كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> بخریم یا نخریم؟
پاسخ دادن به این موضوع
از فروشگاه آفتابگردان چیزی بخریم یا نخریم ؟
پست تاریخ: سه‌شنبه 24 اسفند 1395 - 16:34    
Mr_Kabood
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 15 اسفند 1395
iran.gif

امتياز: 64

عنوان: از فروشگاه آفتابگردان چیزی بخریم یا نخریم ؟ خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

خب سلام ...
چند وقت پیش داشتم یک مطلب توی سایت میخوندم به نام : آیا دلیل زلزله هائیتی، استفاده از سلاح «هارپ» (HAARP) بود؟
دیدم زیرش نوشته که مستند و مطالبی در مورد هارپ به فروشگاه اضافه شده ، پس تصمیم گرفتم یه نگاهی به فروشگاه بندازم.

وقتی وارد فروشگاه شدم ، بعد از دیدن هارپ توی فروشگاه اومدم توی صفحه اصلی و داشتم تو فروشگاه میچرخیدم که دیدم 3 تا از مستند های راجب فضا که بشدت دنبالشون بودم (من یه خوره فضام ، میخوام تو دانشگاه هوافضا بخونم) توی فروشگاه هست و خب سریعا اضافه کردمشون به لیست خرید و چند روز بعد تصمیم به تهیه کردن 4 مستند : Hubble , Space Station از Imax و مستند پنج قسمتی When we left earth و همونطور که گفتم H.A.A.R.P گرفتم.

روز شنبه سفارش دادم (با پست معمولی) و امروز سه شنبه 24 اسفند رسید.

( راستی یه چیز جالب ، من نشسته بودم پای کامپیوتر و میخواستم برم تو سایت رهگیری و ببینم که محموله کجاست و کی میرسه ، تا رفتم تو وبسایت بابام اومد گفت علی بسته داری Laughing )

به هر حال برسیم سر چیزایی که اومد ، یه ویدیو از بازکردن بسته گرفتم که اینجا میزارم :

http://www.aparat.com/v/T8qxJ

یک چیزیم من راجب این بسته بگم ، چقدر چسبش قویه ! با چاقوی استیل زنجان انقدر فشار دادم تا باز شد Very Happy: که تو ویدیو دیدید.

خب بریم سر محتویات : توی بسته 4 تا دی وی دی بود که یکیش مستند هابل و هارپ بود ، یه دی وی دی دیگه بود که فقط مستند ایستگاه فضایی روش بود و دوتا دی وی دی که مستند 5 قسمتی زمانی که زمین را ترک کردیم رو شامل بود.

تنها چیزی که میتونم بگم کیفیته ، کیفیت و کیفیت

به طور مثال مستند ایستگاه فضایی با کیفیت 1080p Bluray با حجم 4 گیگ توی دی وی دی بود ، من حتی اگه این مستندو واسه دانلود پیدا میکردم (که نکردم) میخواستم دانلود کنم 5 هزار تومن پول باید خرج حجم میکردم.(قیمت توی فروشگاه : 2600 تومن)

در هر حال من که خیلی خیلی راضی هستم و به احتمال زیاد در آینده خرید های بیشتری خواهم داشت.

با تشکر

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 25 اسفند 1395 - 12:14    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

عنوان: پاسخ به «از فروشگاه آفتابگردان چیزی بخریم یا نخریم ؟» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام و تشکر.
این هم یک مطلب در این زمینه:
http://aftab.cc/article/1455

ای کاش در مورد خرید از همه فروشگاه‌ها و خرید هر چیزی از همین پست‌ها از بقیه کاربران ببینیم. خیلی مفید و مؤثر خواهد بود...

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 25 اسفند 1395 - 12:21    
Mr_Kabood
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 15 اسفند 1395
iran.gif

امتياز: 64

عنوان: Re: پاسخ به «از فروشگاه آفتابگردان چیزی بخریم یا نخریم ؟» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

Hamid نوشته است:
سلام و تشکر.
این هم یک مطلب در این زمینه:
http://aftab.cc/article/1455

ای کاش در مورد خرید از همه فروشگاه‌ها و خرید هر چیزی از همین پست‌ها از بقیه کاربران ببینیم. خیلی مفید و مؤثر خواهد بود...

با تشکر واقعا فکر یه همچین چیزیو نمیکردم Shocked

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند