كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> فروشگاه مجازی سایت
پاسخ دادن به این موضوع
تخفیف ویژه به کاربران فعال سایت جهت خرید از فروشگاه
پست تاریخ: پنج‌شنبه 8 اسفند 1387 - 01:00    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

عنوان: تخفیف ویژه به کاربران فعال سایت ج خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام خدمت همه کاربران عزیز به ویژه دوستان فعال در انجمن‌ها؛
راه‌اندازی فروشگاه مجازی آفتابگردان، برای ما، بیش از هر چیز یک تجربه در زمینه «تجارت آنلاین» یا «تجارت الکترونیک» بود.
نکات بسیار جالبی بعد از راه‌اندازی فروشگاه نصیب شخص بنده شد که امیدوارم در یک مطلب مفصل آن‌ها را بیان کنم.

هدفمان را در همان ابتدا، ارائه یک راه برای در دسترس قرار دادن نرم‌افزارها و محصولات حجیم برای کاربرانی که امکان دانلود و یا تهیه از فروشگاه‌های شهرشان را ندارند، اعلام کردیم.
برای اثبات این صحبت، تمامی محصولات با لینک‌های دانلود برای کسانی که قادر به دانلود هستند ارائه شد و حتی لینک‌های مستقیم نیز در مورد برخی محصولات، موجود است.

و اما طبق پیشنهاد دوستان، یکی از کاربردهای دیگر این فروشگاه می‌تواند به نوعی جبران زحمات کاربرانی باشد که پا به پای ما در انجمن‌ها و بخش‌های مختلف حاضر بوده‌اند.
بر همین اساس، از این پس در فواصل زمانی مختلف، هر بار به تعدادی از دوستانی که در انجمن‌ها بیش از بقیه گره از مشکلات دیگران باز می‌کنند و یا به هر نحو، فعال‌تر هستند، کدهای تخفیف ویژه ارائه می‌شود.

این دوستان می‌توانند هنگام خرید از فروشگاه، کد مربوط به تخفیف ویژه را وارد نمایند تا مبلغ مربوط به تخفیف، از هزینه کل سفارش آن‌ها کم شود.
این تخفیف‌ها حداقل دو هزار تومان خواهد بود که دقیقاً هزینه دریافت حداقل یک محصول ارزان قیمت به انضمام هزینه پست آن است. (یعنی سفارش آن‌ها کاملاً رایگان خواهد شد)
البته کسانی که کد تخفیف دریافت می‌کنند، می‌توانند این کدها را جمع کرده و بعدها به صورت یکجا، محصول گران‌تری خرید نمایند.

لازم به ذکر است که این، یکی از پنج روش دریافت تخفیف از فروشگاه است! فعلاً پنج روش به عنوان روشی برای دریافت تخفیف از فروشگاه معرفی شده‌اند که می‌توانید آن‌ها را در بخش «روش‌های مختلف دریافت تخفیف» مشاهده کنید.

توجه: این کد، «قابل فروش به غیر» نیز هست.

موفق باشید؛
حمید رضا نیرومند

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 

این مطلب آخرین بار توسط Hamid در پنج‌شنبه 8 اسفند 1387 - 13:55 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 8 اسفند 1387 - 07:27    
ghodrat
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 13 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 5469

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

آقا حمید کارت درسته....
اینطوری خیلی از دوستامون اگه برای خرید شان در تامین هزینه مشکل دارند می تونندبا فعالیت تو سایت آنرا بدست بیارن هم یه باعث پویاتر شدن سایت میشه
از آقا مهدی هم زحمت تفکر خلاق را در مورد بر عهده داشتند باید تشکر کرد. آفرين

تشکرها از این پست: Hamid (شنبه 10 اسفند 1387 - 14:35)

پست تاریخ: جمعه 9 اسفند 1387 - 09:21    
gtm396
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 15 آذر 1387

iran.gif

امتياز: 4613

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

من هم یه پیشنهاد در این خصوص دارم
شما میتونید یه سیستم تبلیغ کلیکی راه بیندازید که خودش یه تجربه تازه ای است.
هر کس توی وبلاگ یا سایتش میتونه تبلیغ کنه و هر چی بیننده بیشتری به فروشگاه هدایت شد صاحب اون وبلاگ شامل یه تخفیفی بشه Razz

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 10 اسفند 1387 - 11:06    
sistemprof
عضو گروه مديريت آفتابگردان
عضو گروه مديريت آفتابگردان

عضو شده در: 3 بهمن 1384
blank.gif

امتياز: 8562

من هم يك پيشنهاد دارم و اون اينه كه از ساير دوستان كه اجناسي براي فروش دارند مثل برنامه و يا فيلم هاي مورد تاييد شما را هم به ليست فروش اضافه كنيد و در قبال فروش هر نسخه آن يك درصدي به ارسال كننده پرداخت بشه .

8)

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 10 اسفند 1387 - 15:30    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

gtm396, جان، پیشنهاد خیلی خوبی بود.
البته چون خود سیستم به طور پیشفرض این امکان رو نداره، باید خودم دست به کار بشم. (و البته چیزی که قرار باشه من انجام بدم، خیلی زمان‌بر خواهد بود Embarassed)

اما فراموش نشه که ما قصد نداریم کار فروشگاه رو خیلی گسترده کنیم، چون قسم می‌خورم که من وقت کافی ندارم و این کارها نیاز داره که حداقل دو تا همکار، به صورت حضوری کنار من باشن تا من بگم باید چی کار کنن و اون‌ها انجام بدن. الان اینجا کلی محصول جالب هست که باید معرفی بشن. معرفی اون‌ها هم به همین سادگی‌ها نیست، معرفی یک محصول، نزدیک به نیم سایت و شاید بیشتر از وقت من رو می‌گیره! (البته از بس وسواس دارم که کار تمیز ارائه کنم، کارهام زمان طولانی طول می‌کشه)
یا مثلاً من الان نشستم لیست تمام فروشگاه‌های مطرح رو درآوردم و کلمات کلیدی‌ای که کاربران جستجو کردن و وارد اون فروشگا‌ه‌ها شدن رو پیدا کردم. اگر یه نفر همکاری می‌کرد، این لیست رو می‌دادم، یه پردازش آماری روی لیست انجام می‌داد و به ما می‌گفت چه کلماتی بیشترین جستجو رو داشتن و ما محصولاتی در اون زمینه برای فروشگاه تهیه می‌کردیم. (سیستم فروشگاه یکی از بهترین سیستم‌ها از نظر رفاقت با گوگل هست Wink )
از طرفی، من الان سرم داره گیج می‌ره از بس سایت رو گسترده کردیم!
(نمی‌دونم آموزش ارسال کنم؟ خبر ارسال کنم؟ بخش مقالات رو آپدیت کنم؟ در ساوه‌سرا همین منوال رو یعنی ارسال خبر، مطلب و ... رو پیگیری کنم؟ هوای گالری عکس رو داشته باشم؟ سؤالات انجمن‌ها رو پاسخگو باشم؟ محصول به فروشگاه اضافه کنم؟ سفارشات رو ارسال کنم؟ بخش دانلود و و و ... در کارهای شخصیم، ترم جدید دانشگاه شروع شده و نزدیک به 40 ساعت در هفته واسه من کلاس گذاشتن! حالا از کلاس‌های آموزشگاه زبان و ... بگذریم. برنامه‌نویسی سیستم‌ها و طراحی سایت‌هایی مثل این:arabico.ir که نزدیک یک هفته‌ست که وقت من رو گرفته هم به اون‌ها اضافه کنید!)

sistemprof, جان،
این پیشنهاد رو هم پیگیر هستم.
دیروز، ali اومده بود خونه‌مون. (می‌دونید که ali چند وقت پیش با یکی از دخترهای دانشگاه که همشهری ما بود ازدواج فرمودن و حالا یه پاشون ساوه‌ست، یه پاشون قم Mr. Green علی! من رو ببخش که لوت دادم! Laughing )
(جالبه که اولین جمله‌ای که گفت این بود: حمید دیگه هیچی ازت نمونده! یه کم بخور!! Very Happy )
پیشنهاد داد که بخشی از فروشگاه رو هم اختصاص بدیم به جدیدترین سخنرانی‌های بازار. چون دایی ایشون توی قم به نوعی یک لونه مورچه به حساب میاد! یعنی منبع تکثیر این سخنرانی‌ها.
الان حدود 6 سری سخنرانی از سخنرانانی مثل «شهید مطهری»، «دکتر شریعتی»، «دکتر الهی قمشه‌ای»، «مرحوم کافی»، «حجة الاسلام دانشمند» و «استاد فاطمی‌نیا» آورده و اعلام آمادگی کرده که از هر سخنرانی که خواستید محصول بهتون می‌دیم.
دوستان دیگه هم مثل hamidgag محصول میکس و مونتاژ خودشون رو پیشنهاد دادن که البته اوائل فروشگاه بود و هست و من نمی‌تونم قول فروش خیلی زیاد بدم.

مطلب مهم اینه که: ایده راه‌اندازی فروشگاه، بعد از سمینار «تجارت الکترونیک» که چند وقت پیش برای بچه‌های کارآفرینی ارائه کردم به دل من افتاد و فقط به عنوان یک تجربه بهش نگاه می‌کنم. همونجا به اون افراد گفتم که می‌خوام برای تجربه، یه مدت بزنم تو یه کار که با تجارت الکترونیک در ارتباط باشه. فقط می‌خوام ببینم چطور می‌شه در این زمینه موفق بود... Wink
وگرنه، نه به پولش نیازی هست و نه اینکه وقتم آزاده که بخوام سرم گرم باشه Embarassed

و اما، دارم با چند تا صاحب فروشگاه رایزنی(!) می‌کنم که ببینم چطور پرداخت آنلاین رو در فروشگاه قرار بدیم که کاربران مجبور نباشن به عابربانک یا خود بانک مراجعه کنند.
شما هم اگر سرنخی گیر آوردید بگید.

خداییش اگر جرأت و حوصله راه‌اندازی یه دفتر رو داشتم و یکی دو تا منشی یا همکار به کار می‌گرفتم، اونوقت ثابت می‌کردم دنیا دست کیه! Razz
خیلی جالبه، اصلاً نمی‌دونم چرا سرم درد می‌کنه واسه کار اضافه Embarassed

بعداً در مورد تحلیل‌هام در مورد فروشگاه اینترنتی خواهم نوشت.
شاید جالب باشه که بدونید مثلاً: اکثر افرادی که از فروشگاه خرید می‌کنن، فقط از طریق جستجو وارد سایت شدن. یعنی ما تا به حال مشتری از بین کاربران ثابت نداشتیم.
یا اینکه مثلاً چه نوع محصولاتی بیشترین فروش رو دارن...

تا بعد Wink

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند