كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> انجمن پشتيباني پروژه سيستم برگزاري آزمون آنلاين «تستا»
پاسخ دادن به این موضوع
مشکل در EasyPHP
پست تاریخ: دوشنبه 28 دی 1388 - 18:21    
sca_ir
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 28 دی 1388

امتياز: 28

عنوان: مشکل در EasyPHP خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

من تستارو دانلود کردم، یا WOS مشکلی نداشت و کامل نصب شد، اما می خوام با EasyPHP کار کنم، مشکل دارم! تستا نصب نمیشه!
مطمعا هستم که config را درست انجام دادم ولی باز هم مشکل داره، چه کار کنم؟
با xampp هم تست کردم همین مشکل رو داشت!!!!!!!!!! Sad

کد:

[align=left]
>> http://www.aftab.cc * * Aftabgardan Cultural Center (info@aftab.cc) * Online Support: http://testa.aftab.cc ***************************************************************************/ ###################################################################### include('config.php'); $db=mysql_connect($dbhost, $dbuname, $dbpass); mysql_select_db($dbname, $db); $all_or_default = mysql_query("select * from settings where id = '1'"); if (!$all_or_default) //Testa is not installed { include('main.php'); die(); } //Global Vars $home_message = ""; //Testa is installed and ready to identify Default Test $check_all_tests = mysql_fetch_array($all_or_default); if (($check_all_tests['all_tests']==1) && !(isset($_REQUEST['test_id'])) && !(isset($_SESSION['testa_user'])) && !(isset($_REQUEST["ufname"])) && !(isset($_REQUEST["uname"]))) //List all tests { // list_all_tests(); session_start(); include('main.php'); echo '

'.stripslashes(nl2br($check_all_tests['home_message'])).'
'; $all_tests_sql = mysql_query("select * from tests where active = '1'"); if (mysql_num_rows($all_tests_sql)<1) echo '
'._NO_ACTIVE_TEST.'
'; else { echo ''._YOU_ARE_ALLOWED_TO_PARTICIPATE_IN_THESE_TESTS.'

* '; while ($all_tests = mysql_fetch_array($all_tests_sql)) { echo '' . $all_tests['TName'] . '
      '; } echo '

'; } echo '
'; } else { if (($check_all_tests['all_tests']==1) && isset($_REQUEST['test_id'])) //Test has been identified by URL { $test_id = $_REQUEST['test_id']; $check_default = mysql_query("select * from tests where id = '$test_id'"); } else //We have a default test { $check_default = mysql_query("select * from tests where be_default = '1'"); $home_message = stripslashes(nl2br($check_all_tests['home_message']))."
"; } //Default test has been identified anyway and ready to continue... if (mysql_num_rows($check_default) < 1) { include('main.php'); die('

' . _NO_DEFAULT . '
'); } $check_default=mysql_fetch_row($check_default); $test_id = $check_default[0]; if (isset($_REQUEST["uname"])) //User Login checking { $uname=$_REQUEST["uname"]; $pass=$_REQUEST["pass"]; $check_security=mysql_query("select * from users where userid='$uname' and password='$pass'", $db); if ($check_security=mysql_fetch_row($check_security)) { $check_hold= mysql_query( "select * from user_test where user_id='$check_security[0]' and test_id='$check_default[0]'", $db); if ($check_hold=mysql_fetch_row($check_hold)) { session_start(); $_SESSION['testa_user']=$uname; include('main.php'); die('

' . _TEST_SESSION_HAVE_HELD1 . ' ' . $_SESSION['testa_user'] . ' ' . _TEST_SESSION_HAVE_HELD2 . '

'); } if ($check_security[1] == "" || $check_security[2] == "" || $check_security[3] == "") { if (!(isset($_REQUEST["ufname"]))) { include('main.php'); echo (' '); echo ('

' . _TEST_COMPLETE_CHARACTERISTICS . '

' . _ADMIN_ADD_USER_USER_ID . '*:

' . _ADMIN_ADD_USER_NAME . '*:

' . _ADMIN_ADD_USER_LAST_NAME . '*:

' . _ADMIN_ADD_USER_FATHER_NAME . '*:

' . _ADMIN_ADD_USER_EMAIL . ':

'); if (isset($_REQUEST['test_id'])) echo ''; echo (' 
'); } else { $uid=$_REQUEST["uid"]; $ufname=$_REQUEST["ufname"]; $ulname=$_REQUEST["ulname"]; $fname=$_REQUEST["fname"]; $email=$_REQUEST["email"]; if (isset($_REQUEST['test_id'])) header('Location: index.php?test_id='.$test_id.''); else header('Location: index.php'); session_start(); $_SESSION['testa_user']=$uname; $sqlstring= "UPDATE users SET FName='$ufname', LName='$ulname', fatherName='$fname', email= '$email' WHERE id='$uid'"; $result=mysql_query($sqlstring, $db); if (!$result) { die('Could not query:' . mysql_error()); } } } else { if (isset($_REQUEST['test_id'])) header('Location: index.php?test_id='.$test_id.''); else header('Location: index.php'); $uid=$check_security[0]; session_start(); $_SESSION['testa_user']=$uname; } } else { if (isset($_REQUEST['test_id'])) header('Location: index.php?test_id='.$test_id.''); else header('Location: index.php'); } } else { session_start(); include('main.php'); if (!isset($_SESSION['testa_user'])) { echo (' '); if ($check_default[4] == 0) { $TEST_USER_REGISTER=_TEST_USER_REGISTER_BY_USER; $TEST_USER_REGISTER2=_TEST_USER_REGISTER_BY_USER2; } else { $TEST_USER_REGISTER=_TEST_USER_REGISTER_BY_PROF; $TEST_USER_REGISTER2=_TEST_USER_REGISTER_BY_PROF2; } //////////////////// Show Loging or register Page echo ('

'.$home_message.' ' . _TEST_THIS_TEST . '' . $check_default[1] . '' . _TEST_DEFINED_AS_DEFAULT . '
' . _TEST_PROF_DEFINED . '' . $TEST_USER_REGISTER . '' . _TEST_PROF_DEFINED2 . ' ' . $TEST_USER_REGISTER2 . '

' . _TEST_SYSTEM_ALERT . '

' . _ADMIN_USERNAME . ':

' . _ADMIN_PASSWORD . ':

'); if ($check_default[4] == 0) { echo (''); } if (isset($_REQUEST['test_id'])) echo ''; echo ('

'); } else { $uid_session=$_SESSION['testa_user']; $uid_session=mysql_query("select * from users where userid = '$uid_session'", $db); $uid_session=mysql_fetch_row($uid_session); $check_hold= mysql_query("select * from user_test where user_id='$uid_session[0]' and test_id='$check_default[0]'", $db); if ($check_hold=mysql_fetch_row($check_hold)) { die('

' . _TEST_SESSION_HAVE_HELD1 . ' ' . $_SESSION['testa_user'] . ' ' . _TEST_SESSION_HAVE_HELD2 . '

'); } if ($check_default[5] == 1) $is_random=_TEST_RANDOM_1; else $is_random=_TEST_RANDOM_0; if ($check_default[8] == 1) $nagative_mark=_TEST_NEGATIVE_1; else $nagative_mark=_TEST_NEGATIVE_0; $test_noq=mysql_query("select * from questions where test_id='$check_default[0]'", $db); $test_noq=mysql_num_rows($test_noq); if ($test_noq > $check_default[2]) $test_noq=$check_default[2]; echo ('

' . _TEST_PROPETIES_OF_TEST . ':

- ' . _TEST_TEST_NAME . ': ' . $check_default[1] . '
- ' . _TEST_NUMBER_OF_Q . ': ' . $test_noq . '
- ' . _TEST_TEST_TIME . ': ' . $check_default[6] . ' ' . _TEST_MINUTES . '
' . _TEST_NECESSARY_EXPLANATIONS . ':
- ' . $is_random . '.
- ' . $nagative_mark . '.
- ' . _TEST_REST_OF_EXPLANATIONS . ''); if ($check_default[12]!=NULL) echo '

- '._TEST_START_MESSAGE.':
'.nl2br(stripslashes($check_default[12])).''; echo ('

'); if (isset($_REQUEST['test_id'])) echo ''; else echo ''; echo ('
'); } } } ?> [/align]

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 29 دی 1388 - 13:49    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

عنوان: پاسخ به «مشکل در EasyPHP» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

sca_ir, جان؛
به چهار صورت مختلف پیغام دادید Shocked (انجمن، دو ایمیل، پیغام خصوصی)

حالا چه دلیلی داره که شما از EasyPHP استفاده کنید؟
این نرم‌افزار مدت‌هاست که منقرض شده و دیگه آپدیت نمی‌شه... طبیعتاً با برنامه‌های جدید، مشکل داره.
در مورد XAMP هم چون از این نرم‌افزار بدم میاد، خیلی باهاش کار نکردن ببینم مشکلش چی می‌تونه باشه...

وقتی تستا بر روی سرورهای سایت‌های مختلف نصب می‌شه، یعنی اینکه ایرادی از لحاظ فنی وجود نداره. مشکل از بستر هست.

به هر حال، واقعاً نمی‌دونم مشکل از کجاست... Embarassed

تشکرها از این پست: sca_ir (سه‌شنبه 29 دی 1388 - 17:45)

پست تاریخ: سه‌شنبه 29 دی 1388 - 17:52    
sca_ir
شروع فعاليت
شروع فعاليت

ممنون که جواب دادید
من EasyPHP رو کنار گذاشتم و از xampp استفاده می کنم
من در یک شبکه محلی با 100، 150 کاربر ثابت و n کاربر متصل به شبکه وایرلس، یک دانلود سنتر راه انداختم. (دانشگاه)
یکی دیگر از سرویس هایی که می خواستم داخل این شبکه بدم، سیستم آزمون یا مسابقه و یا هر چیزه دیگه ای به وسیله "تستا" بود!
و چون از ویندوز سرور 2003 استفاده می کنم می خواستم که از نرم افزاری استفاده کنم که قابلیت add کردن آپاچی و mysql در sevrices ویندوز رو داشته باشه و نرم افزار xampp این کار رو برام انجام میده، اما "تستا" باهاش مشکل داره! خواهشا شما xampp رو نصب کنید و ببینید مشکل از کجاست
باور کنید خیلی گیر هستم. باز هم ممنون

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 29 دی 1388 - 18:49    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

شما یک پوشه ایجاد کنید و فایل‌ها رو داخلش کپی کنید، تنظیمات فایل config.php رو هم انجام بدید و اون پوشه رو فراخوانی کنید.
به من بگید چه مشکلی هست. چه پیغام خطایی می‌بینید؟
اگر در فراخوانی مشکلی وجود داشت، یک فایل index.html در یک مسیر قرار بدید و اون رو فراخوانی کنید ببینید اصلاً این فایل اجرا می‌شه؟ Surprised

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 29 دی 1388 - 21:48    
sca_ir
شروع فعاليت
شروع فعاليت

همون پیغامی که در بالا نوشتم میاد

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 24 بهمن 1388 - 12:08    
Reza1607
تازه به جمع ما پيوسته
تازه به جمع ما پيوسته

عضو شده در: 24 بهمن 1388

امتياز: 9

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

فکر کنمshort_open_tag در فایل php.ini شما on نیست

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 17 اسفند 1388 - 11:47    
Mamin4u
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 17 اسفند 1388

blank.gif

امتياز: 39

عنوان: Re: پاسخ به «مشکل در EasyPHP» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

sca_ir نوشته است:
همون پیغامی که در بالا نوشتم میاد

من هم همین مشکل رو دارم
در ضمن easy php هنوز هم داره کار میکنه م هیچ مشکلی نداره همین الان سایت خود easy php ورژن 6 رو الآن داده و اسکریپت هایی مثل /joomla و vbulletin به خوبی روش کار میکنه

ولی تستا با این نرم افزار همچین مشکلی داره

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 19 اسفند 1388 - 09:58    
amirhosein
عضو تیم توسعه تستا
عضو تیم توسعه تستا

عضو شده در: 22 فروردین 1387
iran.gif

امتياز: 1661

یعنی چی؟! من هم با easyphp (اونم نسخه قدیمی 1.7) و هم با xampp دارم کار می کنم و روی هر دو تا هم تستا رو بالا میارم. ویندوز من xp هستش. روی ویندوز 7 هم مشکلی ندارم.
بهتره روی یه سیستم دیگه آزمایش کنید ببینید نتیجه چی میشه.

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند