كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> مباحث متفرقه -> ماشین
پاسخ دادن به این موضوع
تیبا ماشین خوبی هست؟ چیزی در موردش شنیدید؟
پست تاریخ: جمعه 4 آذر 1390 - 18:35    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

عنوان: تیبا ماشین خوبی هست؟ چیزی در موردش شنیدید؟ خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام؛
دوستانی که در بحث ماشین سررشته دارن، چیزی در مورد ماشین «تیبا» شنیدن؟
خوبه؟ بده؟
بهتر از پرایده؟ بدتره؟
یکی از دوستان می‌گفت قطعاتش انگار چینی هست. درسته؟ (البته آیفون و آی.پد هم چینی هستن اما چین داریم تا چین!! ضمن اینکه توی جستجوهام متوجه شدم که سایپا تکذیپ کرده. شما چی می‌گید؟)
قیمت روز؟
توی این رده ماشین چی پیشنهاد می‌کنید؟

ممنون می‌شم اگر کسی هر نوع اطلاعاتی داره اینجا بگه.

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 5 آذر 1390 - 09:02    
babani
مسؤول واحد فرهنگی سایت
مسؤول واحد فرهنگی سایت

عضو شده در: 27 بهمن 1388
iran.gif

امتياز: 998

عنوان: پاسخ به «تیبا ماشین خوبی هست؟ چیزی در موردش شنیدید؟» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام
به سلامتي مي‌خواين ماشين بگيبرين!!؟
من راجع به تيبا شنبدم چون تازه اومده بازار يه خرده وقت مي‌خواد تا امتحانشو پس بده
اما اينو به قاطعيت كامل بهتون ميگم كه به هيچ وجه پرايد نگيريد
خدا رحمت كنه پيكانو من هم پيكان داشتم هم پرايد
پيكان حيف شد
پرايد اصلا امنيت نداره
شما حساب كن ماشيني رو كه صافكار با دست درستش كنه اگه خدا نكرده بره زير تريلي چي ميشه !؟

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 5 آذر 1390 - 14:14    
soveh
همکار، در ساوه‌سرا
همکار، در ساوه‌سرا

عضو شده در: 22 خرداد 1389
blank.gif

امتياز: 876

عنوان: پاسخ به «تیبا ماشین خوبی هست؟ چیزی در موردش شنیدید؟» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

Hamid,جان یکی از دوستای من تا پارسال سایپای کاشان کارکرده و میگه حکایت تیبا همون حکایت آردی هستش...یعنی قیافش میزونه ولی موتورش تو سربالایی مشکل داره و مشکلات اساسی دیگه....در کل اگه بخریش بعد از چند ماه دائم در حال فحش و لعنت فرستادنی Mr. Green
سایت های تخصصی هم هست که در مورد ماشین صحبت می کنن و اگه وقتش را داری خیلی خوب راهنمایی می کنن.
پراید را هم اصلا صحبتش را نکن...اون دیگه اوضاعش بدتره...جنس چینی هم الا ماشالله تولید کننده های داخلی دارن میدن چین براشون میسازن و مارک شرکت خودشون و ایران را میزنن روش.
بنظر من با پولت یا 206 کارکرده تا مدل 88 بگیر( 89 و 90 ) مشکل داره و پولت نمیرسه..
یا L90 کارکرده که بجز قیافش همه چیزش عالیه و ترجیحا فول آپشن بگیر و مدلش فرقی نداره فقط ببین به اندازه پولت کدوم مدلو میتونی بگیری
کارکردشون هم حدود 50000 و کمتر باشه عالیه
باور کن جنازه این دو ماشین به تیبا و پراید می ارزه
اگه تو ساوه بسپری ماشین خوب پیدا می کنی...وبه یک مکانیک هم نشون بدی حله....مخصوصا L90 دست جوون هم نبوده و سالمتر میمونه ...
اصلا فکر اینو نکن که ماشین دست دومه و از صفر دست خودم نبوده ....
بازار ماشین تو تهران مثل عبدل آباد و ....هم هست که همونجا کارشناس داره و زیر رو روی ماشینو بهت میگه
اگه با این دوتا حال نمی کنی گزینه آخر ریو هستش و خب یه مقدار زودتر از فرم خارج میشه نسبت به اونها.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 6 آذر 1390 - 10:29    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

عنوان: پاسخ به «تیبا ماشین خوبی هست؟ چیزی در موردش شنیدید؟» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

ممنون از دوستان Wink
babani,جان، فعلاً دارم آمار می‌گیرم. اگر شهریه ترمی 2 میلیون و اندی تومانی دانشگاه بذاره، بله، إن شاء الله قصدم خرید یه ماشین کاری هست.
البته دوست دارم ماشینم هم مثل دستگاه‌های اپل باشه. زیبا و کاری. شاید هم نخریدم و نخریدم، اما وقتی خریدم بهترینش رو خریدم.

پس با این حساب، فعلاً باید روی L90 و 206 SD متمرکز بشم.

بقیه هم اگر تجربه یا نظری دارن بگن، به درد همه می‌خوره Wink

تشکرها از این پست: babani (یکشنبه 6 آذر 1390 - 11:15)

پست تاریخ: دوشنبه 7 آذر 1390 - 13:18    
zaman
مدير انجمن عكاسي
مدير انجمن عكاسي

عضو شده در: 1 مهر 1385
iran.gif

امتياز: 2733

عنوان: پاسخ به «تیبا ماشین خوبی هست؟ چیزی در موردش شنیدید؟» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

سلام علیکم
درمورد تیبا باید بگم قیافه و طراحی بسیار ناهمگونی داره. موتورش هم نسبتاً ضعیفه. اگر با پراید مقایسه کنی از نظر سواری و امکانات مثل فرمان هیدرولیک و یک عدد ایربگ (که این مورد در دنیا بینظیره!!) برتری با تیباست. البته این برتری مصداق بد و بدتره!
206ِ SD و ال90 هم ماشینهای خوبی هستند که از نظر کیفیت و سواری یک سر و گردن بالاتر از تیبا قرار دارند.
ریو هم که خودت میدونی از سال 86 تا حالا دارم و نسبت به پولی که پرداخت کردم بسیار راضی هستم. تا حالا اذیتم نکرده.
ال 90 هم خواستی بگیری از ایرانخودرو نگیر که با روش سنتی ساخته میشه. خط تولید پارس خودرو مدرن و به روزه.
به هرحال متاسفانه خودرو باکیفیت و ایمن به معنای واقعی زیر 30 میلیون تومان در ایران وجود نداره. یا باید قدرت خرید را افزایش داد یا با خودروهای بسیار معمولی و بی کیفیت مدارا کرد. Mad

تشکرها از این پست: Hamid (سه‌شنبه 8 آذر 1390 - 15:05)

پست تاریخ: سه‌شنبه 8 آذر 1390 - 11:17    
amirhosein
عضو تیم توسعه تستا
عضو تیم توسعه تستا

عضو شده در: 22 فروردین 1387
iran.gif

امتياز: 1661

از قدیم گفتن هرچی پول بدی آش می‌خوری در نتیجه هر چه مایه دارتر باشی دستت بازتره برای انتخاب. اما در محدوده ده تا 15 میلیون تومن اگه یه پژو 405‌تر و تمیز هم گیرت بیاد ماشین خوبیه. از نظر من 405 و پارس و سمند همه یه خانواده هستن و یه پا میرن. یه ماشین محکم، مسلط بر جاده، فرمان و گاز و کلاچ و دنده مناسب که رانندگی لذت بخشی رو فراهم میکنه. قیافه‌اش البته رسمی و حاجی بازاریه Wink

تشکرها از این پست: Hamid (سه‌شنبه 8 آذر 1390 - 15:05)

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند