كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> علمي-آموزشي، اجتماعي، فرهنگي -> انجمن ادبي
پاسخ دادن به این موضوع
فیلم‌های طنز رمضان 90
پست تاریخ: چهار‌شنبه 2 شهریور 1390 - 20:35    
rezvaneh
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 16 خرداد 1390
blank.gif

امتياز: 1368

عنوان: فیلم‌های طنز رمضان 90 خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام؛ روزه داران دوست

صدا و سیمای ایران این ماه رمضان حسابی گل کاشتن با این فیلم‌های قشنگشون....
فکر می‌کنم اگه یه کم از قشنگی‌ها و نکات مثبت این فیلم‌ها حرف بزنیم بد نباشه، از همین شبکه‌ی سه‌ی خودمون که شبکه‌ی جوان هم هست شروع کنیم از چند تا صحنه‌ی زیبا و تأثیر‌گذار فیلم طنز «پنج کیلومتر تا....» که همین امشب پخش شد...

دیدین اون صحنه رو که آقا پلیس‌ها اومدن دنبال آقای همتی که خریدار دارو ها بود و با بچه‌ی معصومش داشت ضرب کار می‌کرد....موقع رفتن گفت دستبندم رو پیش چشم بچم نزنید. پلیس‌های مهربون هم قبول کردن و رفتن یک قدم، دقیقاً یک قدم اون طرف تر و جلوی چشم بچش دستبند رو زدن به دست همتی... نگاه بچش رو دیدینSad

از خوابای آیدا خانم که دیگه چیزی نگم بهتره، اما نکته‌ی جالب تو خواب اخیرش وجود اون دو تا آقا پلیس مهربون بالای سره باباش تو بیمارستان بود...

تا یادم نرفته از آقای جمشید هم بگم که ماشاءالله هر چی عمل زیبایی بوده رو خودش انجام داده و فقط جای یه روسری رو سرش کمه که با دخترخاله‌ی من مو نزنه! فقط ای کاش قبل فیلمبرداری تو دستشویی یه فیـــــــــــــــــن می‌کرد خنده به تمام معنا

بگذریم از رنوی قشنگ دوست آیدا که یه چراغ جلو داره اونم تو تهران، بگذریم از زرنگی پلیس‌های ایران که این همه گره‌‌ی کور رو در کمتر از سه روز باز کردن با عقل و درایت فراوان، اما از هر چی بگذریم از آی‌کیوی در حد ملخ آقای پرهام نمیشه گذشت که نمیدونم چطوری راش دادن به نیروی انتظامی ایران....

بگذریم از اون خانم مرگ نباتی که فکر کنم تا آخر فیلم چند تا دکترا اخذ کنه اونم بدون پرداخت شهریه‌های نجومی... ار بس ولِ تو این دانشگاه و اون دانشگاه...

بگذریم که اگه بخوای بمیری بخندی می‌ری بهشت و لابد گریه کنی می‌ری جهنم.....

بگذریم از پنج کیلومتری بهشت زهرا که اصلاً گرگ و شغال و سگ نداره که بیلن یه سری به جسد نیمه جونه آقا امیرحسین خان بزنن...

من وخانواده‌ی محترم که این فیلم رو به عنوان طنز سر شب نگاه می‌کنیم و دلمونو می‌گیریمو می‌خندیم، شما رو نمیدونم....Wink
یا حق
٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫
باایمان، سلامت و شاد باشید.

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 2 شهریور 1390 - 20:48    
glasy_heart
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 12 آذر 1389
blank.gif

امتياز: 1928

عنوان: پاسخ به «فیلم‌های طنز رمضان 90» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام؛
از اونجایی که زیاد به دیدن تلوزیون علاقه ندارم، تک وضعیتی عمل می‌کنم، از برنامه های آموزشی یه برنامه، از سریال ها یه سریال و...خلاصه که این همون سریالیه که انتخاب کردم، اما:
راست میگی، یه کم غیر قابل قبوله، اما جالبه، مثل اون تیکه هایی که همون خانم نباتی از زبون حاج فتح الله میگه.
در مورد روح سرگردان و مرگ مغزی و زندگی نباتی هیچکس نمی تونه نظر بده، حتی اون کسی که درکش کرده، چون یادش نمیاد، همه چی واسش مثل یه خوابه.
خوابای آیدا خانم زیادی حقیقت می زنه، هیچ روحی، مرده ای خواسته هاشو به این صراحت بیان نمی‌کنه ،بگذریم که رو من تاثیر گذاشته هر شب تصمیم می‌گیرم برم خواب دیگرون Razz
به هر حال اگه نظر منو بخواید، غیر ممکن غیر ممکنه، و یادمون نره که به هرحال یه جور فیلمه که میدونید تو فیلم ها هم یه کم اغراق پیدا می‌شه. Wink

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 3 شهریور 1390 - 00:08    
soveh
همکار، در ساوه‌سرا
همکار، در ساوه‌سرا

عضو شده در: 22 خرداد 1389
blank.gif

امتياز: 876

عنوان: پاسخ به «فیلم‌های طنز رمضان 90» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

rezvaneh,عزیز جالب بود، ممنون

واقعا سریالهای ماه رمضون شدند مثل همین کاریکاتور:

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 3 شهریور 1390 - 08:24    
babani
مسؤول واحد فرهنگی سایت
مسؤول واحد فرهنگی سایت

عضو شده در: 27 بهمن 1388
iran.gif

امتياز: 998

سلام؛
نقدهاي جدي بر اين فيلم وارد است و به نظر مي‌رسد از يك كارشناس مذهبي خبره استفاده نشده .

1- اين فيلم رابطه دختر و پسر را ترويج مي‌كند و آن را حتي تا عالم ارواح هم توسعه مي‌دهد .

2-امام كاظم ع مي‌فرمايند : (ارواح با بازماندگانشان دیدار دارند، لیکن این دیدار به قدر منزلت واعمالشان است ممکن است در هر حالی یک بار و یا سالی یک بار باشد)(بحار النوار ج6 ص264)

3- من شنيدم توي فيلم هاي هري پاتر صحنه هايي وجود دارد كه اشخاص با تصور كردن مكاني مي‌تونن به اونجا برن اگر اين درس باشه احتمالا اين سكانسها رو هم از اونجا الهام گرفته‌اند .
و ....

البته فيلم نكته‌هاي مثبتي هم دارد كه الان درصدد بيان اونها نيستيم.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 3 شهریور 1390 - 17:46    
_heavenly_
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 27 آبان 1389
blank.gif

امتياز: 1211

راستش باید بگم از آقای افخمی انتظار نمی رفت !تمام هدف اینه که امیرحسین(مهدی سلوکی) پیدا بشه ونکته جذاب فیلم شده همین ،بیش از اندازه رو نکاتی زوم شده که نیازی نبوده و به قول دوستمون ،بیشتر شبیه طنزه . Mr. Green
سریال سقوط یک فرشته که از شبکه یک سیما پخش میشه و کاری از آقای بهرامیان هست ،به مراتب سریال جذاب تری نسبت به دیگر سریال های ماه رمضونه.البته با محتوایی شبیه به "او یک فرشته بود" که اینم فکر میکنم دلیلش آقای رامین عباسی‌زاده هستن که قبل از این هم سریال او یک فرشته بود رو کار کردن Rolling Eyes
در کل تمام سریال های ماه رمضون امسال ماورایی هستن ولی به نظر من ،سقوط یک فرشته،هم آموزندست وهم جذاب ترینشونه Razz
طبق معمول وروال گذشته ، نقد این سریال ها از خود سریال ها دیدنی ترمیشهWink

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند