كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> نرم‌افزارهاي مربوط به طراحي تصویر (گرافیک پیکسلی) -> گالري و نظرخواهي
پاسخ دادن به این موضوع
طرحهای من
پست تاریخ: سه‌شنبه 22 خرداد 1386 - 17:13    
sistemprof
عضو گروه مديريت آفتابگردان

عضو شده در: 3 بهمن 1384
blank.gif

امتياز: 8562

عنوان: طرحهای من خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام
من هرچند دیگه زیاد طراحی نمی کنم ولی دوست دارم نظر شما دوستان را هم در باره این کارها بدونم .
با اظهار نظرتون من رو خوشحال کنید !

اینها دو سری اتود از یک کاره که در نهایت تصاویر بالایی مورد انتخاب قرار گرفته .

لینک بزرگتر

لینک بزرگتر

اینهم چند تا پلات تبلیغاتی برای همون کار

لینک بزرگتر

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست: tarannom (پنج‌شنبه 24 خرداد 1386 - 01:43)

پست تاریخ: چهار‌شنبه 23 خرداد 1386 - 00:46    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47792

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

sistemprof, جان،
چه عجب بالاخره يه چشمه از هنرت رو نشون دادي که دستمون بياد چند مرده حلاجي Razz

طراحي​هاتون براي تهران و براي افرادي که از نوع دومي هستند که در ادامه مي​گم، بي​نظيره Wink
دو طرح اول رو هيچ ايرادي در اون​ها نمي​بينم. زيبا و با کلاس...
ترکيب رنگ مناسب، آرم خيلي شيک و باوقار و آبجکت​هاي مناسب، طرح​ها رو کاملا مورد قبول کرده...
فقط در طرح دوم، (ALFA2) در اولين طرح از سمت چپ، براي آدرس، از فونتي استفاده کرديد که به نظر من فونت با کلاسي نيستEmbarassed
در طرح​هاي سوم، با رنگ دور نوشته​ها مشکل دارم Embarassed
البته بايد در چاپ ديد، اما به نظرم رنگ نارنجي با رنگ​دور (stroke) سياه چيز جالبي در نمي​ياد، اون هم با فونت يکان Embarassed

و اما، آقا مهدي به نظر من ما دو نوع طراحي داريم!
يعني دو نوع مشتري داريم که در نتيجه دو نوع طراحي ايجاد مي​کنه Embarassed
يک نوع مشتري، مشتري با سطح فکري پايين هست و يک نوع مشتري، مشتري چيزفهمه Wink
نمي​خوام به کسي اهانت کنم، اما بايد قبول کرد که طرح​هاي با کلاس تو مايه​هاي طراحي​هاي شما رو نمي​شه براي نوع اول انسان​ها طراحي کرد Embarassed
متأسفانه در شهرستان​ها معمولا از دسته اول موجوده و کمتر کسي پيدا مي​شه که بفهمه بابا لازم نيست حتما شما اگر فروشگاه داريد، ليست همه اجناستون رو توي کارت ويزيتتون بياريد!
يا اينکه بهش بفهموني ترکيب رنگ خاکستري + نارنجي + سياه، الان مده و با کلاسه!
مي​گه من مي​خوام سبز طبيعت باشه با قرمزي که دور نوشته​هاش با آبي پر شده باشه! Embarassed
براي يه نفر يه کارت زدم که دو رو بود. طرف اول رو چهار رنگ کار کردم و براي پشت کارت، همون طرح رو به صورت بي​رنگ (خاکستري و ...) زدم و فقط متن​هايي که لازم بود رو تغيير دادم... (ابن طرح رو در تاپيک خودم بعدا خواهم گذاشت...)
وقتي اومد طرح رو ببينه، پرسيد: پشت اين طرح هم چهار رنگ حساب مي​شه؟
گفتم بله، اون هم چهار رنگه، فقط به نظر مي​رسه خاکستري (Gray) هست.
گفت: فلاني، حالا که رنگ مصرف مي​شه، اون طرف رو هم رنگي کن ديگه Shocked Crying or Very sad
باور کن کلي آدم جمع کردم که بهش بفهمونن اينطوري يه چيز باکلاس مي​شه، حتما لازم نيست از همه رنگ​ها توي طرح استفاده بشه Embarassed

بگذريم، مطلبي بود که به عنوان مانعي براي باز بودن دست طراح در ذهنم بود و گفتم...
ممنون از اينکه طرح​هاتون رو اينجا گذاشتيد، مطمئنا الگوي طراحي​هاي باکلاس خواهد بود آفرين Wink

تشکرها از این پست: tarannom (پنج‌شنبه 24 خرداد 1386 - 01:42) maxpal97 (یکشنبه 27 خرداد 1386 - 10:51)

پست تاریخ: چهار‌شنبه 23 خرداد 1386 - 12:01    
sistemprof

blank.gif

Hamid, جان ازت ممنونم که نظرت رو گفتی . از اینکه به خود من لطف داشتی هم ازت بسیار سپاسگزارم . انتقاداتت رو می پذیرم وسعی میکنم توی کارهای آینده ازش استفاده کنم .

در مورد باکلاسی هم باید خدمتت عرض کنم من هم مثل شما مدتی با انواع و اقسام انسانها سروکله زدم ! این دوره ای است که باید طی بشه تا هرکسی به یک سری چیزها برسه . مطمئن هستم برای شما هم یک موقعی پیش میاد که دیگه کارهای معمولی انجام نمی دهی . مثلا یک موقعی فونت هما تازه اومده بود همه ازش استفاده میکردند حتی توی اعلامیه ترحیم ! در صورتی که این فونت به علت داشتن منحنی های زیاد ساختار فانتزی داره !

مشتری های شما هم تقصیری ندارند منتها چون طراحی های زیبا توی زندگیشون زیاد
ندیده اند سعی میکنند از تمام توانشون استفاده کنند تا کارشون قشنگ به نظر برسه ! البته زیبایی هم از نظر هر کسی یک جوری ممکنه تعبیر بشه ! و فکر میکنند چون پول می دهندحق دارند نظر کارشناسی هم بدهند!

ما به اونها کاری نداریم شما باید توی این کار به کارها و ایده های بهتر فکر کنی تا از بقیه متفاوت باشی .

مثلا میشه از یک سری کتابهای نمونه کار خارجی مثل American show case استفاده کنی تا ایده های بهتری بگیری .

قربانت
8)

تشکرها از این پست: Hamid (چهار‌شنبه 23 خرداد 1386 - 13:47) maxpal97 (یکشنبه 27 خرداد 1386 - 10:51)

پست تاریخ: شنبه 26 خرداد 1386 - 13:26    
rezahy
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 22 اسفند 1385
blank.gif

امتياز: 447

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

حرفای Hamid, جالب بود و دقیقا برای من هم اتفاق افتاده بود
sistemprof, جان
کارات خیلی جالب و.... بود نگفتی طرح ها را برای چه صنفی زدی Question . البته فکرکنم عکاسی باشه
موفق باشی

راجع به American show case بیشتر توضیح بده
مثلا چطور میشه گیرش آورد و....

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 26 خرداد 1386 - 15:19    
sistemprof

blank.gif

rezahy, جان ممنون از لطفت . اینها برای یک تولید کننده لوستر و آباژور بود که می خواست کار صادرات رو انجام بده .
البته پلاتها هم برای نمایشگاه دوسال پیش تهران طراحی شده بود.

American show case یک مجموعه گرافیکی از بهترین کارهای عکاسی و تصویر سازی رو جمع آوری میکنند و سالانه توی یک کتاب چاپ میکنند. البته قیمتش یک کمی گرونه حدود 140 هزار تومن ! ولی بعضی ها اومدند کتابهاشو اسکن میکنند و روی سی دی می فروشند.
با دیدن اون کارها آدم احساس میکنه خیلی از دنیا عقبه !

اگه میخواهی مجانی ایده بگیری این جا رو ببین :
http://web.showcase.com/

البته کتابهای گرافیکی زیادی وجود داره که با محدوده قیمتی 20 -30 هزار تومن کلی ایده میتونه بده . اطراف میدون انقلاب کتابفروشی محسن و یک دکه روزنامه فروشی هم هستش تقاطع انقلاب و فلسطین از این کتابهایو مجله های گرافیکی زیاد داره .

حتی میتونی از کتابخونه موزه هنرهای معاصر توی خیابون کارگر جنوبی استفاده کنی.

موفق باشی

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند