كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> عمومي كامپيوتر
پاسخ دادن به این موضوع رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4  بعدی
كسب درآمد واقعي از اينترنت قدم به قدم کاملا ایرانی و علمی
پست تاریخ: جمعه 3 مهر 1388 - 19:53    
ghodrat
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 13 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 5469

عنوان: پاسخ به «كسب درآمد واقعي از اينترنت قدم به قدم کاملا ایرانی و علمی» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

نمی خوایی بگی چرا همه لینک ها از این بچه سایت به اسم mafiia جونت عجین شده
Question
حالا که یه قرون هم بهت نمی رسه چه اصراری به مراجعه بچه های این سایت به آنجا داری خنده به تمام معنا
بی خیال اینجا هیشکی مغز اقتصادی نداره همه مون از دم تنبلیم خنده به تمام معنا می بینی در آمد با پای خودش اومده بازهم زورمون میاد صاحب شیم به نظر تو این بی عقلی نیست
حالا چرا بسته آموزشی را بگیریم شما که تا اینجا آمدید بی زحمت متن درسها رو بذارین قول میدم به محض دیدن محتویات روش cn3 تسلیم محض این روش باشم شما این روش رو آموزش بدین تا ما هم برای صاحب در آمد شدن اینقد تعلل نکنیم آفرين

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 3 مهر 1388 - 20:01    
llvllafiia
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 30 شهریور 1388

امتياز: 182

عنوان: Re: پاسخ به «كسب درآمد واقعي از اينترنت قدم به قدم کاملا ایرانی و علمی» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

ghodrat نوشته است:
نمی خوایی بگی چرا همه لینک ها از این بچه سایت به اسم mafiia جونت عجین شده
Question
حالا که یه قرون هم بهت نمی رسه چه اصراری به مراجعه بچه های این سایت به آنجا داری خنده به تمام معنا
بی خیال اینجا هیشکی مغز اقتصادی نداره همه مون از دم تنبلیم خنده به تمام معنا می بینی در آمد با پای خودش اومده بازهم زورمون میاد صاحب شیم به نظر تو این بی عقلی نیست
حالا چرا بسته آموزشی را بگیریم شما که تا اینجا آمدید بی زحمت متن درسها رو بذارین قول میدم به محض دیدن محتویات روش cn3 تسلیم محض این روش باشم شما این روش رو آموزش بدین تا ما هم برای صاحب در آمد شدن اینقد تعلل نکنیم آفرين

دوست عزیز همونجوری که شما وظیفه خودتون میدونید منو نقد کنید آفرين
منم وظیفه خودم دونستم در مورد این روش به دیگرانم بگم Razz
منم قبل از آشنایی با این روش خیلی از روش ها رو امتحان کردم و بیشترینشونم کلاه برداری بودن
ولی وقتی با این سایت آشنا شدم...
من به کسی اصرار نکردم من فقط خبر رسانی کردم دوست عزیز
اینجا اعلام میکنم اگه کسی فکر کرده چیزی گیر من مییاد از طریق من وارد سایت نشه
ماشاا... همتونم که استادین Wink

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 3 مهر 1388 - 20:48    
ghodrat
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

iran.gif

عنوان: پاسخ به «كسب درآمد واقعي از اينترنت قدم به قدم کاملا ایرانی و علمی» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

نمی خوایین به جای بچه سایت آدرس سایت اصلی رو اینجا بذارین Wink شما که اینقد احساس وظیفه میکنین بعیده که ادم بخیلی باشین که بچه ها نتونند مستقیم به سایت اصلی برن Mr. Green
منم وظیفه دونستم بگم که همه مون استادیم اگه مایل بودین به غیر از این پست در خدممتون هستیم و به شما هم یاد میدیم کاملا قانونی
حالا امروز تعطیله بذار فردا صبح بچه ها بیان ببینن که هنوز نسل آدمای وظیفه شناس و خیرخواه منقرض نشده و هنوز هم اینجور آدما هستند اما چه میشه کرد از بس کلاه سرمان رفته دیگه نمی تونیم به هیشکی اعتماد کنیم Crying or Very sad

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 3 مهر 1388 - 21:59    
gtm396
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 15 آذر 1387

iran.gif

امتياز: 4613

عنوان: پاسخ به «كسب درآمد واقعي از اينترنت قدم به قدم کاملا ایرانی و علمی» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

دوست عزیز برای اثبات ادعای خود،بجای توجیه بهتره سیر تا پیاز قضیه رو توضیح بدین Wink
من سایت اصلی سی ان 3 رو دیدم که یه فیشی رو هم بعنوان مدرک گذاشته بود که حداقل واریزیش 600 تومن بود Shocked داخل فیش اشاره کرده بود که این واریز ها از طریق سایت صد صدا دات کام صورت گرفته.وقتی به اون سایت مراجعه کردم دیدم که سایت فیلتر شده.ویه عقل سلیم در این حالت اینگونه حکم میکنه که به دو علت ممکنه سایت فیلتر بشه یکی بعلت مطالب مستهجن و خلاف قوانین و یکی هم بعلت کلاهبرداری! Wink
منتظر جواب قانع کننده هستم.ادعا و حرف و توجیه قبول نیست.روش رو توضیح بده! Wink

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 3 مهر 1388 - 22:02    
llvllafiia
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عنوان: Re: پاسخ به «كسب درآمد واقعي از اينترنت قدم به قدم کاملا ایرانی و علمی» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

gtm396 نوشته است:
دوست عزیز برای اثبات ادعای خود،بجای توجیه بهتره سیر تا پیاز قضیه رو توضیح بدین Wink
من سایت اصلی سی ان 3 رو دیدم که یه فیشی رو هم بعنوان مدرک گذاشته بود که حداقل واریزیش 600 تومن بود Shocked داخل فیش اشاره کرده بود که این واریز ها از طریق سایت صد صدا دات کام صورت گرفته.وقتی به اون سایت مراجعه کردم دیدم که سایت فیلتر شده.ویه عقل سلیم در این حالت اینگونه حکم میکنه که به دو علت ممکنه سایت فیلتر بشه یکی بعلت مطالب مستهجن و خلاف قوانین و یکی هم بعلت کلاهبرداری! Wink
منتظر جواب قانع کننده هستم.ادعا و حرف و توجیه قبول نیست.روش رو توضیح بده! Wink

بروی چشم در اولین فرصت ممکن 1توضیح کامل میزارم

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 3 مهر 1388 - 22:25    
gtm396
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 15 آذر 1387

iran.gif

امتياز: 4613

عنوان: پاسخ به «كسب درآمد واقعي از اينترنت قدم به قدم کاملا ایرانی و علمی» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

من طی جستجویی به یه فرومی رسیدم که اونا یه سری بحثهایی انجام دادن که به نظرم خیلی مفیده
http://forum.persiantools.com/t131459.html
این مطلب زیر هم متعلق به یکی از کاربان اونجاست جالبه بخونین
نقل قول:
کار این محصول فارکس و بازاریابیه و راه اندازی فروشگاه اینترنتیه و ....
که به درد نمی خوره

.

اگه کاره راحتی بود می گفنن که چه چیزایی در این بسته هست

ترسیدن بگن بازاریابی چون همه متنفرن
ترسیدن بگن فارکس چون این قدر اموزشهای رایگان یا محصولات مشابه ارزون تز هست که می دونن محصولشون فروش نمیره
تر سیدن بگن فروشگاه اینترنتی چون خودت می دونی چه قدر تو ایران زیاده و سرمایه گزاری روش فایده نداره

واسه همه این کارها هم خیلی باید جون کند

از نظر من در امد خود اون کسی که cn3 رو میفروشه حرامه و این یه دزدیه. معلوم نیست که از چند نفر این پول رو گرفتن و در مقالشون نوشتن ما خودمون از این راه کسب در امد می کنیم ( در ضمن مایی وجود نداره . فقط یک ادم دودره باز وجود داره )

شما گول نزنید دوستان رو .

من جای شما بودم محتویات سی دی cn3 را در همه جا اپلود می کردم و کلاس این اقا رو تعطیل می گردم
آقایون توجه کنید همون روش های خودمونه فروشگاه فارکس وبازاریابی واقعا نفهمه هرکی براش 27000 تومن پول بده من اون قفل مزخرفشو شکستم تا یکی دو روز دیگه میزارم واسه دانلود ضمنا" من یه مقاله دیدم از فرد ناشناس که ادعا کرده 4 سال تجربه داره بخونیدش بد نیست اون گفته این مقاله تنها راه کسب درآمد بدون هزینه است منم تا حدودی باهاش موافقم
یا حق
http://space.sisiric.com/uploads/1251018906.pdf
http://www.2shared.com/file/7310141/...interneti.html
iransbc is offline Reply With Quote

تشکرها از این پست: sistemprof (شنبه 4 مهر 1388 - 08:42)

پست تاریخ: جمعه 3 مهر 1388 - 23:48    
ghodrat
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

iran.gif

بهترین روش پول دراوردن
.
خنده به تمام معنا

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 4 مهر 1388 - 08:39    
sistemprof
عضو گروه مديريت آفتابگردان

عضو شده در: 3 بهمن 1384
blank.gif

امتياز: 8562

llvllafiia, عزيز كسي از پولدار شدن بدش نمي ياد اگر ممكنه روش هاي مورد نظر را كه مي خواهي براي هركسي email كني همينجا بنويس . دوستان ديگر اگر مايل بودند ادامه مكاتبه را خصوصي ادامه مي دهند.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 4 مهر 1388 - 19:12    
llvllafiia
شروع فعاليت
شروع فعاليت

sistemprof نوشته است:
llvllafiia, عزيز كسي از پولدار شدن بدش نمي ياد اگر ممكنه روش هاي مورد نظر را كه مي خواهي براي هركسي email كني همينجا بنويس . دوستان ديگر اگر مايل بودند ادامه مكاتبه را خصوصي ادامه مي دهند.

مدیر عزیز با تشکر از شما
من که خواستم همون اول توضیح بدم ولی دوستان جو سازی کردن
جالب اینجاست اگه برید و اون تاپیک رو بخونید متوجه میشید خیلی ها هم هستن از این روش پول در آوردن
منم مشکلی ندارم 1کم توضیح بدم
فقط دوستان درخواست کنن به روی چشم
امیدوارم جو سازی ها با دلیل منطقی باشه نه اینکه...

تشکرها از این پست: sistemprof (یکشنبه 5 مهر 1388 - 08:47)

پست تاریخ: یکشنبه 5 مهر 1388 - 08:50    
sistemprof

عضو شده در: 3 بهمن 1384
blank.gif

امتياز: 8562

llvllafiia, عزيز -هنر يك فروشنده موفق اينه كه بتونه ديگران رو متقاعد كنه نه اينكه از دستشون ناراحت بشه . اتفاقا اگه تونستي اين دوستان سرسخت رو قانع كني مي توني به كارت بيشتر گسترش بدهي Razz

درباره توضيحات شما منتظريم .

با تشكر

این مطلب آخرین بار توسط sistemprof در یکشنبه 5 مهر 1388 - 15:21 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4  بعدی
صفحه 2 از 4

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند