كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> عمومي كامپيوتر -> بازي‌هاي رايانه‌اي و ساخت آن‌ها
پاسخ دادن به این موضوع
هدف غرب از ساخت بازی های ضد ایرانی
پست تاریخ: سه‌شنبه 15 آذر 1390 - 22:58    
reddevils
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 12 آذر 1390

امتياز: 77

عنوان: هدف غرب از ساخت بازی های ضد ایرانی خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام به همه. لطفاً هرکی نظری داره درباره این که غربی ها چه اهدافی رو می خوان با ساخت بازی های ضد ایرانی و اسلامی پیاده سازی کنن، بگه تا همه با هم از نظرای هم دیگه استفاده کنیم.
نمونه اش : Battlefield 3
که یک قسمت از بازی توی تهرانه.
آیا شما تحت تاثیر اهداف این بازی ها قرار می گیرین؟ یا مثل من بی خیال داستان و هدف بازی هستین و فقط به کیفیت و جذابیت بازی فکر می کنین؟

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 17 آذر 1390 - 23:39    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47792

عنوان: پاسخ به «هدف غرب از ساخت بازی های ضد ایرانی» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام و ممنون.
آره اتفاقاً من روی آیفون این بازی رو نصب کردم دیدم اکثر سربازانی که باید بکشیم سربندهای یا زهرای بسیج دارن.
حقیقتاً وقتی شلیک می‌کردم یه حس ترحم بهم دست می‌داد.
البته اعتراف می‌کنم که فعلاً بازی رو پاک نکردم و می‌خوام ادامه بدم ببینم جریانش از چه قراره، ضمن اینکه چه تأثیری روم خواهد داشت.

تصور کنید! به مرور برادرکشی و بسیجی‌کشی کار عادی‌‌مون می‌شه و خدای ناکرده اگر روزی بینمون اختلافی ایجاد بشه، مثل اون‌هایی که توی خیابان‌های تهران به جون بسیجی‌ها افتادن و بی‌رحمانه کتکشون زدن، احتمالاً خودمون خودمون رو از پا در میاریم! Crying or Very sad

الان من از بس توی بازی‌هاشون عرب‌کشی کردم، حس بدی نسبت به اعراب پیدا کردم Embarassed

و اون‌ها همین رو می‌خوان!

ای کاش یه روز این دشمنی ملت‌ها به پایان برسه و همه برای ارتقای هم تلاش کنیم نه برای ضربه زدن به هم! یعنی ما اون روز رو خواهیم دید؟ Crying or Very sad

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 18 آذر 1390 - 19:39    
soveh
همکار، در ساوه‌سرا
همکار، در ساوه‌سرا

عضو شده در: 22 خرداد 1389
blank.gif

امتياز: 876

عنوان: پاسخ به «هدف غرب از ساخت بازی های ضد ایرانی» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

نقل قول:
ای کاش یه روز این دشمنی ملت‌ها به پایان برسه و همه برای ارتقای هم تلاش کنیم نه برای ضربه زدن به هم! یعنی ما اون روز رو خواهیم دید؟

آفرین
باید دقت کنیم که با توجه به بحران اقتصادی امروز غرب که حتی به جایی رسیده که به چین هم التماس می کنن بهترین راه فرار دشمن تراشی هست برای خودشون و برای ملت های مختلف. مثل وضعیتی که برای کشورهای عربی درست کردند و ایران را برای اونها تبدیل به یک غول بزرگ کردند که هر روز در حال وحشی تر شدنه و به این واسطه هرچی سلاح در انبارهاشون دارن را به این بنده ی خداها میندازن ( واقعا که حماقت آخر نداره )
از طرف دیگه غربیها در حال زمینه سازی برای حمله به ایران هستن و فعلا در حال چرتکه انداختن هستن که آیا به صرفشون هست یا نه؟ که با توجه با اینکه میشه فعلا ایران را به عنوان یک تهدید معرفی کرد و بواسطش کاسبی Exclamation کرد و اینکه نفت عراق اونها( دارنده بزرگترین ذخایر نفت دنیا ) را تا 50 سال دیگه تامین خواهد کرد و از همه مهمتر اینکه ایرانی ها در مقابل هر خارجی در بدترین حالت هم با هم متحد می شوند.....بنابراین فعلا بی خیالمون هستند ولی همچنان این گزینه را در نظر دارن.
ولی اگه دقت کرده باشین قبل از حمله به عراق هم بازار اینجور بازیها ( حمله به کشور عربی) داغ شده بود.....پس مسوولین هم نباید بیخیال باشن....چرا که به این چشم آبی های موزمار اعتمادی نیست.

در کل من که از اینجور بازیها متنفرم Embarassed همون worm و angry bird از همشون بهتره Mr. Green

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 19 آذر 1390 - 08:01    
diablo
همكار آفتابگردان
همكار آفتابگردان

عضو شده در: 24 مهر 1390

iran.gif

امتياز: 758

عنوان: پاسخ به «هدف غرب از ساخت بازی های ضد ایرانی» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

کیفیت و جذابیت تو بازی خیلی مهمه . همون چیزی که تو بیشتر بازی های ایرانی وجود نداره و همین مسأله نوجوونا و جوونای ایرانی رو به سمت بازی های خارجی میکشونه و بیشترشونم اهمیتی به اهداف ساخت بازی نمیدن و فقط به کیفیت و جذابیت بازی نگاه میکنن . درسته که صنعت بازی سازی تازه وارد ایران شده ولی به نظرم بازی سازا باید طوری بازی بسازن که فرد توجهش به سمت این بازی ها ( بازی های ایرانی ) جلب بشه نه بازی ای مثلBattlefield 3 . مثلا بازی شمشیر نادر که پارسال ساخته شده بود اصلا بازی زیبایی نبود . نه کیفیت درست و حسابی داشت و نه هیجان . و به نظرم اصلا لایق اون همه تقدیر نبود . خب من برای پر کردن اوقات فراغتم اگه بخوام از بازی رایانه ای استفاده کنم 95% از بازی خارجی که کیفیت و جذابیت بالاتری داره استفاده میکنم ولی سعی میکنم بازی ای رو که بر ضد کشورم ساخته شده بازی نکنم . چون به هر حال ایرانی هستیم

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 22 آذر 1390 - 12:24    
SaeidF
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 26 مهر 1390
iran.gif

امتياز: 642

من فکر کنم که جنگ روانی هست، راستش من خیلی دوست داشتم این بازی رو ببینم ولی متاسفانه هنوز نرسیدم که نصبش کنم. ولی دمو و گزارش بی‌بی سی رو دانلود کردم و دیدم. خیلی جالبه؛ کسی که این گزارش رو تهیه کرده اصرار داره که این بازی اصلاً جنبه روانی نداره! و من یه چیز رو خوب فهمیدم که هر وقت اونها میگن ماست سفیده، پس حتماً ماست سیاهه. .
اونها به حتم میخواستن مردم رو کمی بترسونند. .

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند