كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> موبایل و مسائل مربوط به آن
پاسخ دادن به این موضوع
آندرویدی‌ها جواب بدن: دیواس آندرویدی چی پیشنهاد می‌کنید؟
پست تاریخ: سه‌شنبه 10 مرداد 1391 - 00:40    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

عنوان: آندرویدی‌ها جواب بدن: دیواس آندرویدی چی پیشنهاد می‌کنید؟ خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام؛
حقیقت اینه که به خاطر عمومی شدن آندروید و به این دلیل که بالاخره من باید به اندازه کافی در موردش صاحب نظر باشم، هر چند آیفون و آی.پد دارم، اما می‌خوام یه دیوایس آندرویدی هم بخرم و برم سمت برنامه‌نویسی برای پلتفرم آندروید.

اگر شما یک دیوایس آندرویدی دارید و یا در این زمینه تجربه و دانش فنی دارید، بگید که مثلاً گوشی Nexus بگیرم یا تبلت جدید گوگل یعنی Nexus7 رو یا مثلاً یک دفعه Galaxy S3 رو بگیرم که خیالم راحت باشه همه‌ش رو با هم دارم؟
کیفیت صفحه نمایش این‌ها چطوره؟ به زیبایی آیفون و آی.پد 3 هست؟ چون من عاشق صفحه نمایش با پیکسل بالا هستمRazz

خلاصه، اگر چیزی می‌دونید، دریغ نکنیدWink

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 10 مرداد 1391 - 16:39    
ehadi
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 13 اسفند 1388
iran.gif

امتياز: 414

عنوان: پاسخ به «آندرویدی‌ها جواب بدن: دیواس آندرویدی چی پیشنهاد می‌کنید؟» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

سلام؛
یکی از رفقای من آیفون داشت و بعد به دلایلی اونو فروخت و حالا یک Galaxy S2 داره و همش به من میگه که صفحه نمایش آیفون نسبت به Galaxy S2 خیلی بهتره و اینکه اصلاً تو کار آیفون هنگ کردن وجود نداره ولی Galaxy S2 هنگ میکنه. ولی حالا شاید تو Galaxy S3 این مشکلات رفع شده باشه.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 10 مرداد 1391 - 18:10    
amirhosein
عضو تیم توسعه تستا
عضو تیم توسعه تستا

عضو شده در: 22 فروردین 1387
iran.gif

امتياز: 1661

عنوان: پاسخ به «آندرویدی‌ها جواب بدن: دیواس آندرویدی چی پیشنهاد می‌کنید؟» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

حمیدخان واقعیت اینه که من نون گندم رو خودم نخوردم ولی دست مردم دیدم! پیشنهاد من اینه که شما یا یه دونه Galalxy S3 بگیر که من از نزدیک دیدم خیلی محشره یا یه دونه Galaxy Note بگیر که یه چیزی بین تبلت و گوشی هستش. البته اینو بگم که اگه فقط صفحه نمایش منظورتونه حتی همین Galaxy S3 هم کمتر مساوی آیفون هست ولی اگه منظورتون تجربه دنیای آندروئید و Appهای اون و برنامه نویسی‌ اونه یه بحث دیگه اس.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 10 مرداد 1391 - 18:38    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

عنوان: پاسخ به «آندرویدی‌ها جواب بدن: دیواس آندرویدی چی پیشنهاد می‌کنید؟» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

ممنون از دوستان.
ehadi,جان،
بله، خداییش در این شکی نیست که هیچ دستگاهی کیفیت صفحه نمایشش به محصولات اپل به خصوص آی.پد جدید نمی‌رسه. اونقدر جذابه که دلت می‌خواد همینطور روشن کنی بهش نگاه کنی خستگی‌ت در بره!!

amirhosein,جان،
بیشتر منظورم داشتن آندروید هست تا دیوایسش.

در مورد Galaxy SIII دیروز توی digikala.com یه نظر از طرف کسی که 45 روز باهاش کار کرده بود خوندم که دلم رو زد! نوشته باطری‌ش به شدت زود تمام می‌شه و این یعنی همون دردسر بزرگی که من با JASJAR داشتم! تمام حواس شما پرت باطریه! هیچ وقت از دستگاه لذت نمی‌برید.
اما محصولات اپل هرگز اینطور نیست. من با 5% باطری آی.پد یک کلاس سه ساعته رو گردوندم! Shocked (البته دائم روشن نبود، اما کم هم روشن نبود)
یا مثلاً آیفون، هر سه روزی یک بار می‌زنم شارژ بشه در حالی که دائم باهاش کار دارم.
خلاصه که از اپل به شدت راضی‌ام و طبیعیه که هیچ دستگاهی نتونه راضی‌م کنه، اما می‌خوام بدونم چیز دندون‌گیر بین آندرویدی‌ها هست که بشه بهش اعتماد کرد یا نه.
فکر کنم منتظر بمونم و تبلت Google Nexus7 رو بگیرم بهتر باشه. حداقل می‌دونم گوگل چیز بد انتخاب نمی‌کنه:
http://digikala.com/?Products=Tablet&Product=Tablet-Asus-Google-Nexus-7-16GB
یا اینکه گوشی‌ش رو بگیرم:
http://www.digikala.com/?Products=Mobile&Product=Mobile-Samsung-Google-Nexus-S-i9023

بازم اگر کسی تجربه داره بگه لطفاً Wink

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 10 مرداد 1391 - 19:29    
Gytyonline
مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 14 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 8184

عنوان: پاسخ به «آندرویدی‌ها جواب بدن: دیواس آندرویدی چی پیشنهاد می‌کنید؟» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

سلام
حمید به نظرم اگر خواستی گوشی آندروید ای بگیری HTC بهتر از سامسونگ هستش، سامسونگ زیاد هنگ میکنه من خودم چند وقتی تو فکر بودم که این گوشی رو بگیرم :
http://digikala.com/?Products=Mobile&Product=Mobile-HTC-Sensation
و به نظرم با تجربه داشتن new ipad دیگه هیچ تبلتی نتونه راضیت کنه چون من خودم new ipad ام رو با تبلت سامسونگ مقایسه کردم، اصلا قابل مقایسه نیست و از نظر امکانات به نظرم خیلی سامسونگ کمتر هستش و بیشتر در حد یه شوخیه در مقایسه با new ipad!! Wink

تشکرها از این پست: Hamid (سه‌شنبه 10 مرداد 1391 - 21:23)

پست تاریخ: چهار‌شنبه 11 مرداد 1391 - 03:48    
sooraty
مدير انجمن ادبي
مدير انجمن ادبي

عضو شده در: 2 مرداد 1384
iran.gif

امتياز: 4538

حمید جان همه آندروید ها مشکل باطری دارن و هیچکاریشم نمیشه کرد من چندتا گوشی تست کردم از هیچ کدوم راضی نبودم.گوشی هایی که من داشتم آرک اس -دیزایر اچ دی-گالکسی ایس-همه همین جوری بودن و هستن.
تنها گوشیی که منو راضی نگه داشته HTC-HD2 هستش اونم ویندوز موبایله ولی به خاطر کانفیگی که داره هر سیستم عاملی میشه روش نصب کرد تقریبا میشه گفت تنها گوسیی هستش که همه سیستم عامل ها براش کوک شده حتی میشه دوتا سیستم عامل همزمان رو داشت.رو ویندوز باطریش خیلی عالیه هر وقت بخوام بازی بکنم سویچ میکنم رو آندروید خسته که شدم دوباره میام رو وین.با 5 درصد باطری یک روز زنده س ولی آندروید ها به 20 درصد که میرسه باید دنبال شارژر بگردی

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 11 مرداد 1391 - 04:46    
mhb8898
تازه به جمع ما پيوسته
تازه به جمع ما پيوسته

عضو شده در: 12 اردیبهشت 1390

امتياز: 9

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام
از نظر من شما یکم دست نگه دارید و زمانی که ایسوس پدفون به ایران آمد یکی تهیه کنید که البته به کارتون میاد این 1 دستگاه نیست بلکه سه دستگاه در یک دستگاه
در اصل این یک گوشی اندرویدیه که تبدیل به یک تبلت میشه و در صورت نیاز میشه صفحه کلید هم بهش اضافه کرد تا یک لپ تاپ اندرویدی داشته باشید که بیشتر از 100 ساعت هم شارژدارهآفرين
http://tv.digikala.com/Video/Introduction/Tablet/Asus-PadFone/pad
این لینک ویدئوی تبلیغاتیشه
http://www.asus.com/Mobile/PadFone/
اینم لنک سایت ایسوزش

در کل
من خودم بین خرید آیپد و یا پدفون شک داشتم که البته آیپد خریدم Laughing

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 11 مرداد 1391 - 10:31    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

sooraty, جان،
اون رو زده توقف تولید Embarassed
کد:
http://www.digikala.com/?Products=Mobile&Product=Mobile-HTC-HD2

اگر مشابه‌ش که جدیدتر باشه گیر آوردید خبرم کنید.

mhb8898, جان، ممنون. چیز جالبی بود. اما فکر کنم بیش از حد سنگین بشه و قیمتش هم گرون.
بد فکری نیست منتظر اون باشم Rolling Eyes

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند