كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> انجمن پشتيباني پروژه سيستم برگزاري آزمون آنلاين «تستا»
پاسخ دادن به این موضوع
نبودن لیست امتحانات در صفحه اول
پست تاریخ: دوشنبه 13 اردیبهشت 1389 - 13:46    
myjoker
تازه به جمع ما پيوسته
تازه به جمع ما پيوسته

عضو شده در: 13 اردیبهشت 1389

امتياز: 19

عنوان: نبودن لیست امتحانات در صفحه اول خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

امروز یک نسخه از این نرم افزار را نصب کردم ( ویرایش 1.7)
در قسمت دمو سایت میشه لیست امتحانات را دید و انتخاب کرد ولی توی نسخه ی که من نصب کردم فقط امتحان پیش فرض سیستم قابل ورود هست.

مشکل دوم اینکه امتحانی که توسط مدیر آزمون دهنده ها تعیین میشود به چه صورت میشود کاربران خاصی را به یک آزمون اضافه کرد که فقط انها بتوانند این آزمون را وارد و امتحان دهند ؟ هیچ کجا امکانی برای این مورد پیدانکردم ف لطفا راهنمائی بفرمائید کجا باید تنظیمات مربوطه را انجام بدم که مثلا کاربر x بتونه به ازمون y دسترسی داشته باشد.

مورد بعدی که پیشنهاد میدم امکان تعریف گروه های کاربری هست و امکان تعریف گروه های درسی(کلاسی) برای کاربران ....

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 13 اردیبهشت 1389 - 15:54    
syasamboo3
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 7 اردیبهشت 1389

امتياز: 112

عنوان: پاسخ به «نبودن لیست امتحانات در صفحه اول» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام دوست من.
با اجازه بزرگتراي سايت :
1- توي قسمت تنظيمات سيستم و تغيير تنظيمات سيستم شما انتخاب قسمت ( داوطلب اجازه مشاهده و شرکت در تمام آزمون‌هاي فعال را دارد؟) رو به بله تغيير بده.
2- موقع تعريف سوالات شما يا تعريف آزمون جديد گزينه (داوطلبان توسط چه كسي تعريف شوند؟) رو مدير سيستم تنظيم كن.البته كابري كه تعريف ميكني ميتونه به همه آزمونها با يوزر و پسوردش دسترسي داشته باشه مگر اينكه بعد از آزمون حذفش كني
اميدوارم تونسته باشم كمك كنم

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 13 اردیبهشت 1389 - 17:48    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

عنوان: پاسخ به «نبودن لیست امتحانات در صفحه اول» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام.
واقعاً ممنون syasamboo3, جان، خواهشی که دارم اینه که مثل همین حالا اگر می‌تونید به سؤالات پاسخ بدید، کمک ما کنید Wink

myjoker, جان،
syasamboo3, عزیز درست گفتن.
البته این سؤالات از نگاه ما در فایل Documentations توضیح داده شده. اما به هر حال، در مورد سؤال دوم، بیشتر توضیح بدم:
شما در بخش کاربران، هر چقدر کاربر که خواستی باید تعریف کنی و برای هر کدوم نام کاربری و پسورد خاصی تعریف کنی و بهشون بدی.
بعد، موقع تعریف آزمون، گزینه "داوطلبان توسط چه كسي تعريف شوند؟" رو روی «مدیر سیستم» تنظیم می‌کنی.
حالا هر کاربری که نام کاربری و پسورد داره می‌تونه وارد بشه و شرکت کنه. بقیه نمی‌تونن.

البته همونطور که گفتن، کسی که نام کاربری و پسورد داشته باشه، می‌تونه در همه آزمون‌های فعال شرکت کنه.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 14 اردیبهشت 1389 - 09:37    
myjoker
تازه به جمع ما پيوسته
تازه به جمع ما پيوسته

عضو شده در: 13 اردیبهشت 1389

امتياز: 19

عنوان: Re: پاسخ به «نبودن لیست امتحانات در صفحه اول» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

با تشکر عمده مشکل حل شد
اگر 10 ازمون تعریف شده باشد که 9تای آن توسط مدیر سیستم قابلیت حضور داوطلب داشته باشند و فقط یکی قابلیت ثبت نام توسط کاربر را داشته باشد ، آنگاه به واسطه یکبار ثبت نام در یکی از 9 ازمون ، میشه در 9 آزمون دیگه هم لوگین کرد ! فکر نمیکنید یه کم ایجاد پارادوکس میکنه Smile

سوال : آیا امکان تعریف گروه های کاربری هست ؟ منظورم اینه که در آینده ای نزدیک یا دور Smile

در صورتی که خودمون قصد برنامه نویسی و اضافه کردن امکانات داشته باشیم ، چطور میتونیم با شما به عنوان ریلز کننده اصلی هماهنگ باشیم که اولا دوباره کاری نشه ،دوما تغییرات بدون مشکل و سازگاری به دیگران هم ارائه بشه ؟( چون احتمالا گروه سازی گردن خودم می افته Smile

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 14 اردیبهشت 1389 - 18:59    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

سلام؛
هر چند گروه‌بندی زمان‌بر هست، اما بعید نیست که در نسخه 2 که شاید به زودی منتشر بشه، در نظر گرفته بشه. (هم برای درس‌ها و هم برای داوطلبان)

در مورد سؤال دوم:
حقیقت اینه که من واقعاً فرصت بحث کردن در مورد عملکرد پروژه رو ندارم (اون هم از راه دور!!) Embarassed . خودتون سعی کنید، امیدوارم از کدها سر دربیارید و بتونید کاری که می‌خواهید رو انجام بدید.
ما هم اگر این امکان رو فراهم کردیم، خبرتون می‌کنیم...

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند