كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> نرم‌افزارهاي مربوط به طراحي تصویر (گرافیک پیکسلی) -> گالري و نظرخواهي
پاسخ دادن به این موضوع رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3  بعدی
طراحي​هاي تجاري​ من
پست تاریخ: شنبه 19 خرداد 1386 - 15:46    
sistemprof
عضو گروه مديريت آفتابگردان

عضو شده در: 3 بهمن 1384
blank.gif

امتياز: 8562

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

Hamid, جان اینها خیلی خوب شده . البته بهت حق می دهم با این شرایط که گفتی طرحها همیشه یک شکل در میاد . من کاری به اونها ندارم این اشکالات رو ما می گیم که شما طرحهات قوی تر بشه . Surprised
قربانت 8)

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 20 خرداد 1386 - 11:25    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47792

اين​ها هم هستن، خوشحال مي​شم نظرات و پيشنهاداتتون رو بشنوم... Wink

sistemprof, جان،
نمي​دونم چرا همه مي​گن قالب طرح​هات يکيه! Embarassed
پس شما هم موافقي که طرح​هام تقريبا در يک قالب به خصوص هستن، بله؟

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 20 خرداد 1386 - 18:31    
maxpal97
سَرور ماست!
سَرور ماست!

عضو شده در: 23 مرداد 1384
blank.gif

امتياز: 8010

شايد بخاطر اينه كه يه آبجكت تو همه كار ها قرار ميدي اونم با يه شكل خاص و يه سبك نوشته ها رو بر اساس عكس مي چيني .
ضمنن عجيبه از اين تاپيك براي من ايميل نيومد Sad

الان هم من دارم همون كاري كه شما گفتين مي كنم . البته سياه و سفيد و بدون استفاده از عكس اونم با خط و مستطيل دايره و پترن . هر سه روز 40 تا طرح . واقعا ديگه داره ايده هام ته ميزنه . تا حالا اينقدر خودم را بي استعداد نديده بودم . از هر چي بگي استفاده كردم

راستي اينم عكس كارم

لينك بزرگتر

این مطلب آخرین بار توسط maxpal97 در یکشنبه 20 خرداد 1386 - 20:40 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 20 خرداد 1386 - 19:29    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

خيلي عاليه maxpal97, به سليقه​ت تبريک مي​گم و خوش به حال اونايي که بهت سفارش مي​دن Razz آفرين
ايني که شما طراحي کردي، احتمالا پوستر بوده. درسته؟
به نظر من براي پوستر بايد وقت گذاشت، اما براي آگهي​هايي که فقط براي چند روز در يک قسمت کوچيک از يک نشريه تبليغاتي قرار مي​گيره، نمي​صرفه خيلي وقت بذاري Embarassed Wink

يکي از رفقا که طرح​هاي من رو ديده بود، حرف جالبي مي​زد. مي​گفت حميد طرح​هات واقعا تجاريه...
گفتم يعني چي؟ مي​گفت يعني اينکه مثلا يک شيئ مربوط به تبليغ هست و نوشته​ها، کاملا واضح، براي اينکه فقط مثلا آدرس رو به مخاطب منتقل کنه.
اين کارها با طراحي​هاي پوستر و بنر و ... فرق داره و نيازي به هنرنمايي زياد نيست Wink
اميدوارم منظورم رو گرفته باشيد.

-------------------توجه:
با توجه به اينکه علي عزيز پوستر رو با فرمت CMYK آپلود کردن، نمي​تونيد روش کليک کنيد و در مرورگرتون ببينيد. (مرورگر، اين فرمت رو پشتيباني نمي​کنه)
حتما روي اون راست کليک کنيد و Save Target As يا Save Link As رو بزنيد و بعد از دانلود، با نرم​افزار نمايش عکس ببينيد Wink

تشکرها از این پست: maxpal97 (یکشنبه 20 خرداد 1386 - 20:38)

پست تاریخ: یکشنبه 20 خرداد 1386 - 20:38    
maxpal97
سَرور ماست!
سَرور ماست!

blank.gif

واي حميد جون . من چه اشتباه خنده داري كردم . شرمنده بچه ها . چون از اين اشتباه ها از من بعيد بود .
واقعا تو چند تا مركز آپلود تست كردم . ديگه داشتم شاخ در مي آوردم

ضمنن اين بيلبورد و تراكت بوده

خودم هم نمي دونم خوب شده يا نه Question ولي از نظر تركيب برام تازه بود .

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 21 خرداد 1386 - 10:07    
sistemprof

blank.gif

من کلی چیز میز نوشته بودم نمی دونم چرا نیستش ؟ Neutral Question Exclamation

Hamid, جان طرح اولت به علت هماهنگی خوبی که خاکستری با زرشکی داره خوب جا افتاده . جلب توجه میکنه . آفرين
طرح دوم هم به علت به هم زدن ساختار عادی طراحی که اون کامپیوتره رو نصفه و کج گوشه تصویر قرار دادی جلب توجه می کنه . منتها رنگ فونتها خیلی روشنه . اگه کار پوستر بوده در روز های آفتابی برای مردمی که میخواهند بخوانند کمی ناخوانا ممکنه باشه .

کار سوم ترکیب خوبی داره ولی اگر من جای شما بودم به جای رنگ آبی روشن از رنگهای تیره تری مثل سرمه ای - نارنجی پرتقالی تیره یا خاکستری تیره استفاده میکردم که تضاد بیشتری با بقیه رنگها داشته باشه . Wink
نوشته" تک" از فونت بسیار منحنی استفاده میکنه که در عین حالی که خودشو متفاوت از بقیه نشون می ده و شاید هم به عنوان آرم به کار رفته ولی با بقیه نوشته ها هارمونی خوبی نداره .
سعی بشه در یک متن تبلیغاتی از فونتهای خیلی متفاوتی استفاده نشه .

یک چیزی میگم توی طراحی کمکتون میکنه ! بعد که طرح رو زدین از پشت کامپیوتر کنار بروید و طرح را از دور هم نگاه کنید ! اینجوری بعضی تناسبهایی که توی فاصله نزدیک دیده نمیشه بیشتر به چشم میاد!

در پوستر باید سعی بشه قبل از هرچیز توجه مخاطب جلب بشه . این کار میتونه با یک تصویر متفاوت و یا حتی یک صفحه خالی انجام بشه که بستگی به نوع معرفی محصول داره Wink .
بعد که نگاه طرف رو گرفتیم حالا روی مخش اسکی میریم ! یعنی در نگاه اول کلیت پوستر رو بهش اطلاع می دهیم که قضیه چیه که این کار رو میتونیم با نوشته های درشت بهش بفهمونیم !
نوشته های و عکسهای کوچک اهمیت زیادی ندارند . یعنی نمیخواهد خیلی روی اونها زمان بگذاریم .

maxpal97, عزیز با توجه به مطالب گفته شده طرح شما در کل بد نیست ولی شاخصه اصلی پوستر را نداره . یعنی نکته ای که جلب توجه زیادی داشته باشه . یعنی بیشتر یک تراکت تبلیغاتی خبری است که داره میگه یک همچین سرویسی هست که اگه خواستین استفاده کنید اگر هم نخواستین که نخواستین ! زیاد مهم نیست !
در صورتی که طرح تبلیغاتی باید تمایل مردم را به استفاده از این سرویس سوق بده یعنی اینقدر شاخصه های جذاب داشته باشه که از هزاران نفری که تبلیغ رو می بینند درصد بسیار زیادی به خودشون بگویند عجب چیز باحالیه ! یکبار امتحان کنیم ببینیم چیه !

البته این سناریو باید توسط شما به ارائه دهنده این سرویس اطلاع داده بشه و اون طرف هم هرچی امکانات میتونه ارائه بده رو رو کنه چیزهایی مانند تخفیف ویژه - سرویس رایگان - جایزه و....خلاصه هرچیزی که من بیننده احساس کنم دارم سود میکنم که از شما سرویس می گیرم .
وقتی چیز جدیدی معرفی میشود این گونه پوسترها باید به نوعی فرهنگ استفاده از این سرویس جدید را هم به مردم یاد بدهد .

شما توی این پوستر از این شاخصه ها استفاده کردی ولی همه رو به صورت نوشته و با عکسهای کوچک معرفی کردی !

من جای شما بودم از شاخصه های دیگری مثل سالم بودن غذا و معروفیت رستوران مورد نظر و احساس راحت شدن از دست غذا درست کردن در زمانی که خیلی مهمان برای آدم میآید برای تاکید کارم استفاده می کردم . خلاصه هرچیزی که دیگران را برای استفاده از این سرویس ترغیب کند.

از نقاط قوت کار رنگ بندی خوب و استفاده از کادر برای جدا کردن قسمتهای متفاوت را میتوانیم نام ببریم .

موفق باشید
8)

تشکرها از این پست: Hamid (دوشنبه 21 خرداد 1386 - 14:38) maxpal97 (دوشنبه 21 خرداد 1386 - 21:36)

پست تاریخ: دوشنبه 21 خرداد 1386 - 11:45    
rezahy
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 22 اسفند 1385
blank.gif

امتياز: 447

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

راجع به هارمونی رنگ ها و فونت ها و.... در سایت مطلبی نمی بینم Shocked
شاید اگر به این بخش ها بپردازید ، خیلی از مشکلات طرح ها برطرف بشه.
یه بار روزنامه ایران یک صفحه کامل از روزنامه رو به یه گردو اختصاص داده بود!!! بعد 2یا3 صفحه بعد فهمیدیم که این گردو شکسته و تبلیغ فلان چیزه. مطمئنا این کلک ها مربوط به یک مکتبه .دوستداردم از این مکتب ها چیز هایی بشنوم . Question
راجع طرحها،
طرح maxpal97,
با رنگ بکگراندت موافق نیستم و نمیدونم باید بجاش چی بزاری
طرح hamidجان:
اینقدر maxpal97, وsistemprof, خوب پرداختند که من ترجیح میدم صحبت نکنم آفرين

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 21 خرداد 1386 - 21:37    
maxpal97
سَرور ماست!
سَرور ماست!

blank.gif

خوب منم گفتم كه اين ها تراكت هستند و بيلبورد . ممنون .

ولي بعضي ها به يه رنگها خاصي علاقه دارن و ( به قولي راسته كارشون هست ) و وقتي ميزنن تو يه رنگ جديد شايد براي شروع خوب نتونن كار كنن .

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 22 خرداد 1386 - 09:12    
sistemprof

blank.gif

rezahy, جان انشالله اگه فرصت کنم درباره رنگ یک مطلبی توی سایت بگذارم .
درباره اون شیوه تبلیغاتی اگر میتونی چند تا کتاب بازاریابی تهیه کن و مطالعه کن .
بعضی ها به تبلیغات میگویند هنر کثیف ! یعنی اینکه از هر راهی به دنبال جذب مخاطب هستند !
در ضمن خوشحال می شویم نظرات شما را هم بشنویم .

maxpal97, عزیز دوست داریم باز هم طرحهاتو ببینیم و ایراد بگیریم ! البته کلی ایده هم می گیریم ! یک وقت ناراحت نشی ها ! من خودم یک جایی کار میکردم طرح که می زدم باید اون طرف تایید میکرد از طرفی هم زیاد چیزی بارش نبود یه ایرادهای الکی از کار میگرفت من حرصم میگرفت ! آخرش هم باهاش دعوام شد ! Mr. Green

8)

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 22 خرداد 1386 - 12:57    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

سلام؛
مجددا ممنون از نظرات و مطالب خوب رفقا.

اين​ها هم يه سري در ابعاد کوچيک​تر:

اين طرح رو خيلي دوست دارم، چون اون طرح​هاي کاشي که مي​بينيد، واقعا 360 درجه با چيزي که بوده، فرق کرده...
يه کاشي ساده و معمولي بود، که با ترکيب چند نوع Blending شده اينجوري...

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3  بعدی
صفحه 2 از 3

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند