كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> انجمن پشتیبانی پروژه نُمرا (سیستم اعلام آنلاین نمرات)
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید. رفتن به صفحه 1, 2, 3  بعدی
نمرا 2 نسخه بتا (نسخه قبل از انتشار) آماده دانلود
پست تاریخ: شنبه 7 مرداد 1391 - 01:06    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

عنوان: نمرا 2 نسخه بتا (نسخه قبل از انتشار) آماده دانلود خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام؛
بالاخره تمام امکاناتی که حداقل خودم برای مدیریت کلاس‌هام نیاز داشتم روی نمرا پیاده کردم!
تقریباً می‌شه گفت هیچ امکان جدیدی بعد از این به نمرا اضافه نخواهد شد و اگر طی یک هفته آینده تمام ایراداتش رفع بشه، این نسخه نهایی این سیستم خواهد بود.
فعلاً تا یک هفته نسخه بتا رو می‌تونید از طریق آدرس زیر دانلود کنید:
http://download.aftab.cc/products/nomra/nomra-v2.0.0-beta.zip

دوستانی که امکان و توانایی‌ش رو دارن لطفاً نصب کنن و تمام جزئیات سیستم رو بررسی کنند.

به خصوص ماژول جمعآ رو.
البته من الان با 30 دانش‌جو خودم در حال تست هستم و فعلاً در این ماژول هیچ مشکلی مشاهده نشده.
اما بخش‌های جدیدی مثل دادن کنترل مدیریت تکالیف به یک یا چند دانش‌جو و یا ارسال ایمیل گروهی هنوز تست عملی نشده. (هر چند که خودم به اندازه کافی تست کردم)

به هر حال، امیدوارم تا آخر هفته آینده نسخه پایدار نمرا 2 منتشر بشهWink

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 8 مرداد 1391 - 01:34    
bandar53
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 26 تیر 1391
iran.gif

امتياز: 559

عنوان: پاسخ به «نمرا 2 نسخه بتا (نسخه قبل از انتشار) آماده دانلود» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

بسم الله
سلام.
در نصب لوکال نسخه جدید با این هشدار برخوردم . خدا خیرتون بده راهنمایی بفرمایید.تشکر
SQLSTATE[21S01]: Insert value list does not match column list: 1136 Column count doesn't match value count at row 1

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 8 مرداد 1391 - 16:21    
ali212
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 13 فروردین 1391

امتياز: 433

عنوان: با سلام خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

با سلام وادب
بنده نيز براي چندين مرحله نصب با اين مشكل كه دوست ما فرمودند روبرو شدم . موفق و مويد باشيد

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 8 مرداد 1391 - 23:17    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

عنوان: پاسخ به «نمرا 2 نسخه بتا (نسخه قبل از انتشار) آماده دانلود» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام و ممنون که اطلاع دادید.
دوباره دانلود کنید، مشکل رفع شده.

چند بهبود هم در این فایل دادم:
بحث وارد کردن نمرات با کلید Tab بسیار راحت‌تر شد... حتی وضعیت حضور در امتحان و ستون‌های دیگه هم با تب تنظیم شد...
بحث ایمیل به دانش‌جویان کاملاً اصلاح شد و طبق چیزی که من خودم دارم با دانش‌جوهام تست می‌کنم هیچ مشکلی نداریم.
و خلاصه فکر می‌کنم برای نهایی کردن این نسخه مشکلی نداشته باشیم Wink

تشکرها از این پست: bandar53 (دوشنبه 9 مرداد 1391 - 06:59)

پست تاریخ: دوشنبه 9 مرداد 1391 - 19:24    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

عنوان: پاسخ به «نمرا 2 نسخه بتا (نسخه قبل از انتشار) آماده دانلود» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام؛
امروز ابهامی که در بحث عکس دانش‌جویان و مدرسین و مدیران بود، رفع شد.
ابهام این بود که اگر یک دانش‌جو زرنگ باشه، می‌تونه اسم عکس دانش‌جویان دیگه رو بفهمه و عکسشون رو مستقیماً لود کنه و برداره. (هر چند که عکسی که افراد برای کارهای رسمی عرضه می‌کنند خیلی خصوصی نیست که مثلاً برداشتن یک کاربر، خطرناک باشه. اون هم به ندرت اتفاق می‌افتاد و باید اون دانش‌جو خیلی کنجکاو و زرنگ می‌بود که بتونه،)
اما الان الگوریتم نامگذاری عکس‌ها کاملاً فرق کرد و مرد می‌خوام بتونه عکس حتی یک نفر رو حدس بزنه و لود کنه. Wink

به هر حال، اگر از این لحظه به بعد دانلود کنید، این مشکل رفع شده.

یک نکته:
اگر کسی احیاناً مثل بنده که روی سایت خودم نمرا رو نصب کردم، نصب کرده و هر بار تغییر می‌کنه، توجه کنه که ما در دیتابیس تغییر ایجاد نکردیم.
پس فقط فایل‌ها رو به جز فایل config.php جایگزین قبلی‌ها کنه Wink

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 10 مرداد 1391 - 10:00    
moh5945
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 25 تیر 1391

امتياز: 99

با سلام و عرض خسته نباشید:
اگر می شود، امکان اضافه کردن ابزارهایی مانند جمعا و تستا به عنوان ماژول را به نرم افزار نمرا اضافه نمایید تا از این طریق بتوان این نرم افزار را ارتقا یا ابزارهای دیگری را به آن اضافه نمود.
با تشکر

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 10 مرداد 1391 - 10:15    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

moh5945, جان،
جمعا روی نمرا 2 به طور پیش‌فرض نصبه و از بخش مدیریت امکان فعال شدن یا غیرفعال شدنش وجود داره.
اما در مورد تستا، اگر حوصله داشتم، تستای 3 رو طوری تنظیم می‌کنم که ابتدای نصب از شما سؤال کنه که آیا قصد دارید تستا از بانک اطلاعاتی نمرا استفاده کند یا مجزا نصب شود؟
اگر شما اولی رو انتخاب کنید، دیگه بخش مدیریت کاربر در تستا نخواهیم داشت و این کار از طریق نمرا اتفاق می‌افته.
یعنی در حقیقت دانش‌جو با همون نام کاربری و پسوردی که در پن لنمرا لاگین می‌کنه، در تستا لاگین می‌کنه.
البته این فقط ایده اولیه هست و طبیعتاً پیاده‌سازی‌ش اونقدر پیچیده می‌شه که شاید از خیرش گذشتم Embarassed

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 10 مرداد 1391 - 11:54    
m_dastjerdi2002
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 26 مرداد 1390
iran.gif

امتياز: 1431

سلام بر استاد گرامی جناب نیرومند
امروز بالاخره jamaa رو روی لوکال هست نصب کردم ..... بابا دست مریزاد .... ترکوندید به خدا. بسیار عالی و جالب و کاربردی بود. واقعا لذت بردم از سلیقه و ابتکار و قدرت برنامه نویسیتون /واقعا لقب استاد برازنده شماست .
چند تا راهنمایی ازتون می خواستم ......
1- من jamaa و nomra رو نتونستم روی هاست خودم نصب کنم . قبلا هم گفتم به مراحل نصب نمی رسه و صفحه سفید باقی می مونه . واستون پیام خصوصی هم دادم . اما روی لوکال هاست راحت نصب شد...... حالا سوال بنده : آیا می تونم فایل ها رو از روی لوکال هاست منتقلش کنم به رو ی سایت خودم ؟؟؟؟ و روی هاست هم بریزم بدون تغییری یا مشکلی ؟؟؟؟ اگه آره بفرمائید باید چیکار کنم .؟؟؟؟
2- آیا نمرا نسخه بتا دارای jamaa هم هست ؟؟؟ یعنی با نصب نمرا بتا دیگه نیازی به نصب جمعا نیست ؟؟؟؟ یا باید هردو رو نصب کرد ؟؟؟ ( در ضمن در سایت nomra.ir هنوز چرا ورژن 1 هست ؟ و چرا نسخه بتا رو واسه دانلود نذاشتید )
3- الان که جمعا روی لوکال هاست نصب هستش هرچند در پنل مدیریت اعتراض به نمره را تیک زده ام اما بازم دان جو نمی تواند اعتراض کند ؟؟؟؟؟!!!! می شه بفرمائید دلیلش چیست ؟؟
در انتها بازم تشکر و قدردانی .... باور بفرمائید که هم طراحی نمرا و جمعا چه از لحاظ رنگ و امکانات بسیار باسلیقه کارشده و چه از لحاظ برنامه نویسی فوق العاده قوی می باشد.
لطفا توضیح بدید که اگه شما تغییراتی روی نمرا یا جمعا می دید ما چطور باید بدون پاک کردن بقیه فایلها نمرا رو به نسخه شما آپدیت کنیدم.
متشکر ---- ببخشید خیلی سوال پرسیدم..... شرمنده

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 10 مرداد 1391 - 13:35    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

سلام و ممنون از لطف شما.
١- همونطور كه در پيغام خصوصى گفتم، هاست شما PDO كه يكى از ماژول هاى مهم PHP هست رو نداره! بايد به پشتيبانتون بگيد اون رو نصب يا فعال كنه. بدون اون به هيچ وجه امكان استفاده از نمرا و جمعا نيست.
٢- بله، نمرا ٢ بتا داراى جمعا هم هست. با نصب نمرا ٢، جمعا هم نصب خواهد شد. (تا زمانى كه يك نرم افزار رسمى نشه در سايت رسمى يا درصفحه اول منتشر نمى كنيم)
٣- بررسى شد، مشكلى نبود. دقت كنيد كه تا وقتى كه مدير ترم، در ليست ترم ها، روى دكمه فعال سازى امكان نمرات كليك نكنه، نه مدرس مى تونه نمرات رو وارد كنه يا تغيير بده و نه دانشجو مى تونه اعتراض بده.
٤- وقتى نمرا ٢ منتشر بشه، بعد از اون هر نسخه اى كه منتشر بشه ما راهنمايى خواهيم كرد كه چطور مثلاً به نمرا ٣ آپگريد كنيد.
اگر كسى از نمرا ١ استفاده مى كنه، براى استفاده از نمرا ٢ بايد به ما اطلاع بده كه ببينيم اگر تعداد، زياد هستن يك برنامه براى آپگريد خودكار بنويسيم...

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 11 مرداد 1391 - 06:42    
m_dastjerdi2002
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 26 مرداد 1390
iran.gif

امتياز: 1431

سلام
مرسی از پاسختون
آیا نمی شه وقتی دانشجو اعتراض می کنه اتفاقات زیر رخ بده :
الف ) خود دانش آموز هم بتونه اعتراضشو ببینه و ویرایش کنه ؟؟
ب ) برای اعتراض مهلت بذارید ... مثلا بعد از 5 روز از اعلام نتایج دیگه اعتراض ممکن نباشه.
ج ) استاد امکان پاسخ به اعتراضات را داشته باشد . چه فردی چه گروهی
د ) در سیستم استاد تاریخ ثبت اعتراض به شمسی باشد نه میلادی .
ه ) امکان مشاهده اعتراض و پاسخ به آن توسط مدیر سیستم نیز فراهم شود .
و ) بعد از ثبت نمره نهایی و یا ثبت نمره توسط استاد دیگر مدیر سیستم قادر به تغییر نمره نباشد.
ببخشید می دونم توقعات من خیلی زیاد شده اما باور کنید این نسخه از برنامه واقعا حیفه که کامل نشه ....... چون ارزش بسیار زیادی داره .....

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید.

رفتن به صفحه 1, 2, 3  بعدی
صفحه 1 از 3

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند