كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> اينترنت -> ياهو و مسائل مربوط به آن
پاسخ دادن به این موضوع
چطور میشه که یک ایمیل وارد اسپم یاهو میشه؟
پست تاریخ: دوشنبه 8 تیر 1394 - 17:50    
parto
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 8 تیر 1394

امتياز: 84

عنوان: چطور میشه که یک ایمیل وارد اسپم یاهو میشه؟ خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

من یه سوالی داشتم چطور میشه که یک ایمیل وارد اسپم میشه؟

یعنی میشه خود ارسال کننده ایمیل کاری کنه که ایمیل به جای اینکه در اینباکس مقصد بره وارد اسپم شود؟

حالا به جز تبلیغات که وارد اسپم میشه

من چند تا ایمیل برام امده که معمولیه ،ولی نمیدونم چرا وارد اسپم شده؟میشه فرض بر این بزارم ارسال کننده ایمیل چون میدونسته ایمیلشش ویروسیه وارد اسپمم شده

اخه معمولیه من فکر نمیکنم ویروسی باشه،پس چطور میشه یک ایمیل وارد اسپم ایمیل مقصد میشود؟

اگرم بر فرض مثال همینطوری وارد اسپم میشه ایا ارسال کننده ایمیل خودش متوجه میشود که وارد اسپم طرف مقابل شده؟

پیشاپیش ممنون به خاطر جواباتون

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 9 تیر 1394 - 13:34    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

عنوان: پاسخ به «چطور میشه که یک ایمیل وارد اسپم یاهو میشه؟» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

اینکه یک ایمیل وارد اسپم بشه به تشخیص سرویس‌دهنده‌ی شما (مثلاً جی.میل یا یاهو که شما ازش ایمیل دارید) بستگی داره. ممکنه ده‌ها معیار رو در ایمیل دوست شما بررسی کنن و اگر با یکی از اون معیارها خوند بفرستن به اسپم.
مثلاً اگر شما قبلاً به یک آدرس، ایمیل فرستاده باشید، معمولاً سرویس‌دهنده‌ها اون آدرس رو معتبر می‌دونن و دیگه ایمیل‌هایی که از طرف اون ایمیل میاد رو به اسپم نمی‌فرستن.
یا مثلاً اگر من به چند نفر همزمان ایمیل بفرستم احتمال داره ایمیل من بره به اسپم.
یا مثلاً اگر من فایلی رو ضمیمه کرده باشم که مشکوک به نظر برسه می‌ره به اسپم.
یا اگر کلماتی مثل «خرید، فروش، کلیک و...» در متن ایمیل من باشه احتمال داره تبلیغاتی به حساب بیاد و به اسپم بره.
و ده‌ها معیار دیگه...

خیر، من به عنوان ارسال کننده نمی‌تونم به طور مطمئن متوجه بشم که ایمیل من به پوشه اسپم رفته یا خیر...

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست: parto (سه‌شنبه 9 تیر 1394 - 17:02)

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند