین Driver وایرلس لپ تاپ از سایت dell.com به همان صورتی که در راه اول توضیح داده شد. فقط این را بگویم که حجم آن حدودا 90 تا 100 مگابایت است پس این راه حل را بگذارید برای آخرین مرحله.

3. راه حل سوم که راهی عجیب است، رفتن به آدرس Control Panel>>> Regional and Language Option و در تب Regional Option زبان را از فارسی به انگلیسی بر گردانید! سپس لپ تاپ را restart کنید(و شاید هم Driver وایرلس را یک بار دیگر نصب کنید). دیگر علتش چیست نمی دانم. چند نفر گفته بودند که این راه حل برایشان کارساز بوده است!

4. راه حل آخر که برای من کار کرد و در واقع یک زیر آبی است(!) این است که در وقتی که درایور در حال نصب است و زمانی که چراغ آبی رنگ مربوط به وایرلس روی لپ تاپ روشن است دکمه ی پاور لپ تاپ را نگه داشته تا لپ تاپ خاموش شود. سپس لپ تاپ را روشن کرده و در اینجا به دو مرحله تقسیم می شود: الف) یا نصب را ادامه دهید ب) یا نصب را ادامه ندهید شاید یکی از این دو قسمت کارساز باشد.(این را هم بگویم شاید این راه حل باید بعد از یک بار نصب Driver وایرلس و در نصب دوباره ی آن اجرا شود)

...

مطمئنا این راه حل ها کامل نیستند اگر شما هم با این مشکل روبرو بوده اید و یا راه حل آن را می دانید پس دانش خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.
ممنون. Wink

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست: Gytyonline (دوشنبه 25 مرداد 1389 - 05:30) sistemprof (دوشنبه 25 مرداد 1389 - 08:53)

پست تاریخ: پنج‌شنبه 28 مرداد 1389 - 21:55    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

عنوان: پاسخ به «راه حل برای مشکل wireless بعضی لپ تاپ های DELL» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

Shocked
این دو تا راه حل آخر چقدر عجیب غریب بود Razz
البته قبول دارم که در دنیای کامپیوتر چیزای عجیب غریب زیاده Embarassed

به هر حال، ممنون. امیدوارم کار دوستان راه بیفته.

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست: Gytyonline (پنج‌شنبه 28 مرداد 1389 - 22:09)

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند