كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> فروم‌بلاگ‌هاي اعضا -> فروم بلاگ kahroba
پاسخ دادن به این موضوع
فردا اولين تجربه‌ي من در تدريس طراحي وب
پست تاریخ: پنج‌شنبه 1 اردیبهشت 1390 - 13:29    
kahroba
مدیر انجمن دانشجویی
مدیر انجمن دانشجویی

عضو شده در: 3 شهریور 1389
blank.gif

امتياز: 1228

عنوان: فردا اولين تجربه‌ي من در تدريس طراحي وب خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

هيج وقت به همچين روزي حتي فكر هم نمي‌كردم؛ منو تدريس، آن هم طراحي وب Surprised
البته اسمش را نمي‌توان تدريس گذاشت، چون فردا قراره فقط به 5 نفر درس بدم Crying or Very sad
بزاريد دقيق بگم: اين 5 نفر از دوستان خواهرم هستن كه خدا بگم چيكارش نكنه، انقدر از ما پيش دوستانش تعريف كرده، كه من هم نمي‌دانم چطور شد كه قبول كرديم! ولي قبول كرديم...
يادم مي‌آيد يك بار يكي از اساتيدمان در كلاس مي‌گفت: روز اول تدريس، مثل روز اول رفتن به دبستان هست، انقدر مي‌ترسي و استرس داري، كه گاهي اوقات ممكنه گريه‌ت بگيره Crying or Very sad
اين هم شده قضيه‌ي من، البته اين نكته را بگم كه من هميشه شاگرد باقي خواهم ماند و در پي علم Razz هيچ گاه تا به حال به خودم نگفته‌ام: كه بـــله (!) من همه چيز بلدم و ديگر نيازي به يادگيري نيست... هيچ كس نمي‌تواند به آن مرحله برسد، هيچ كس Wink ولي از تمام اين حرف‌ها گذشته، آنقدر خوشحالم و استرس دارم كه باعث شده مجبور شوم و نگاهي به كتاب و جزوه‌هايم بندازم كه براي فردا آماده باشم Embarassed اميدوارم و اميد دارم كه درس دادن فرداي من طوري باشد، كه نه تنها مسائل را بفهمند، بلكه لذت هم ببرن Razz من تمام سعي‌مو مي‌كنم كه چون بار اول هم هست و اولين تجربه‌ي من، كلاس خانگي خوبي داشته باشم!
اي كاش زندگي هر روز ما مثل روز اول تدريس مي‌ماند. چون، هم هميشه تنوع داشتيم، هم استرس. كه باعث مي‌شد: هميشه زندگي‌مان را مرور كنيم Wink
هميشه هر چيزي اولش سخته، اما اين سختي و استرس مزيت‌هاي فراواني داره!
به قول آقا Hamid، همين استرس‌هاست كه آدم را نجات ميده Wink
راستي! دوستان يادتان نرود برايم دعا كنيد Embarassed

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست: meh_ham (پنج‌شنبه 1 اردیبهشت 1390 - 14:54) Gytyonline (پنج‌شنبه 1 اردیبهشت 1390 - 15:10) sistemprof (پنج‌شنبه 1 اردیبهشت 1390 - 17:14)

پست تاریخ: پنج‌شنبه 1 اردیبهشت 1390 - 19:39    
_heavenly_
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 27 آبان 1389
blank.gif

امتياز: 1211

عنوان: پاسخ به «فردا اولين تجربه‌ي من در تدريس طراحي وب» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلاااام
استرس داريــــــــــــــــــــن؟! Razz من براتون دعا ميكنم قول ميدم.شما ميتونين آفرين

تشکرها از این پست: kahroba (پنج‌شنبه 1 اردیبهشت 1390 - 20:05)

پست تاریخ: پنج‌شنبه 1 اردیبهشت 1390 - 20:26    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

عنوان: پاسخ به «فردا اولين تجربه‌ي من در تدريس طراحي وب» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

بسازشون که یکشنبه یک امتحان وحشتناک خواهند داشت! Twisted Evil
ای کاش زودتر می‌گفتید، من بگم یک کلاس عمومی بذارید و همه رو مجبور می‌کردم که بیان.
مشکلی نیست. فعلاً با این‌ها کلاس رو تشکیل بدید، یکشنبه اگر دیدم بقیه تنبلی کردن و درس نخوندن، یه روز رو تعیین می‌کنم که یک کلاس اضافه عمومی بذارید (احتمالاً پنج شنبه صبح) و همه دخترهای کلاس در اون کلاس شرکت کنن.

(روی بحث فرم تماس با ما و گالری عکس بیشتر تمرکز کنید)

موفق باشید...

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 1 اردیبهشت 1390 - 20:30    
kahroba
مدیر انجمن دانشجویی
مدیر انجمن دانشجویی

blank.gif

سلام؛
بـــله، چشم حتماً... ولي باور كنيد آنقدر استرس دارم كه فكر كنم يعني فكر كه نه(!)
مطمئناً تا صبح بيدارم Wink
احساس مي‌كنم هيچ چيز در دنيا به اندازه‌ي تدريس كردن سخت نباشه!!
الآن شما را درك مي كنم Embarassed

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 1 اردیبهشت 1390 - 21:57    
ashena
مدیر انجمن طراحی صفحات وب
مدیر انجمن طراحی صفحات وب

عضو شده در: 15 آذر 1388
blank.gif

امتياز: 635

سلام دوست عزیز
این تاپیک رو دادی یاد اولین روزی افتادم که با حمید جان رفته بودم سر کلاس C برای استاد یاری...
نمی دونی چه روزی بود.

موفق باشی

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 - 18:23    
kahroba
مدیر انجمن دانشجویی
مدیر انجمن دانشجویی

blank.gif

سلام؛
تدريس ما هم با موفقيت به پايان رسيد Razz
فكرش را هم نمي‌كردم، كه بالاخره من هم يه روزي طراحي وب درس بدم و از (به قولي(!) نيمچه اطلاعاتي كه دارم به ديگران بگويم)!!
به هر حال نمي‌دانم، اما وقتي از خواهرم پرسيدم: كه امتحانت را چطور دادي؟ Surprised
گفت: فرزانه! جواب گرفتم، ديگر نمي‌دانم استاد چه نمره‌اي به من داد...
به هر حال خواهرم و دوستانش براي يادگيري طراحي وب، بهانه‌اي شد براي تجربه‌ي خودم، بهانه‌اي براي باقي ماندن در ذهن و بهانه‌اي براي لذت واقعي را چشيدن Embarassed
ولي جدي ها! ديروز كه مشغول بودم، كه مسائل را به خواهرم بگويم، هر چيزي را كه به ايشان گفتم در ذهنم مانده و اينكه بعد از آن چنان سرگيجه‌اي گرفتم كه همان سرگيجه هم عالمي داه! Razz

تشکرها از این پست: 2020 (یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 - 18:44)

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند