كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> اينترنت
پاسخ دادن به این موضوع
كمك فوري: چطوري از هاست گيگفا پشتيبان بگييرم
پست تاریخ: شنبه 16 مرداد 1389 - 00:08    
gtm396
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 15 آذر 1387

iran.gif

امتياز: 4613

عنوان: كمك فوري: چطوري از هاست گيگفا پشتيبان بگييرم خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

سلام دوستان.در زمينه پشتيبان گيري به مشكل برخوردم.چطوري از هاست گيگفا پشتيبان بگييرم؟فكر كنم امين تجربياتي در اين زمينه داشته باشه.توي پنل يه چيزايي نوشته ولي عملي نيست.تازه بعد از پشتيبان گيري چطوري ميشه سايت رو بحالت اول برگردوند Wink

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 16 مرداد 1389 - 14:30    
Gytyonline
مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 14 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 8184

عنوان: پاسخ به «كمك فوري: چطوري از هاست گيگفا پشتيبان بگييرم» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

سلام gtm396,
در مورد بک آپ گیری از قسمت دیتابیسش رو من تجربه دشاتم اما در مورد فایل های روی خود هاست رو نه متاسفانه راهنمایی خود گیگفا هم خوندم اما عملی نبودش به قول شما ، اما در مورد دیتابیس، اول وارد phpmyadmin بشو بعدش دیتابیسی رو که می خوای ازش بک اپ بگیری رو انتخاب کن و بهش وصل بشو بعدش تمام جدول های اون دیتابیس رو انتخاب کن و یا فقط جداولی رو که مد نظرت هستش و بعدش وارد قسمت export شو و از اون جا می تونی از قسمت سمت چپ صفحه بگی که با چه پسوندی و برای چه برنامه ای خروجی بهت بده sql,pdf,text,word و غیره .... و بعد از اون از قسمت چپ پایین سپند خروجی رو تعیین کن که zip بهتر ( البته به نظر من شاید اشتب باشه ) البته فکنم به کاری هم که بخوای بکنی بستگی داشته باشه بهتربودن یا نبودن پسوند
و بعد از اون فایل رو ذخیره می کنی و دانلود . برای استفاهد از اون هم کافی از قسمت Import ادرس فایل رو بدی و بعدش جداول دیتابیست مثل سابق روی هاستت قرار می گیره .
امید وارم تونسته باشم کمکت نکنم Wink
موفق باشی دوست من .

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 16 مرداد 1389 - 15:59    
gtm396
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

iran.gif

عنوان: پاسخ به «كمك فوري: چطوري از هاست گيگفا پشتيبان بگييرم» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

خيلي ممنون امين جان.گيگفا مزاياي خوبي داره ولي محدوديتهاي زيادي هم داره . راستي اون وردپرس كه نصب كردي چطور از فارسي ساپورت ميكنه؟من وردپرس موجود در اسكريپتهاي آماده رو نصب كردم ولي بجاي متن فارسي علامت ؟ ميذاره
نقل قول:
امید وارم تونسته باشم کمکت نکنم
كمك كردي آقا امين دستت درد نكنه Embarassed

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 16 مرداد 1389 - 18:06    
Gytyonline
مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 14 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 8184

سلام
خواهش قابلی نداشت ، من خودم هیچ وقت از اسکریپت های آماده و یا نصاب های گیگفا استفاده نکردم معمولا خودم هرچی رو خواستم هر cms ای رو آپلود کردم نسخه مورد نظرم رو و بعد نصب کردم ،الان دقیقا به کدوم وردپرس تو اشاره کردی ؟! Embarassed
وردپرس نسخه های فارسیش هم موجود هستش ، این که میگی علامت سوال نشون می ده تو قسمت مدیریت منظورت هستش یا وقتی پست ارسال می کنی ؟

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 16 مرداد 1389 - 21:47    
gtm396
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

iran.gif

وقتي پست رو گذاشتم ديگه.وقتي فارسي تايپ ميكنم يا از جايي كپي ميكنم علامت سوال نشون ميده.وردپرس آماده توي گيگفا بود.توي پنل ورد پرس كه انگليسيه و مشكلي ندارم

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند