كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> انجمن کلاس‌های آنلاین سایت
پاسخ دادن به این موضوع
اولین نفری که توانست در آزمون دوره سابلایم‌تکست نمره ۱۰۰ بگیرد!
پست تاریخ: پنج‌شنبه 27 شهریور 1393 - 13:09    
msdn
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 4 اردیبهشت 1392

امتياز: 359

عنوان: اولین نفری که توانست در آزمون دوره سابلایم‌تکست نمره ۱۰۰ بگیرد! خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام
بدون مقدمه میرم سر اصل مطلب.
امروز داشتم تو آفتابگردان میگشتم که دیدم اون کنار نوشته اولین نفری که تو آزمون سابلایم نمره صد گرفته. شوکه شدم و سریع روش کلیک کردم. وقتی اومد دیدم گواهی نامه خودمه!!! تا چند ثانیه همین طور مونده بودم فقط نگاه میکردم. بعد رفتم تو آکادمی یه نگاهی کردم دیدم آره اشتباهی نشده واقعا خودمم(بالاخره گاهی آدم به خودشم شک میکنه دیگهVery Happy)
حالا قضیه ثبت نام من خیلی جالبه:
همون روزی که اون پست توی آفتابگردان منتشر شد(پست راه اندازی آکادمی) رفتم و سریع تو آکادمی ثبت نام کردم و وارد شدم. وقتی رفتم توی دوره سابلایم تکست ثبت نام کنم دیدم نوشته موجودی تون کامل نیست و افزایش موجودی بدید (حالا از این بگذریم که کلی گشتم تا فهمیدم واریز شهریه همون منظورشون افزایش اعتبارهSmile). رفتم و تو قسمت واریز شهریه سه هزار تومن پرداخت کردم و وقتی از صفحه بانک به آکادمی اومدم دیدم نوشته پرداخت مورد تاییده بعد وقتی رفتم دوباره ثبت نام کنم دیدم نوشته اعتبارتون کافی نیست(دقیقا اون موقع می خواستم مشت بزنم وسط مانیتورخنده به تمام معنا). از طریق خود آکادمی پیام دادم که درستش کنن. از شانس بد من فرداش رفتیم مسافرت. وسط راه بود با جی پی ار اس وصل شدم دیدم پیام دادن مشکلتون حل شده. بالاخره رفتم و ثبت نام کردم بعد ویدیو ها رو هم با اینتر نت جی پی اراس گرفتم(دیگه خودتون بفمید گرفتن ویدیو با حجم 170 مگابایت با جی پی اراس یعنی چی!!!!) دقیقا 20 مگابایت آخر رو که اومدم دانلود کنم دیدم دیگه هیچی هیچی گوشیم اعتبار نداره. بی خیالش شدم کلا. سه روز بعد ساعت 12 رسیدم خونه. سریع پریدم کامپیوتر رو روشن کردم و بقیش رو دانلود کردم. بعد تکلیفش این بود که کلید های میانبر سابلایم رو بنویسید. منم خسته و کوفته و خواب آلود وسط فیلم هرجا که یه کلیدی آقای نیرومند میگفتن آموزش رو قطع میکردن میرفتم تو ورد یادداشتش میکردم و بقیه فیلم رو میدیم. بالاخره وقتی تموم شد سریع رفتم تکلیف رو فرستادم بعد دیدم آزمونش هم برام باز شده. دیگه حوصله ام نشد صبر کنم فردا یا لاقل یه بار دیگه آموزش رو ببینم همون طوری دست و پا شکسته با چیزایی که یادم مونده بود رفتم امتحان آنلاین بدم(حالا ساعت چنده حدود 2)
رفتم با حداکثر سرعت ممکن آزمون رو سریع دادم روی کلید پایان آزمون کلیلک کردم و سریع کامپیوتر رو خاموش کردم.(اینقدر خوابم میومد که حتی یادم رفت نمرم رو ببینم). بعد حالا دیدم وقتی دیدم اولین نفری که صد گرفته خودمم تا چند دقیقه فقط مونده بودم چی بگم.
واقعا دست آقای نیرومند درد نکنه ببینید چقدر خوب درس دادن که من تو اون موقعیت و با یه بار دیدن آموزش رفتم آزمون دادم 100 زدم اگه توی شرایط درست گوش میدادم باور کن 200 هم میزدمVery Happy.

این تاپیک رو زدم تا هم یه تشکری از آقای نیرو مند بکنم هم داستان خودم رو بگم هم بهتون بگم اگه برنامه نویسی میکنید اونم مخصوصا از نوع وب و تا حالا عمرتون رو با notepad ++ یا phpstorm یا komodo یا ... تلف کردید برید بقیه عمرتون رو با سابلایم حال کنید.Very Happy

ممنون.

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 27 شهریور 1393 - 13:26    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

عنوان: پاسخ به «اولین نفری که توانست در آزمون دوره سابلایم‌تکست نمره ۱۰۰ بگیرد!» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام و ممنون.
جالبه! این نشان از استعدادت هست وگرنه سؤالات به خصوص اون‌هایی که چند گزینه جواب بود، سخت بود و اکثراً غلط زدن.
سلامت باشی.

این مطلب آخرین بار توسط Hamid در جمعه 28 شهریور 1393 - 10:26 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 27 شهریور 1393 - 19:51    
bidak
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 29 تیر 1392

blank.gif

امتياز: 1376

عنوان: پاسخ به «اولین نفری که توانست در آزمون دوره سابلایم‌تکست نمره ۱۰۰ بگیرد!» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

جالب تر ازین من پارسال کار با سابلایمو از استاد یاد گرفته بودم و کلا تو هر برنامه و اسکریپتی از همین استفاده میکردم تقریبا کلید های میانبر مورد نیازش هم حفظم ولی با این وجود فک کنم از آزمون رد شدم Crying or Very sad
بعضی سوالاتو منظور سوالو شاید نفهمیدم.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 3 آبان 1393 - 00:45    
mahnazSALAS
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 13 مهر 1393
iran.gif

امتياز: 4890

عنوان: پاسخ به «اولین نفری که توانست در آزمون دوره سابلایم‌تکست نمره ۱۰۰ بگیرد!» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

تبریک میگم بهتون ماجرای جالبی بود اینکه میگن پشت هر سختی یه اسونی هست پس درسته
آورین! خنده تقديم با عشق

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند