كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> علمي-آموزشي، اجتماعي، فرهنگي -> انجمن مذهبي
پاسخ دادن به این موضوع
کــمی بــا یاد شهیــدان (این تصاویر را از دست ندهید!)
پست تاریخ: جمعه 3 بهمن 1393 - 10:37    
mahnazSALAS
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 13 مهر 1393
iran.gif

امتياز: 4890

عنوان: کــمی بــا یاد شهیــدان (این تصاویر را از دست ندهید!) خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

سلام به دوستان آفتابگردانی عزیزم
دیشب به یادبود از شهیدان کربلای 5 برای خانواده های شهید شهرستان ساوه مراسمی در نظر
گرفته بودند که در آن مراسم برای آشنایی بیشتر با شهیدان تراکت ها و یادبود هایی رو میدادند

من هم تصمیم گرفتم فقط چندتا از آن تراکت ها را براتون در اینجا بگذارم که خودم حتی الان که دارم این تاپیک را میذارم از عظمت بعضی ازین تصاویر که در این تراکت ها بود دستام داره میلرزه ..
واقعا حیف که شما هم این ها را نبینید

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 6 بهمن 1393 - 22:49    
farzandtork
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 18 دی 1393
iran.gif

امتياز: 707

عنوان: پاسخ به «کــمی بــا یاد شهیــدان (این تصاویر را از دست ندهید!)» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

تااخربخون شيطان می گوید:1. کسي که اذان را بشنود و به نماز نرود پدر من است 2. کسي که اسراف مي کند برادر من است3. کسي که پيش از امام به رکوع وکسي که بدون بسم الله شروع به نان خوردن مي کند اولاد من است4. کسي که اين گفتار من را به کسي مي گويد دشمن من است وکسى که نميگويد دوست من است.آیا می دانید که اگر شما در حال حمل قرآن باشید ، شیطان دچار درد شدید در سر میشود و باز کردن قرآن ، شیطان را تجزیه می کند و با خواندن قرآن ، به حالت غش فرو میرود. و خواندن قرآن باعث در اغما رفتنش میشود؟؟و آیا شما می دانید که هنگامی که می خواهید این پیام را به دیگران ارسال کنید. شیطان سعی خواهد کرد تا شما را منصرف کند؟؟؟به فکر نمازت باش مثل شارژ موبایلت! با صدای اذان بلند شو مثل صدای موبایلت! از انگشات واسه اذکار استفاده کن مثل صفحه کلید موبایلت! قرآن رو همیشه بخون مثل پیامهای موبایلت! خدایی ما کجاییم کپی کنید ببینیم چی میشه, آروم بگو (خدایا من عاشق توام و به تو نیاز دارم.به قلب من بیا.)اینو واسه أدد لیست هات بفرست و خدارو به یادشون بیار

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند