كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> مباحث متفرقه
پاسخ دادن به این موضوع
سامانه ای مقرون به صرفه برای دوستانی که ایرانسلی هستند
پست تاریخ: سه‌شنبه 24 دی 1392 - 17:36    
amo_satar
مدير انجمن
مدير انجمن

عضو شده در: 9 اسفند 1389
iran.gif

امتياز: 2532

عنوان: سامانه ای مقرون به صرفه برای دوستانی که ایرانسلی هستند خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

سلام
با این سیستم رایگان که ایرانسل راه انداخته شما میتونید شارژ 1000 یا 2000 تومانی را تا 50% تخفیف خریداری کنید. من الان 10 روزی هست که از این روش واسه خرید شارژ استفاده می کنم و تا حالا نزدیک به 4000 - 5000 هزار تومن کمتر واسه شارژ پرداخت کردم (تو این مدت کلا 5 بار شارژ خریدم)

شما عبارت OZV CHAND2 رو به 8282 اس ام اس کنید(واسه شارژ 2000 تومنی) . هر روز یک اس ام اس واسه شما میاد که قیمت شارژ 2000 تومنی رو با تخفیف پیشنهاد میده و معمولا زیر 1700 تومن هستش(من خودم 1060 ، 1170 ، 1300 تومن هم برام اومده). تو اون اس ام اس واسه خرید اون شارژ یه کد واسه شما ارسال شده که با ارسال کد به 7337 یه کد دیگه به اسم کد نوپاد واسه شما ارسال میشه و با اون کد می تونید شارژ رو بخرید.

اما روش های خرید شارژ:

1) شماره گیری #4*5*720* ، وارد کردن کد نوپاد (واسه این روش داشتن کارت پاسارگاد الزامیه) و بعد رمز خرید کارت.

2) رفتن به سایت http://www.chichand.com/sta/index.htm . تو این سایت کد نوپاد و ایمیل رو وارد می کنید و بعد به صفحه پرداخت اینترنتی وارد میشد که با هر کارتی قابل خریدن هستش.

** واسه شارژ 1000 تومنی هم عبارت OZV CHAND رو اس ام اس کنید.
** واسه لغو عضویت هم عبارت LAGHV CHAND رو به 8282 بفرستید.

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست: meh_ham (چهار‌شنبه 25 دی 1392 - 00:31)

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند