كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> سيستم عامل -> سيستم عامل Windows
پاسخ دادن به این موضوع
دور زدن تحریم ها و استفاده از Store در ویندوز 8.1
پست تاریخ: پنج‌شنبه 21 فروردین 1393 - 23:57    
amo_satar
مدير انجمن
مدير انجمن

عضو شده در: 9 اسفند 1389
iran.gif

امتياز: 2532

عنوان: دور زدن تحریم ها و استفاده از Store در ویندوز 8.1 خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

سلام
یکی از قابلیت های خوب ویندوز 8 و 8.1 برنامه store هستش که برنامه های خیلی خوب زیادی داره اما متاسفانه کشور ما تحریمه و اجازه دانلود برای ما وجود نداره.
من برنامه های زیادی رو تست کردم از جمله برنامه های تغییر IP ، پیلترشکن و ... اما جواب نداد. تا اینکه به یه راه حلی رسیدم که تونستم از این قابلیت استفاده کنم.

راه حل:

اول وارد این سایت بشید و با وارد کردن ایمیل یه اکانت بسازید. میتونید از ایمیل خودتون استفاده کنید یا از این سایت استفاده کنید و یه ایمیل 10 دقیقه ای داشته باشید.
بعد از ساخت اکانت وارد این صفحه بشید و لاگین کنید.
از قسمت دانلود و از لینک اول نرم افزار مورد نظر رو دانلود کنید(SecurityKISS Tunnel).
با این نرم افزار کانکت بشید تا IP شما عوض بشه.

بعد از طی این مراحل احتیاج به یه اکانت مایکروسافت دارید (در ویندوز 8 و 8.1 شما میتونید به دو روش لاگین کنید یکی لوکال و دیگری اکانت مایکروسافت)

برای ساخت این اکانت وارد سایت Live.com بشید و یه اکانت بسازید (شبیه گوگل و یاهو) فقط حتما شماره موبایل خودتون رو وارد کنید تا کد امنیتی براتون SMS بشه.

بعد از ساخت اکانت از قسمت زیر با اکانت مایکروسافت خود لاگین کنید:

windows key + c => setting =>change pc setting => account => Microsoft account

وقتی میخواید لاگین کنید از شما 4 رقم آخر شماره موبایلی رو میخواد که موقع ساخت اکانت وارد کردید تا برای شما کد امنیتی ارسال بشه. بعد ار وارد کردن کد وارد اکانت مایکروسافت خواهید شد.
حالا برنامه store رو باز کنید و با خیال راحت برنامه های مورد نظر خودتون رو دانلود کنید.

تنها محدودیت برنامه SecurityKISS Tunnel اینه که شما بیش از 300 مگ در روز نمی تونید دانلود کنید.(در صورت نیاز می تونید 2 یا چندتا اکانت بسازید)

برنامه Files&Folders اولین برنامه ای بود که دانلود کردم شبیه Astro در اندروید هستش، همه کاره و کاربردی.

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست: Hamid (شنبه 23 فروردین 1393 - 20:12) sajad_m66 (شنبه 23 فروردین 1393 - 22:03) N_IT (یکشنبه 24 فروردین 1393 - 23:22) rosva (دوشنبه 25 فروردین 1393 - 22:25) meh_ham (جمعه 29 فروردین 1393 - 22:56) amirhosein (شنبه 30 فروردین 1393 - 10:52)

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند