كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> انجمن پشتيباني پروژه سيستم برگزاري آزمون آنلاين «تستا»
پاسخ دادن به این موضوع
مشکل با زبان پارسی و عدم نمایش آزمون
پست تاریخ: جمعه 18 دی 1388 - 02:02    
m0st4f4
تازه به جمع ما پيوسته
تازه به جمع ما پيوسته

عضو شده در: 17 دی 1388

امتياز: 19

عنوان: مشکل با زبان پارسی و عدم نمایش آزمون خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

آقای نیرومند ، اولا می خواستم از شما تشکر کنم هم بدلیل زحمتی که درطراحی تستا کشیده اید و هم به خاطر حرکت زیبای شما که آنرا به صورت متن باز ارائه نموده اید ( که این روزها کمتر شاهد انجام چنین کار های در کشورمان هستیم و برعکس نرم افزار های متن باز را کمی تغییر داده وبه نام شرکت خود می فروشند ...) من با انواع مختلفی از CMS , QMS , LMS ,TMS -OTMS تا حدودی اشنا هستم در نمایشگاه الکامپ هم چند شرکت ایرانی LMS فارسی ارائه کرده بودندولی فکر نمی کردم یک OTMS فارسی هم موجود باشد البته نام تستا را شنیده بودم ولی تصورم این بود که احتمالا یک Quiz Maker است .
و اما سوال من : 1- در موقع نصب فونت های فارسی آن به صورت ؟؟؟؟ ظاهر شد که حتی من با سه مرورگر Opera , FireFox , IE8 هم امتحان کردم مشکل در هر سه وجود داشت که البته پس از نصب با تغییر زبان به انگلیسی به طور موقت مشکل حل شد اما راه حل نمایش به صورت فارسی چیست ؟
2- پس از نصب روی هاست یک آزمون تعریف کرده ، سوالات را وارد نمودم و کاربران را مشخص کردم و آزمون را در حالت فعال قرار دادم اما در مراجعه به سایت با پیغام زیر مواجه شدم ک
There is no defined test . ایراد در کجاست ( نسخه مورد استفاده من نسخه 1.7 است که همین امروز دانلود نموده ام ) .پیشاپیش از پاسخ شما سپاسگزارم.

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 18 دی 1388 - 14:18    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

عنوان: پاسخ به «مشکل با زبان پارسی و عدم نمایش آزمون» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام؛
ممنون از لطف شما.
بايد تا حدودي به افرادي که ماه​ها و شايد سال​ها براي يک کار زحمت مي​کشند حق داد که به هر حال، به اندازه مصرف برق کامپيوترشون يه هزينه​اي دريافت کنن.
البته در مطلب «مجاني کار کنيد تا پولدار شويد» گفته​ام که يکي از راه​هاي کسب در آمد، همين ارائه رايگان يک نرم​افزار است.

به هر حال، در مورد مشکلاتتون، من واقعاً نمي​دونم مشکل چيه Rolling Eyes
سابقه نداشته که ما علامت سؤال ببينيم.
روي يه سيستم ديگه تست کنيد. حدس مي​زنم روي سيستم شما فونت​ها به هم ريخته... وگرنه چيز خاصي نيست که بخواد فونت​هاش به هم بريزه.

در مورد مشکل دوم، در اين تاپيک توضيحاتي دادم:
http://aftab.cc/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=3195#20036
دقت کنيد که به طور پيشفرض، فقط يک آزمون ديده مي​شه. کدوم آزمون؟ آزموني که از بخش «تعيين آزمون پيشفرض» به عنوان «آزمون پيشفرض» تعيين شده باشه.
شما دو راه داريد:
1- اگر مي​خواهيد چند آزمون ديده بشه و ربطي به «آزمون پيشفرض» نداشته باشه، به تنظيمات سيستم بريد و «داوطلب اجازه مشاهده و شرکت در تمام آزمون‌هاي فعال را دارد؟» را روي «بله» تنظيم کنيد.
2- به بخش «آزمون پيشفرض» بريد و يک آزمون رو به عنوان پيشفرض تعريف کنيد.

تست کنيد و نتيجه رو بگيد...

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 19 دی 1388 - 02:00    
m0st4f4
تازه به جمع ما پيوسته
تازه به جمع ما پيوسته

عضو شده در: 17 دی 1388

عنوان: پاسخ به «مشکل با زبان پارسی و عدم نمایش آزمون» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

جناب اّ آقای نیرومند ،به خاطر پاسخ سریع تان ممنونم . مشکل اول به این صور ت است که درتمام ساایت اعم از بخش مدیریت و کاریری تمام حروف به جز آدرس سایت و انجمن تستا به صورت ؟؟؟؟ نمایش داده میشود البته مطابق نظر شما حتما فردا در چند سیستم مختلف دیگر نیز چک می کنم تا از وجود مشکل یا عدم آن مطمئن شوم (. عکسی از صفحه مدیریت )[img]http://xs.to/share-CBB0_4B47AEEF.html[/img] آیا با تغییر نام پ. ولی مشکل دوم خوشبختانه با راهنمایی شما حل شد . متشکرم و پایدار باشید

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 27 بهمن 1393 - 21:28    
kmkm912
تازه به جمع ما پيوسته
تازه به جمع ما پيوسته

عضو شده در: 27 بهمن 1393

عنوان: Re: پاسخ به «مشکل با زبان پارسی و عدم نمایش آزمون» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

منم این مشکل رو دارم سوالات و همه نوشته ها در ازمون ب صورت علامت سوال نمایش داده میشه

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 28 بهمن 1393 - 06:41    
mahnazSALAS
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 13 مهر 1393
iran.gif

امتياز: 4890

عنوان: پاسخ به «مشکل با زبان پارسی و عدم نمایش آزمون» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

سلام

دوست عزیز در تاپیک های بالاتر آقای نیرومند هم دقیقا اشاره کردن به مشکل شما و گفتن همچین چیزی وجود نداره و باید سیستمتون رو حدالامکان تغییر بدید شاید مشکل از فونت های سیستم باشه ...
شما این راه رو امتحان کنید انشاالله که دیگه مشکلی نخواهید داشت

موفق باشید

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند