كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> موبایل و مسائل مربوط به آن
پاسخ دادن به این موضوع
داستان من در مورد خرید موبایل(بخوانید تا مورد کلاهبرداری قرار نگیرید!)
پست تاریخ: جمعه 21 تیر 1392 - 16:02    
meh_ham
مدير انجمن فتوشاپ
مدير انجمن فتوشاپ

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1387
iran.gif

امتياز: 2040

عنوان: داستان من در مورد خرید موبایل(بخوانید تا مورد کلاهبرداری قرار نگیرید!) خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام
معمولا دوستان و آشنایان برای راهنمایی در خرید لوازم کامپیوتری و موبایل به من مراجعه می‌کنند. بنابر همین یکی از دوستانم به من مراجعه کرد برای خرید یک عدد گوشی HTC One V که در سایت دیجی کالا قیمت 589 هزار تومان خورده است. خب مثل همیشه ما با این فکر که بازار معمولا ارزانتر از قیمت سایت‌هاست، روانه‌ی پاساژ علاءالدین تهران شدیم. قیمت کردن از مغازه‌ها شروع شد: 700 هزار تومان - 660 هزار تومان - 650 هزار تومان و قیمت‌هایی از این قبیل. برای من که این تفاوت فاحش قیمت‌ها با اینکه دلیلش رو نمی‌دونم، عادی بود. اما مسئله این بود که ما چون قیمت 589 هزار تومان دیجی‌کالا را داشتیم، فقط دنبال ارزانتر از این بودیم.
با ده‌ها بار قیمت کردن، بالاخره به مغازه‌ای رسیدیم که قیمت 560 هزار تومان داد. من بلافاصله گفتم که یه دونه برای ما بیار. حدود 10 الی 15 دقیقه در مغازه منتظر ماندیم تا بالاخره گوشی رسید. مغازه‌دار پلمپ گوشی را باز کرد و در حالی که داشت گوشی را آماده می‌کرد، کاغذی آورد و چندین مورد روی آن کشید و این طور توضیح داد: این گوشی باید رجیستر بشود وگرنه کار نمی‌کند. حال شما برای رجیستر 1 ساله باید 90 هزار تومان - 6 ماهه 80 هزار تومان و ... بدهید!
من بلافاصله گفتم ما هیچ چیزی نمی‌خواهیم فقط گوشی را به ما بده. او گفت نمی‌شود. اجباری است. اگر این کار را انجام ندهید بلوتوث گوشی یک‌طرفه می‌شود! گوشی کار نمی‌کند! و چندین مورد شاخدار مانند این...!
من گفتم آقا اصلا این گوشی خراب است یه چیزی کم دارد. ما 560 می‌دهیم و گوشی را می‌بریم اما قبول نکرد و گفت اجباری است. همین که داشت دعوا بالا می‌گرفت و ضایع می‌شدند. یکی از همان فروشنده‌ها گفت اصلا بی‌خیال ما گوشی نمی‌فروشیم! خلاصه ما هم با اخم و ناراحتی از مغازه زدیم بیرون.
بعد از این جریان، متاسفانه قیمت کردن ما این طوری شده بود: آقا HTC One V چند؟ با رجیستر یا بدون رجیستر؟ (شما بخوانید با کلاه‌برداری و دروغ یا بدون کلاه‌برداری و دروغ؟!؟!)
خلاصه اینکه که بعدش رفتیم و گوشی را به قیمت 620 هزار تومان و 50 هزار تومان گرا‌ن‌تر از دیجی‌کالا خریدیم!
این بود داستان خرید ما. گفتم این‌جا بنویسم تا شاید برای دوستان مفید باشد تا گول این آدم‌های دروغ‌گو و پست رو نخورند...

پی‌نوشت1:
این تبلیغ دیجی‌کالا نبود. چون اتفاق افتاده که من دستگاهی را 100 هزار تومان ارزانتر از دیجی‌کالا خریده‌ام...
پی‌نوشت2: معمولا می‌گن همه آدم‌ها خوب هستند مگر اینکه غیرش ثابت بشه. اما فکر کنم داریم به اون زمان می‌رسیم که همه بد هستند مگر اینکه غیرش ثابت بشه...

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 

این مطلب آخرین بار توسط meh_ham در جمعه 21 تیر 1392 - 17:19 ، و در مجموع 2 بار ویرایش شده است.
تشکرها از این پست: peyton3000 (سه‌شنبه 7 آبان 1392 - 10:48)

پست تاریخ: جمعه 21 تیر 1392 - 16:09    
tfrah
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 10 تیر 1392
iran.gif

امتياز: 414

عنوان: پاسخ به «داستان من در مورد خرید موبایل(بخوانید تا مورد کلاهبرداری قرار نگیرید!)» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

من یه همیچین تجربه ای داشتم !!!می فهمم

تشکرها از این پست: meh_ham (شنبه 22 تیر 1392 - 00:14)

پست تاریخ: جمعه 21 تیر 1392 - 22:57    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

عنوان: پاسخ به «داستان من در مورد خرید موبایل(بخوانید تا مورد کلاهبرداری قرار نگیرید!)» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

عجب!
این هم یه نوعش بود! هزینه رجیستر!

ممنون بابت اشتراک تجربیات Wink

تشکرها از این پست: meh_ham (شنبه 22 تیر 1392 - 00:11)

پست تاریخ: سه‌شنبه 25 تیر 1392 - 21:48    
qwerty13
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 25 خرداد 1392
iran.gif

امتياز: 54

آتفاقا من تا جایی که میدونم همه جا دیجی کالا ارزون تر میده...
تازه گارانتی 48 ساعت تست داره محتویات جعبه رو هم کش نمیرن! من لومیا 520 رو ازشون خریدم هیچ مشکلی نداشت...

تشکرها از این پست: meh_ham (سه‌شنبه 25 تیر 1392 - 23:40)

پست تاریخ: شنبه 29 تیر 1392 - 12:27    
ehadi
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 13 اسفند 1388
iran.gif

امتياز: 414

عنوان: پاسخ به «داستان من در مورد خرید موبایل(بخوانید تا مورد کلاهبرداری قرار نگیرید!)» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

منم خیلی DigiKala رو قبول دارم.

تشکرها از این پست: meh_ham (شنبه 29 تیر 1392 - 14:45)

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند